آخرین ستاره-آشپز-مرتبط دستمزد-سرقت رسوایی با high-end رستوران شام Heston Blumenthal در ملبورن گفته underpaying کارکنان آن توسط 4 میلیون دلار است که نوک کوه یخ برای دستمزد بهره برداری در صنعت مهمان نوازی.

Blumenthal می پیوندد یک خط از سرآشپزها مشهور مربوط به موارد میلیون دلار دستمزد سرقت.

تاپیک سابق Masterchef قاضی جورج Calombaris شرکت underpaying کارکنان توسط $7.8 میلیون نفر است. وجود دارد شانون بنت Vue de monde رستوران متهم وادار کردن کارکنان به کار کردن تا 30 ساعت از مزد اضافه کاری در هر هفته. تاپیک نیل پری Rockpool ناهار خوری گروهی متهم به “بی پروا” زمان-ورق دستکاری به طور بالقوه به ارزش 10 میلیون دلار در پرداخت اضافه کاری.


ادامه مطلب: تکان دهنده و در عین حال تعجب آور نیست: دستمزد سرقت تبدیل شدن به فرهنگی پذیرفته شده بخشی از کسب و کار


در حالی که Rockpool ادعا هنوز برایش حکم صادرکند استرالیا Fair Work Ombudsman آن را موافق در اکتبر 2018 به عقب-پرداخت کارکنان 1.6 میلیون دلار. پری گفت: Fairfax Media Rockpool تا به حال ساخته شده “چند تغییر” برای بهتر مطابق با قانون است. “این همیشه سخت در رستوران,” او گفت: “اما من معتقدم که ما خواهد بود یکی از معدود اگر هر کدام که مطابق با آن در حال حاضر.”

نیل پری Rockpool رستوران توافق در ماه اکتبر 2018 به عقب-پرداخت کارکنان 1.6 میلیون دلار. دانیل Pockett/AAP

تحقیقات ما در همکاری با ویلیام Angliss موسسه نشان می دهد او را به حق در مورد آن. از اواسط سال 2018 ما مصاحبه 180 آشپزی دانش آموزان شاگرد سرآشپزها و سرآشپزها به عنوان بخشی از یک مطالعه مداوم به سلامت روان و تندرستی در صنعت مهمان نوازی.

آنچه را به آنها گفته ما را تایید کارگر استثمار است نهادینه. به ویژه در آن طول می کشد سه اشکال: عدم پرداخت اضافه کاری; پرداخت صحیح مجازات نرخ; و کسانی که به دنبال شغل و انجام کار رایگان محاکمه.

ما موقت یافته ها تایید آن از سال 2018 سنا پرس و جو به شرکت اجتناب از این نمایشگاه کار عمل می کنند. این درخواست را در گزارش نهایی ذکر ویکتوریا تخمین می زند که 79 درصد از مهمان نوازی کارفرمایان نمی منطبق با جایزه ملی حقوق و دستمزد سیستم.

آنچه ما در بر داشت نیست که فقط دستمزد سرقت حاکم است. آنچه قابل توجه است آن است که کمتر مانند سرقت و بیشتر مثل روز روشن سرقت. اکثر کارکنان می دانم که آنها در حال پرداخت کمتر از آنچه آنها را به عنوان ولی قبول آن را به عنوان “هنجار”.

عدم پرداخت اضافه کاری

شام هستون که رفت و به انحلال در ماه دسامبر گفته underpaid کارکنان با حداقل 4 میلیون دلار بیش از چهار سال با توجه به مدیر گزارش به بیرون درز های جدید روزانه. رستوران حمل Blumenthal نام اگر او می کند و نه خود آن.

سابق شام هستون آشپز ویلیام گفت: Trist جدید روزانه او هرگز کمتر از 60 ساعت در هفته و گاهی اوقات بیش از 80 ساعت.

یافته های ما در خط با این و دیگر افراد مشهور-مرتبط موارد ذکر شده در بالا. عدم پرداخت اضافه کاری رایج ترین شکل از دستمزد سرقت. بسیاری از سرآشپزها و کارآموزان گفت: ما از کار بیش از 20 ساعت بدون مزد کار در هفته در طول دوره اوج.

انتظارات از مزد اضافه کاری شرح داده شد به ما بخشی ذاتی از مهمان نوازی مدل کسب و کار. نبود یک مورد ناخواسته انطباق با توجه به پیچیده جایزه سیستم (به عنوان پیشنهاد شده توسط یک بار MasterChef Australia قاضی مت مورن).


ادامه مطلب: هیچ یک ‘پیچیده’ سیستم است و نه به سرزنش برای شرکت دستمزد سرقت


روشن بود برای هر دو کارفرمایان و کارگران است. یک شاگرد گفت: ما کارفرمای خود را توجیه آن در شرایط زیر: “ما لازم نیست که بودجه برای آن است. بنابراین ما نیاز به صبر کنید تا زمانی که ما بودجه و پرداخت شما است.”

مجازات نرخ و حقوق

بعدی رایج ترین شکل از دستمزد سرقت تحقیقات ما نشان می دهد که عدم مجازات نرخ. اکثر مصاحبه شوندگان مشغول به کار یکشنبه تغییر و یا اضافه و یا از طریق معافیت در ازای وعده زمان خاموش و یا پذیرفته شده به عنوان جبران خسارت وعده های غذایی که ممکن است دور انداخته شده به هر حال.

مصاحبه ما همچنین نشان می دهد underpayment از حقوق مانند بازنشستگی سهم مشترک است. کارگران جوان در خاص که اغلب بی اطلاع بودند خود را superannuation بود که پرداخت به درستی و تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

یکی از عوامل کمک به این است که پول نقد فرهنگ در صنعت مهمان نوازی. به عنوان یک شاگرد به ما گفت: “در اولین کار من و من از آنها پرسیدم اگر من می تواند بر روی کتاب و به آنها گفت: بله اما من هر ورقه پرداخت. زمانی که من سمت چپ که کار من مدیر سابق اگر من یک superannuation حساب و یا چیزی به او گفت: هیچ.”

بدون مزد کار محاکمات

بدون مزد کار محاکمات به نظر می رسد بیش از حد معمول. دو سرآشپزها جوان به ما گفت در مورد اینکه فریب خورده توسط همان سیدنی رستوران خواسته به کار حداقل سه روز به صورت رایگان. نه ارائه شد ، “صحبت کردن با همکلاسی های” آشپزی دانشجویی گفت: “آن مشترک انجام رایگان آزمایش.”

یک سنت فرهنگی کمک به صاحبان کشیدن این کاری است که “سرآشپز فرصت مطالعاتی” زمانی که aspirational سرآشپزها را “مرحله” کار به صورت رایگان در رستوران های مشهور برای یادگیری از محترم سرآشپزها. یک “stagiaire” ممکن است داوطلبانه برای شش ماه به سنگ تیز کردن مهارت خود را و بهبود چشم انداز حرفه ای.

“من انجام داده ام بارهای از مرحله” یک آشپز به ما گفت. او سفر برای ماه ها در ایالات متحده و بریتانیا, کار در رستوران به صورت رایگان. او آن را پذیرفته بود عمل استاندارد در صنعت برای ساخت یک حرفه ای است.

سمی فرهنگ

زمانی که تحقیقات ما کامل است و ما امیدواریم که قادر به بهتر است کمی به حدی که صنعت شیوه های کمک به بهداشت روانی ضعیف مهمان نوازی در میان کارگران است.

ما موقت کیفی نتایج نشان می دهد که اثر قابل توجهی است. کسانی که ما صحبت کردیم که گفت: در مورد تنش قرار دادن تا با دستمزد سرقت و یا به دنبال آدرس آن است.

“آن را مانند یک شکنجه روانی برای من گفت:” یک شاگرد آشپز “کار” تا وقتی که چهار ساعت پرداخت می شود تا یک ساعت است.”

یکی دیگر از شاگرد به ما گفت که چگونه رئیس خود را “رفت و بالستیک” پرتاب یک ظرف شیشه ای در دیوار هنگامی که او پرسید: در مورد حقوق. “من تا به حال یک حمله اضطراب.”

این سمی فرهنگ کمک به کارگران ترک میباشد. که یک مشکل برای یک بخش رو به یک کمبود 59,500 سرآشپزها توسط 2023 مرکب افزایش traineeship incompletion نرخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو