تورنتو — همه از کانادا مسافران و خانواده های آنها بودند که به تازگی تخلیه از ووهان چین به یک پایگاه نظامی در انتاریو برای دو هفته قرنطینه در حال حاضر سالم با هیچ یک از آنها برگزاری نمایشگاه علائم رمان coronavirus.

که با توجه به رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam که گفت: آسمان ساکن در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در شرق انتاریو همه را در مسیر به ترک این پایگاه پس از 14 روز دوره قرنطینه باید وضعیت خود را تغییر دهید.

این بدان معنی است که بیش از 200 مسافر که وارد پایه در کانادا-اجاره هواپیما و دوم آمریکا پرواز در فوریه. 7 قادر خواهد بود برای رفتن به خانه در فوریه. 21 عنوان برنامه ریزی شده. گروه دوم از 185 آسمان فرود آمد که در CFB ترنتون در فوریه. 11 قادر خواهد بود به ترک on Feb. 25 اگر آنها سالم باقی می ماند.

مسافران شده اند و زندگی در انزوا در هتل-مانند اقامت در پایگاه نظامی به طوری که مقامات بهداشت عمومی می توانید آنها را برای هر گونه علائم آنها قرارداد رمان coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 که سرچشمه در شهر ووهان.

در طول اقامت خود در پایگاه evacuees شده اند از نزدیک تحت نظارت دولت و مقامات بهداشتی که انجام روزانه چک برای بیماری های تنفسی.

همانطور که از شنبه, Tam گفت: وجود داشته است و هشت مورد تأیید از COVID-19 ویروس در کانادا – دو در انتاریو و پنج در بریتیش کلمبیا. او گفت: هیچ یک از این هشت نفر با این بیماری نیاز به بستری شدن در بیمارستان و آخرین در حال حاضر در صفحه اصلی انزوا در B. C.

با وجود این مورد جدید تام گفت: خطر ابتلا به این ویروس در کانادا باقی می ماند.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 67,000 تایید موارد COVID-19 اکثریت قریب به اتفاق که در سرزمین اصلی چین است. این ویروس نیز منجر به مرگ بیش از 1500 نفر تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو