همه کبک در حال حاضر تحت تاثیر جامعه انتقال COVID-19, مقامات بهداشتی می گویند

مونترال — پس از هفته گزارش داد که مسافران بازگشت از خارج از کشور شد اصلی انتقال COVID-19 در کبک مقامات بهداشت گفت: جامعه انتقال در حال حاضر علت اصلی.

کبک مدیر ملی بهداشت عمومی Horacio اررودا اعلام کرد که توسعه های جدید در کبک روزانه COVID-19 روز رسانی در شهر کبک.

“امروز به من اعلام کرد که ما توصیه به در نظر گرفتن تمام کبک به عنوان داشتن جامعه انتقال” اررودا گفت. “این بدان معنی است که در حال حاضر وجود دارد که می تواند در معرفی آن از طریق سفر اما عامل اصلی کسب این بیماری به جامعه انتقال است.”

کبک معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Genevieve Guilbault همچنین اعلام کرد که این استان است که با اضافه کردن دو محدود بیشتر مناطق در استان, ممنوعیت غیر ضروری سفر به و یا از Charlevoix و روین-نوراندا.

چهارده بیشتر Quebecers فوت کرده اند از COVID-19 آوردن تعداد کل مرگ و میر در این استان مربوط به این بیماری به 75, مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه.

که تا از 61 مرگ و میر گزارش شده در سراسر استان در روز جمعه.

وجود دارد 6,997 موارد COVID-19 همانطور که از شنبه بعد از ظهر با توجه به کبک بهداشت عمومی آمار و ارقام تا 896 از 6,101 موارد گزارش شده 24 ساعت قبل از آن.

مقامات بهداشتی گزارش دادند که 478 نفر در حال درمان برای COVID-19 در کبک بیمارستان از 429 روز جمعه گزارش داد; از آن 130 در بخش مراقبت های هشت بیشتر از دیروز.

وجود دارد 3,879 Quebecers انتظار COVID-19 نتایج آزمون از شنبه بعد از ظهر; 83,230 آزمون باید دوباره منفی.

عمومی-مقامات بهداشت گفت: 437 نفر بهبود یافته اند از COVID-19 در استان است.

مونترال دور و دور ترین موارد COVID-19 در استان با 3,261; شما می توانید پیدا کردن کامل تجزیه منطقه ای در اینجا.

Guilbault, Arruda و وزیر بهداشت دانیل McCann تمام چکش خانه چقدر مهم است برای Quebecer را به دنبال استان عمومی-دستورات بهداشتی را به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19.

“آن زمان در حال حاضر به خودخواه. آن زمان به فکر می کنم تنها در مورد خود” Guilbault گفت. “این است که زمان به می خواهید برای سرپیچی از این قوانین آن است که زمان به آنها احترام بگذارد.

شنبه روزانه COVID-19 روز رسانی می آید که اکثر فروشگاه ها در سراسر کبک آماده دریافت به روز یکشنبه به عنوان دستور دولت کبک به طوری که کارکنان در موسسات چنین می توانید یک روز استراحت. کسانی که فروشگاه بسته خواهد شد هر یکشنبه در ماه آوریل است.

داروخانه ها, ایستگاه های گاز و رستوران ها که ارائه takeout یا تحویل باز باقی خواهد ماند.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im