الکس سالموند تبرئه: بلندی سقوط کردن برای SNP می تواند آتش جنگ داخلی

دوشنبه 23 مارس سال 2020 ممکن است به پایین در تاریخ به عنوان روز انگلستان رفت و به مستند بیش از coronavirus. اما virus تنزل یکی دیگر از قطعه ای از شگفت انگیز اخبار, قطعا در اسکاتلند است که در زمان های مختلف را فرستاده بود تکان طریق سیاسی جهان است.

الکس سالموند سابق وزیر اول اسکاتلند بود تبرئه از تمام 13 اتهام جرائم جنسی در برابر نه زنان پس از دو هفته محاکمه در دادگاه عالی در ادینبورگ. هیئت منصفه او را مقصر در 12 اتهام تجاوز جنسی و ثابت نشده به اتهام اقدام به تجاوز به عنف. ثابت نشده است که منحصر به فرد و پرطرفدار در اسکاتلند سیستم عدالت کیفری که به مقدار تبرئه.

حقوقی و سیاسی جنگ

محاکمه شد و اوج طولانی روند قانونی. اتهامات آورده بودند یک سال پیش زمانی که سنگین محدودیت در پوشش رسانه ای به بازی آمد. او پس از تبرئه, وزیر اول اسکاتلند بود در مراحل پایتخت ساختمان دادگاه و ominously اعلام کرد که “اطلاعات را ببینید نور روز” بود که مجاز به ارائه شواهد و مدارک – اگر چه این به نظر می رسد بعید است تا زمانی که بدترین بیماری همه گیر است. او در حال حاضر گفته می شود با استفاده از زمان خود را در مستند به نوشتن حساب خود از دو سال گذشته است.

به نظر می رسد مانند یک حافظه دور در حال حاضر, اما حقوقی بوکس سایه قرار گرفت که قبل از واقعی دادگاه جنایی ممکن است به دست آوردن مجدد اهمیت است. در ژانویه 2019, وزیر اول اسکاتلند موفق به برنده شدن در یک بررسی قضایی در برابر راه دولت اسکاتلند – دولت او با استفاده از سرب – بررسی شکایت علیه او.

این به معنای دولت مجبور به پرداخت هزینه های حقوقی خود را هنگامی که قانون مدنی روند قانونی – که هیچ ربطی به با نگاه کردن به این ماده از شکایت – حکم داد که بررسی شد و “ناعادلانه”. اما مدت کوتاهی پس از آن اتهامات جنایی آورده بودند پس از یک پلیس اسکاتلند تحقیقات – که تکیه داخلی دولت شکایت در سیستم.

اما سالموند را تبرئه منجر به برخی از هواداران خود را به پیوند این دو است. MSP الکس نیل گفت: باید یک تحقیق قضایی به اسکاتلند “ارگان دولت” برای دیدن اگر وجود دارد یک توطئه به “را در” سالموند.

در جمعبندی ارشد دفاع وکیل Gordon Jackson به هیئت منصفه گفت که “چیزی نیست بوی حق در مورد همه چیز”. مشخص شد در طول محاکمه که شاکيان – که حفظ گمنامی تحت اسکاتلندی قوانین دادگاه – شامل دولت و کارمندان دولت و طرفدار استقلال سیاسی ،

با این حال چنین صحبت از توطئه در ارتباط با جرائم جنسی محکوم شد با بحران تجاوز اسکاتلند. در پرتو حکم این سازمان اشاره کرد چقدر دشوار است برای قربانیان تجاوز جنسی به جلو آمده به خصوص زمانی که آنها به نظر می رسد در دادگاه به عنوان تمام زنان در این مورد انجام داد.

محکومیت نرخ در اسکاتلند برای تجاوز به عنف و اقدام به تجاوز به عنف بسیار پایین است. در 2017-18 وجود دارد میزان موفقیت در دادگاه از 43٪. تجاوز جنسی به اتهام ایستاده کمی بالاتر در 63% موفقیت, اما این راه زیر نرخ جنایات دیگر.

رفتار در محل کار

وزیر اول اسکاتلند است از هر گونه گناه و جنایت. او استدلال کرد که بی گناه رفتار شامل لمس کردن اعضای ستاد تبدیل شده بود به اتهام جرائم جنسی. بسیاری از این اتهامات صورت گرفت در یک محیط حرفه ای که در آن سالموند بستری مرزهای شخصی بودند و مبهم است. او آن را به نام یک “غیر رسمی محیط خانواده” با درجه زیادی از معاشرت عنوان مشترک در سایر ادارات دولتی.

این محیط کار منجر شده بود چندین کارمندان دولت به شکایت از استرس با توجه به خط خود مدیر است. و با توجه به شواهد ارائه شده در دادگاه پس از دو شکایات کار rotas تغییر شد برای اطمینان از هیچ زنی به تنهایی کار می کرد با اولین سابق وزیر.

یک تصویر از این استرس زا در محل کار پدید آمده که در آن قدرتمند ترین فرد در دولت بود شکست به طور کامل احترام به فضای شخصی است که شماره ناشی گوردون جکسون می گویند که سالموند “می توانست بهتر در مناسبت”. که, اما نه به میزان جرم و جنایت.

بسیار ساخته شده بود در دادگاه از حوادث است که “هیچ کس به فکر دو بار در مورد” در آن زمان تبدیل به جرایم جنایی. در نهایت رفتار بود نه حکومت به عنوان جنایتکار است اما بدون شک در این قانون و تعریف تجاوز جنسی. جنسی جرائم (اسکاتلند) قانون سال 2009 به تصویب وزیر اول اسکاتلند, دولت و وزیر دادگستری کنی MacAskill برای کمک به افزایش اسکاتلند اعتقاد نرخ تشریح دقیقا آنچه در آن می تواند به مقدار.

برخی استدلال کرده اند که اتهامات نباید آورده شده است و در همه زیر تبرئه اما نادیده طبیعت تحت تعقیب کیفری. همیشه وجود خواهد داشت مردم گناه نیست اما این به آن معنا نیست که پتانسیل رفتار مجرمانه باید بررسی شده و به دادگاه آورده برای یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری بر اساس. در اسکاتلندی قانون دفاع می توانید درخواست قاضی برای پرتاب کردن اتهامات اگر آنها فکر می کنم شواهد شل و ول است بیان کرد که “هیچ موردی برای پاسخ به”. این کار انجام شد و نه در این مورد اگر چه دادستان انصراف یک اتهام تجاوز جنسی که در آن هیچ شواهد منجر شد.

اول سابق وزیر الکس سالموند با زمان وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon. رابرت پری/EPA

چالش های جدید

که بلافاصله پس از این تصمیم بسیاری از تنش سیاسی در داخل SNP بود که در وقفه در طول دادرسی کیفری مطرح اگر تنها به طور موقت به دلیل COVID-19 موضوع است. با مشخصات بالا MP جوانا گیلاس تا به حال چهار-صفحه بیانیه آماده برای انتشار در رسانه های اجتماعی بلافاصله بعد از حکم. او همچنین خواستار تحقیق دولت اسکاتلند را از دست داده و این موضوع و به طور قابل توجهی افزایش یافته است بیش از حد. سابق معاون وزیر دادگستری MP کنی MacAskill به نام برای مشخص استعفا.

سالموند متحدان در SNP حیاتی خواهد بود اگر او را در برخی از نقطه برای بالا بردن اطلاعات “” او با اشاره به سخنرانی خود. وجود دارد همچنین می تواند بسیاری از که حمایت از او. به عنوان او شروع مورد نظر خود را بازگشت به اسکاتلند زندگی اجتماعی وزیر اول اسکاتلند نیز مجبور به دوباره پیوستن به حزب به عنوان او استعفا داد و در آغاز روند قضایی.

وجود دارد یکی دیگر از نگرانی عنصر پس از این حکم برای زمان اولین وزیر Nicola Sturgeon. یک تحقیق پارلمانی به رفتار او بیش از سالموند حوادث مستقل استانداردهای کمیته در انتظار قرار داده شد تا زمانی که دادگاه به پایان رسید. این در نظر گرفته شده بود نگاهی به تعدادی از جلسات او با وزیر اول اسکاتلند در دولت بررسی رفتار خود را در سال 2018 – یک عمل است که نگاه به ممنوع تحت وزرا روند شکایت.

Coronavirus کنار این کمیته هم اکنون می توانید گزارش این وقایع است. همراه با پتانسیل داخلی SNP نبرد است که می تواند در معرض تلخی و بد خون نهفته در درون حزب در دراز مدت اثرات سالموند تبرئه می تواند بسیار زیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو