‘همه گزینه های روی میز در کوئینزلند back-to-school طرح

قبل از شروع ترم دو هفته گذشته دولت اعلام کرد که اکثریت دانش آموزان ادامه خواهد داد با صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری در حالی که مدارس را عمل به صورت عادی برای دانش آموزان آسیب پذیر و کودکان از پدر و مادر قادر به نظارت بر آنها.

در حال بارگذاری

یادگیری از صفحه اصلی رویکرد ادامه خواهد داد تا زمانی که حداقل 22 مه با یک بررسی بر اساس به روزترین توصیه های پزشکی به جای هفته قبل.

در نیو ساوت ولز برگزار رویکرد جایگزینی کلاس های درس را در ابتدا شامل دانش آموزان برای بازگشت فقط یک روز در هر هفته.

استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته ای که تشکیل شده است از دولت و قلمرو رئیس بهداشت افسران و توصیه ملی کابینه در رویکرد خود را به همه گیر قبلا توصیه های اجتماعی فاصله در مدارس.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: در حالی که نگرانی ها در مورد باز شدن مدارس شد درک AHPPC مشاوره نشده بود “در هر مرحله بوده است که ما باید مدارس”.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز جمعه مورد نیاز برای دانش آموزان نگهداری می شود 1.5 متر از هم جدا و به صورت داخل مناطق مانند کلاس های درس به بیش از یک نفر برای هر یک از چهار متر مربع بود لازم نیست در مدارس.

“چهار متر مربع قانون و 1.5 متر فاصله بین دانش آموزان در فعالیت های کلاسی مناسب نیست و لازم نیست. من نمی تواند روشن تر از آن,” او گفت:.

در حالی که این ممکن است برای دانش آموزان Ms گریس گفت: فاصله گرفتن تلاش ها هنوز هم کاربردی برای معلمان و پدر و مادر و دیگر بزرگسالان که ممکن است وارد محوطه مدرسه.

“ما می گویم صمیمانه به دانش آموزان به مدرسه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:. “اما ما می خواهیم آن را امن برای کل جامعه مدرسه.”

“من باید یک برنامه ریزی درست در مقابل من در مورد یک صحنه رویکرد در مورد چگونه ما ممکن است شروع به گرفتن دانش آموزان است.”

همه معلمان هنوز هم در حال کار از مدرسه تا دانشگاه جدا از حدود 2 درصد همراه با سایر کارکنان است که سقوط به آسیب پذیر یا در خطر دسته Ms گریس گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net