OTTAWA — با شروع در روز دوشنبه همه مسافران هوایی در کانادا را مجبور به پوشیدن غیر ماسک های پزشکی و یا در صورت پوشش است که می رود بیش از خود را به دهان و بینی و یا در معرض خطر بودن رد شبانه روزی حمل و نقل کانادا اعلام کرده است.

موثر در ظهر در آوریل 20, آن نیاز خواهید بود که هر کسی که به سفر از طریق فرودگاه و یا در هواپیما پوشیدن یک ماسک از جمله هنگامی که رفتن را از طریق غربالگری پست های بازرسی که در آن صفترس قادر به نگه داشتن دو متر فاصله بین خود و مسافر.

برای مسافران به دنبال ترک یا وارد کانادا از آن اجباری خواهد بود که آنها را غیر پزشکی ماسک و یا کافی صورت پوشش در طول شبانه روزی فرایند و یا آنها را مجاز به سفر.

حمل و نقل کانادا می گوید که در حالی که آن را ممکن است برای همه به پوشیدن ماسک صورت در همه زمان ها آنها را تشویق به نگه داشتن آن را به عنوان آنجا که ممکن است علاوه بر این نقاط در طول سفر خود که در آن از ماسک یا پوشش مورد نیاز است استفاده می شود.

“کودکان زیر دو سال و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی ممکن است قادر به پوشیدن لباس های غیر پزشکی ماسک یا پوشش و بار وجود دارد که مسافران نیاز به نشان دادن چهره خود را برای ایمنی و یا دلایل امنیتی از جمله در احراز هويت بررسی قبل از سوار شدن به هواپیما و یا در کانادا, آداب و رسوم در هنگام ورود به کشور گفت: این سازمان در بیانیه ای.

و در حالی که نه اجباری, حمل و نقل کانادا اصرار هر کسی که به سفر در کشتی توسط راه آهن و یا در اتوبوس ، نیز همین غیر پزشکی ماسک یا پوشش و گفت آن را “به شدت تشویق” بهداشت عمومی اندازه گیری برای کمک به جلوگیری از قطرات تنفسی از اینکه به دیگران در اطراف شما و یا سطوح آلوده.

ملی حمل و نقل آژانس می گوید اپراتورهای کشتی و دیگر “ضروری مسافر وسایل نقلیه” خواهد بود درخواست مسافران خود را به پوشیدن ماسک در طول سفر خود را اگر فاصله فیزیکی نمی تواند حفظ شود و هشدار می دهند که آنها را می توان انکار کرد شبانه روزی بدون.

“کانادایی ها باید همچنان به دنبال بهداشت عمومی مشاوره و ماندن در خانه اگر است. اگر شما نیاز به سفر پوشیدن چهره و پوشش این است که اندازه گیری های اضافی شما می توانید برای محافظت از دیگران در اطراف شما” گفت: وزیر حمل و نقل مارک Garneau در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو