همه استرالیایی ها خواهد بود قادر به دسترسی به telehealth تحت 1.1 میلیارد دلار coronavirus برنامه

اسکات موریسون unvieil روز یکشنبه یک 1.1 میلیارد دلار مجموعه ای از اقدامات را به مدیکر telehealth خدمات به طور کلی در دسترس است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و برای حمایت از سلامت روانی, خشونت خانگی و خدمات اجتماعی.

این “مدیکر پشتیبانی در صفحه اصلی” ابتکار عمل را گسترش telehealth به کل جمعیت. در مراحل اولیه این بیماری همه گیر دولت اعلام کرد محدود پزشکی از راه دور دسترسی داشته باشید.

دلار 669 میلیون هزینه های پزشکی را نیز شامل مشوق های اضافی برای پزشکان.

مردم قادر خواهد بود برای دریافت مشاوره از خانه های خود را از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس برای GP خدمات بهداشت روان, درمان بیماری های مزمن, مدیریت و طیف گسترده ای از خدمات دیگر که نیاز نیست چهره به چهره و تماس

این شامل خواهد شد پس از ساعت ها رایزنی و دسترسی به پزشکان.

گسترده telehealth خدمات محدودیت های قرار گرفتن در معرض از بیماران و بهداشت حرفه ای به coronavirus را فشار بیمارستان و بخش اورژانس در حالی که حمایت از خود-جداسازی و قرنطینه سیاست.

GP bulk billing انگیزه ای است که به دو برابر برای GPs و انگیزه ای پرداخت داده شده برای اطمینان از شیوه های باز بماند به صورت چهره به چهره خدمات که در آن بیماران را نمی توان درمان از طریق پزشکی از راه دور.

ترتیبات جدید اجرا خواهد شد و تا 30 سپتامبر زمانی که آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دولت هزینه های اولیه $74 میلیون دلار برای کمک به با سلامت روان تاثیر این ویروس بحران است.

دولت دیجیتال سلامت, پورتال سر به سلامت خواهد بود یک منبع معتبر اطلاعات در مورد چگونه به حفظ سلامت روانی خوب در طول همه گیر و در خود به انزوا و نحوه حمایت از کودکان و دیگران.

ملی ارتباطات کمپین نیز ارائه راهنمایی در مورد سلامت روانی.

پول را به تقویت ظرفیت سلامت روان پشتیبانی از ارائه دهندگان که در حال تجربه یک موج بی سابقه ای در تماس است.

سلامت کارگران اختصاص داده شده به بهداشت روانی پشتیبانی می کند.

برای حمایت از مردم در مراقبت از سالمندان که در معرض خطر تبدیل شدن به اجتماعی جدا شده با توجه به محدودیت در بازدید کنندگان بودجه ارائه خواهد شد به جامعه بازدید کننده طرح به آموزش اضافی داوطلبان خواهد شد که در ارتباط با افراد آنلاین و تلفنی.

بودجه را نیز برای کمک به افراد جوان “در مسیر باقی بماند” در آموزش و پرورش و آموزش از طریق فضای دیجیتال کار و مطالعه خدمات و eheadspace.

برای بومی استرالیایی فرهنگی مناسب پشتیبانی سلامت روانی را نیز دریافت کمک های مالی.

اولیه 150 میلیون دلار به حمایت از مردم تجربه داخلی و خشونت های جنسی با توجه به خرید اینترنتی از coronavirus.

برخی از 200 میلیون دلار خواهد شد و حمایت از موسسات خیریه و جامعه دیگر سازمان های که ارائه اضطراری و غذا امداد به عنوان تقاضا را افزایش می دهد.

مردم آسیب پذیر خواهد بود و کمک ها و لوایح, مواد غذایی, پوشاک و دیگر نیازهای مالی مشاوره از طریق این حمایت جامعه بسته است.

اسکات موریسون گفت: “ما به عنوان نبرد coronavirus در هر دو سلامت و اقتصادی جبهه با حمایت قابل توجهی بسته در محل و بیشتر به آمده است, من بسیار آگاه بسیاری از استرالیایی ها طبعا اضطراب و استرس و ترس در مورد اثرات coronavirus و چه آن را به ارمغان می آورد.

“این بسته حمایتی را ارائه بسیار مورد نیاز به مراقبت و کمک به بسیاری از مردم استرالیا در مواجهه با مشکلات”

خانواده و خدمات اجتماعی وزیر آن راستن گفت: با توجه به وضعیت بی سابقه ای اورژانس خدمات امدادی به احتمال زیاد متکی بود بیشتر به شدت در ماه های آینده “از ما دیده می شود در طول عمر ما.”

“بسیاری از مردم رسیدن به این خدمات ممکن است هرگز نیاز به این نوع از کمک های قبل از,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو