فدرال و ایالتی وزیران خواهد دیدار فردا برای تصمیم گیری که آیا برای وادار الکل تولید کنندگان شامل پاک کردن برچسب بر روی تمام محصولات الکل است که هشدار می دهند در برابر مضرات نوشیدن در حالی که باردار است.

دولت استرالیا توافق کردند که بارداری برچسب های هشدار دهنده باید اجباری برای تمام محصولات الکل در سال 2017.

اما در حال حاضر ما باید یک نمونه اولیه:

پیشنهاد الکل برچسب هشدار دهنده توسعه یافته توسط مواد غذایی استانداردهای استرالیا و نیوزیلند. FSANZ, نویسنده ارائه شده

فردا وزرای مسئول غذا مقررات خواسته خواهد شد که به تصویب پیشنهادی برچسب پس از آن قانون می شود. و یا آنها می توانند درخواست بررسی و بازگشت به تخته رسم.

اما این تصمیم باید از خط خارج توسط الکل صنعت است که به شدت رد حرکت می کند.


ادامه مطلب: بررسی سلامت: چه خطرات ناشی از نوشیدن قبل از اینکه شما می دانید که شما حامله هستید?


چرا ما نیاز به برچسب?

الکل یک تراتوژن ماده ای است که مختل رشد و توسعه مغز و دیگر ارگان های جنین و جنین. آن را نیز یک سم است که خسارت وارده به مغز و سیستم عصبی.

دوران بارداری الکل قرار گرفتن در معرض ممکن است منجر به تولد نوزادان کم وزن و سقط جنین و زایمان بچه مرده. آن همچنین می تواند در طیف وسیعی از نقائص هنگام تولد مغز و قلب و کلیه ها و دیگر ارگان ها.

در کلینیک ما هر هفته ما دیدن کودکان که در معرض الکل prenatally که منجر به آسیب مغز و fetal alcohol spectrum disorder (FASD) مشخصه های اختلال شدید از, توسعه یادگیری و رفتار است.

هزینه های FASD به خانواده و جامعه هستند ، مشکلات مادام العمر هستند, با کودکان با FASD به احتمال زیاد نیاز به آموزش خاص است.

بزرگسالان با FASD نرخ بالاتری از اختلالات روانی تماس با سیستم قضایی سوء استفاده از مواد مخدر و کمتر احتمال دارد به زندگی و کار به طور مستقل.

اما برخی از زنان نمی دانند, مضرات

از سال 2009 ملی الکل دستورالعمل توصیه می شود زنانی که باردار هستند و یا برنامه ریزی یک بارداری اجتناب از الکل است.

در عین حال بسیاری از زنان باقی می ماند غافل از مضرات بالقوه به فرزند متولد نشده است.

برخی از زنان متوقف کردن نوشیدن زمانی که آنها پیدا کردن آنها باردار هستید اما یکی در چهار ادامه پس از آنها می دانند. شاتر

در سال های اخیر مطالعات زنان باردار در نیو ساوت ولز و ویکتوریا 59 درصد از زنان گزارش شده مصرف الکل در دوران بارداری اغلب در سطوح مخاطره آمیز قبل از آنها آگاه بودند ،

به طور مشابه ملی اطلاعات از سال 2016 ثبت شده است که 49 درصد از زنان مصرف قبل از آنها می دانستند که آنها بودند و 25 درصد ادامه داد: بعد از.

داوطلبانه برچسب کار نکرده

دولت استرالیا معرفی داوطلبانه برچسب طرح در سال 2011. اما در سال 2017 تنها 48 درصد از محصولات الکلی شدند برچسب خورده.

این برچسب ها اغلب کوچک و مبهم در متن سیاه و سفید و سخت به خواندن. برخی از پیام های نامشخص است. دیگران مرتبط با صنعت حمایت وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

محققان دریافتند موجود در برچسب های شکست خورده برای به چالش کشیدن باور های برگزار شده توسط برخی که مصرف مقدار کمی از الکل گاهی اوقات در دوران بارداری بعید است که به علت آسیب.


ادامه مطلب: تجدید نظر DrinkWise پوستر با استفاده از زبان دست و پا چلفتی به تعدیل اخطار الکل


نسبت به اجباری استاندارد, برچسب

در اکتبر 2018, وزارت بهداشت, توافق برای اجرای اجباری بارداری برچسب های هشدار دهنده برای تمام محصولات الکلی.

مواد غذایی استانداردهای استرالیا و نیوزیلند (FSANZ) است و پس از بررسی ادبیات به دنبال نظر کارشناس و جامعه به دست آورد ورودی مورد نوع برچسب است که باید مورد استفاده قرار گیرد.

به این نتیجه رسیدند برچسب اما باید جلب توجه بود خوانا و برجسته نمایش داده می شود و حاوی معنی دار تصویر و متن.

استفاده از رنگ قرمز ضروری بود آن را گفت. این افزایش دید و مردم هشدار با رنگ قرمز. استرالیا تحقیقات در چشم ردیابی در بر داشت توجه می توان با افزایش 37% با استفاده از رنگ قرمز و اندازه بزرگتر از برچسب هشدار دهنده.

برچسب های هشدار دهنده باید چشم نواز است. شاتر

برچسب توصیه شده توسط FSANZ است که قابل خواندن رنگی قرمز, سیاه و سفید شامل یک خط تصویری و یک پیام روشن است که الکل می تواند باعث مادام العمر آسیب به کودک شما.

صنعت پاسخ

در حال حاضر این صنعت است نصب یک کمپین علیه پیشنهادی برچسب.

نمایندگان صنایع شی نه تنها به رنگ پیشنهادی برچسب, اما اندازه آن زمان بخشنامه و جدول زمانی برای تصویب. آنها نگران برچسب های هشدار دهنده را الکل نگاه بسیار مضر است.

صنعت سرمایه گذاری در یک کمپین به نام “نه این label” است و اصرار به نوشتن خود را به محلی عضو به مخالفت توصیه می شود برچسب. همچنین لابی برخی از وزرا به رای برای بررسی پیشنهاد برچسب در فردا جلسه به جای آن را تایید کند.

وزرای مسئول برای تصمیم گیری نباید اجازه الکل صنعت شنده سود بیش از سلامت عمومی است.


ادامه مطلب: مبین: جنين الکل اختلالات طیف


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو