همه به نام خدمت به’: ساعت ترودو می گوید به عنوان COVID-19 یارانه دستمزد مجموعه به تصویب مجلس

OTTAWA — نمایندگان مجلس انتظار می رود به تصویب لایحه C-14, قطعه دوم از قوانین اضطراری از COVID-19 گیر اجازه می دهد برای $73 میلیارد یارانه دستمزد برنامه به تصویب رسید.

پس از روز مذاکرات میان دولت و احزاب مخالف در مورد محتویات این لایحه و به طور گسترده تر چگونه مجلس عوام توابع در هنگام بحران, توافق زده بود اواخر جمعه شب به اعطای اقلیت لیبرال ها و احزاب مخالف برای ایجاد تغییرات در این لایحه است.

مجلس عوام خود را آغاز کرد اضطراری روز شنبه در 12:15 p. m. EST, که در آن نخست وزیر جاستین ترودو تحویل روزانه خود را به آدرس که تا به امروز شده است رخ می دهد از جلوی خانه خود را.

در طول سخنرانی خود ترودو به نام COVID-19 بزرگترین چالش نسل و جلب تشابه به گذشته زمان جنگ تلاش نمایندگان مجلس خود را پدر بزرگ گنجانده شده است.

“اما آقای سخنران این یک جنگ نیست. که نمی توان این مبارزه را کمتر مخرب هر کمتر خطرناک است. اما وجود دارد هیچ خط مقدم مشخص شده با سیم خاردار هیچ سربازان مستقر می شود در سراسر اقیانوس هیچ مبارزان دشمن به شکست. به جای خط مقدم است و در همه جا: در خانه ما در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در کامیون متوقف می شود و ایستگاه های گاز. و افرادی که در این مکان هستند ما امروزی قهرمانان” ترودو گفت.

“کانادا در برابر این بحران ما همه به نام به خدمت می کنند. برای مبارزه و در کنار هر یک از شهروندان ما به مبارزه برای مادر کسی که پدربزرگ کسی همسایه… بدون رزرو و بدون مکث ما باید مبارزه برای هر اینچ از زمین در برابر این بیماری است. ما باید وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر همانطور که ما هیچ تلاشی برای حفاظت از آینده جمعی ما” نخست وزیر گفت.

رهبران دیگر احزاب در حال حاضر در پاسخ به ترودو آدرس و هنگامی که آن به پایان رسید خانه را وارد کنید و به آنچه به نام “کمیته از کل” که این لایحه خواهد شد مورد بحث و سریع-ردیابی از طریق تمام مراحل قانونی.

هنگامی که این لایحه تصویب مجلس سنا تشکیل خواهد شد در 4 p. m. EST آن نیز انتظار می رود این قانون را تصویب روز پایان.

در پاسخ خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت که صرف اقدامات گرفته شده در حال حاضر—آن را دریافت اضافی موشکافی از حسابرس کل کانادا—پیش بینی شده که منجر به بیش از $184 میلیارد کسری در 2020-21 و پس از سال مالی داری مورد نیاز خواهد بود برای رفتن به جلو.

او گفت که او خوشحال بود به reconvene و باید از این فرصت به سوال دولت را از دست داده و همه گیر.

“چرا دولت صبر کنید به مدت طولانی به اعمال محدودیت های مسافرتی? چرا مسافران در اصل به نمایش? چرا ما باید انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی? … چرا کشورهای دیگر جلوتر از ما وقتی که می آید به تست و ردیابی? اینها برخی از سوالاتی است که کانادایی ها کرده اند و آنها را شایسته پاسخ” Scheer گفت.

شکاف در لایحه خطاب

جلوتر از رهبران حزب دموکراتیک ملی بلوک Quebecois و محافظه کاران صحبت در مورد مذاکرات بود که در جریان و نشان داد آنها در نظر گرفته شده برای حمایت از این قانون است که ارائه شده توسط وزیر دارایی لایحه Morneau پس از شکاف شناسایی شده اند تصحیح شده است.

شیر گفت: او می خواهد رای به تصویب طرح دولت پس از لیبرالها توافق به ایجاد برخی از تغییرات در این لایحه.

او گفت حزب او کار کرده است در ارائه “راه حل های سازنده” برای بهبود کانادا, پاسخ به همه گیر و مطمئن شویم که هیچ یک از طریق ترک می افتد. او با ارائه چند نمونه از آن محافظه کاران به نام ترفند به میلیاردها دلار کمک مالی اقدامات است که رونمایی شده اند و در ماه گذشته.

“راه دولت در اصل به حال یارانه دستمزد و ساختار کسب و کار را تنها پیدا کردن اگر آنها واجد شرایط در نیمه راه از طریق سود دوره است. با تشکر از پیشنهادات ما کسب و کار شما در حال حاضر پیدا کردن اگر آنها واجد شرایط جلو. نه تنها این به کسب و کار بیشتر یقین آن را نیز بهتر سیاست” Scheer, گفت:, و اضافه کرد که در آن شواهدی وجود دارد که چرا مجلس نظارت مورد نیاز است در حال حاضر.

محافظه کاران قاب دوم لایحه به عنوان یک “ثابت” برای اولین بار در حالی که لیبرال ها می گویند این قانون را تصویب “بزرگترین اقدامات اقتصادی در طول عمر ما.”

اولیه 10 درصد یارانه گنجانده شد در 107 دلار-میلیارد بسته کمک گذشت در اولین اورژانس نشسته از خانه که رفت یک شب در ماه گذشته اما دولت نورد عظیم گسترش در روزهای بعد است که نیاز به وضع قانون به منظور به اثر می آیند.

یارانه خواهد بود در 75 درصد از حقوق کارکنان به دلار 847 یک هفته هر کارمند برای 12 هفته عطف به ماسبق را به 15 مارس برای شرکت های بزرگ و کوچک و همچنین سازمان های خیریه. بیشتر سرهم بند به واجد شرایط اعلام شد روز چهارشنبه با هدف نگه داشتن به عنوان بسیاری از کانادایی شاغل با وجود همه گیر تعطیل بسیاری از جنبه های جامعه و اقتصاد است.

همه طرف به توافق وجود خواهد داشت تعداد محدودی از نمایندگان مجلس در اتاق برای نشستن به نگه داشتن در خط با فاصله فیزیکی دستورالعمل با 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه بلوک Quebecois سه NDP و یکی سبز.

در طول نشستن وجود خواهد داشت هیچ پارلمانی صفحات بدون مواد غذایی و نوشیدنی ها بیشتر به منظور محدود کردن پتانسیل گسترش ویروس تنفسی بین قانونگذاران.

مجازی پارلمان را مورد مطالعه قرار

مذاکرات در مورد مجازی مجلس ادامه خواهد داد شنبه گذشته نشسته—به عنوان دولت می خواهد برای پیدا کردن یک راه برای عوام به تشکیل دیجیتالی در حالی که مخالفان شده است eyeing بیشتر فرد در نشست اما در موقت به توافق رسیده است برای دیدن اضافی مجلس عوام کمیته برگزاری جلسات مجازی به عنوان سلامت و امور مالی کمیته در حال حاضر انجام شده است.

دولت خانه رهبر پابلو رودریگز گفت که صنعت, منابع انسانی, دولت عملیات و روش کمیته ها تمام خواهد شد آغاز برگزاری کنفرانس ویدئویی جلسات.

او پرچم این نگرانی های ایمنی و بهداشت دولت با معمولی به یاد بیاورید از خانه حتی با تعداد محدودی از نمایندگان مجلس از جمله نیاز به بازگرداندن دولت, کارکنان, مترجمین و امنیتی است.

روش و خانه کمیته امور شده است به یاد می آورد با یک کار خاص: مطالعه راه رو به جلو مجازی نشست. مجلس عوام سخنران آنتونی روتا قبلا گفت که او نیز یک تیم به دنبال این امکان را برای خانه به نگه مجازی نشست در چهار هفته بعدی.

شیر گفت views مجازی نشست به عنوان چیزی است که می تواند در تقویت-شخصی نشست سینگ گفت که او باز است به توجه به آنها هر چند Blanchet فکر نمی کند که نمایندگان مجلس باید به کرسی های خود را در اتاق به بحث و تصویب سیاست.

رودریگز گفت که مجلس نیاز به قادر به ادامه آن کسب و کار را باید انجام می شود در راه های مختلف در این کشور بحران بهداشت عمومی. نخست وزیر نیز صحبت از اهمیت اجازه می دهد برای نمایندگان مجلس از سراسر کشور قادر به شرکت در فرایند پارلمانی و نه فقط کسانی که نزدیک به خصوص در یک زمان مثل این.

“از یک طرف ما می توانیم بگویم که کانادایی ها ‘در خانه بمانند زیرا این راهی است که برای مبارزه با این “و سپس به اینجا می آیند و هر روز ملاقات” رودریگز گفت.

“ما باید خلاق ما درخواست کانادایی به خلاق,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im