الکل می تواند coronavirus بدتر – پس چرا از آن به عنوان ‘ضروری’ در نیوزیلند مستند?

نیوزیلند برنده بین المللی ستایش برای آن سخت مستند شرایط و بهداشت عمومی در پاسخ به COVID-19 اما یکی blindspot.

ماه گذشته سازمان بهداشت جهانی منتشر شده جدید جزوه الکل و COVID-19 هشدار داد که مصرف زیاد الکل باعث افزایش خطر نارسایی تنفسی یکی از شدید ترین عوارض COVID-19.

هنوز الکل فروخته شد به عنوان یک مورد ضروری همراه با غذا در نیوزیلند سطح 4 مستند حتی اگر تقریبا نیمی از تمام الکل در نیوزیلند است که در خواب سنگین و نوشیدن شراب خواری جلسات.

در حالی که این نیست ساده موضوع سلامت به آدرس – و مستند نشده است ممکن است زمان برای انجام این کار – آن است که یک موضوع را ما نمی توانیم چشم پوشی است. الکل یک عامل خطر نه فقط برای COVID-19 اما بسیاری از شرایط دیگر از جمله سرطان است.


ادامه مطلب: Coronavirus: آن را وسوسه انگیز به نوشیدن نگرانی های خود را به دور وجود دارد اما سالم راه هایی برای مدیریت استرس و حفظ آشامیدنی خود را در بررسی


سازمان بهداشت جهانی در الکل و COVID-19

سازمان بهداشت جهانی جامع جزوه تاکید می کند که الکل تضعیف سیستم ایمنی بدن و نوشیدن سنگین را افزایش می دهد خطر ابتلا به سندرم زجر تنفسی حاد که منجر به گسترده التهاب در ریه ها است.

این ارتباط بین مصرف زیاد الکل و بیماری تنفسی است که به خوبی شناخته نشده است با وجود یک مرور نظام مند مطالعات منتشر شده در سال 2018 که در نتیجه وجود شواهد جامع برای آن است.

آن از دست رفته است از این رو به رشد پژوهش تلاش برای تعیین کمیت دیگر COVID-19 عوامل خطر مانند سیگار کشیدن است.

این جهانی بهداشت blindspot یادآور عدم آگاهی از الکل به عنوان علت سرطان حتی اگر که آژانس بین المللی تحقیقات سرطان اظهار داشت: در سال 2011 که الکل یک کلاس یک سرطان زا – به این معنا که یک علت شناخته شده سرطان است.

با وجود این الکل عرضه شد ضروری خدمات در نیوزیلند مستند. این نگرانی اما آنها متمرکز شده تا حد زیادی در افزایش خطر ابتلا به همسرآزاری و احتمال تاثیر در خانواده های پر استرس مستند شرایط. اثرات بالقوه بر مصرف کنندگان مانند افزایش خطر ابتلا به وابستگی نیز مورد بحث قرار گرفت – اما نه خطرات بهداشتی از نوشیدن سنگین به طور خاص در ارتباط با COVID-19.


ادامه مطلب: چگونه coronavirus قرار دادن روابط ما با الکل به آزمون


دسترسی به الکل در طول مستند

پس چرا نیوزیلند دولت تصمیم بگیرد که دسترسی به الکل ضروری بود در طول مستند? داده شراب و آبجو به فروش می رسد در سوپر مارکت ها در نیوزیلند و سوپر مارکت ها انتخاب شده بودند به کار به عنوان ضروری کسب و کار بعید بود شراب و آبجو فروش محدود خواهد بود – اگر چه برخی از کشورها مانند تایلند ممنوع کردن فروش الکل.

این سوال برای نیوزیلند پس از آن تبدیل به یکی از دسترسی به ارواح و آماده به نوشیدن premixed نوشیدنی های الکل. این هرگز در سوپر مارکت ها به فروش می رسد اما این تصمیم بود پیچیده توسط این واقعیت وجود دارد برخی از مناطق جغرافیایی شناخته شده به عنوان مجوز تراست که در آن الکل است در سوپر مارکت ها به فروش می رسد اما تنها از طریق محلی بطری ها ،

یک گزینه می شده اند اجازه می دهد تا تنها آبجو و شراب فروش از صدور مجوز اعتماد رسانه ها به ایجاد یک سطح میدان بازی با سوپر مارکت ها در جای دیگر اما دولت تصمیم به انجام این کار. به عنوان یک نتیجه, مردم, سفر خارج از منطقه خود را به خرید ارواح.

دولت پس از آن اجازه فروش آنلاین از الکل در ابتدا محدود به موجود آنلاین-تنها الکل کسب و کار, اما پس از آن توسعه یافته به محل دیگر ارائه شده آنها مشورت با شورای محلی مقامات. این افزایش بالقوه در دسترس بودن از حدود 250 آنلاین-کسب و کار تنها به حدود 1000 فیزیکی بطری ها ، و رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار گرفت برای ترویج فروش آنلاین.


ادامه مطلب: چگونه ما حفظ, خانواده, خشونت عاملان ‘در نمایش” در طول COVID-19 مستند?


الکل به عنوان عادی کالا

یک عنصر از تصمیم دولت برای درمان الکل عرضه به عنوان یک ضروری خدمات خواهد شده اند نگرانی برای منافع کسب و کار. دوم ممکن است نگرانی برای مصرف کنندگان سنگین و امکان خروج علائم اگر آنها نمی تواند دسترسی به الکل است. دومی سوال داده شده در حال انجام آبجو و شراب فروش و در دسترس بودن اعتیاد خدمات پشتیبانی آنلاین.

عنصر سوم بود بدون شک یک فریم از الکل به عنوان یک “عادی کالا”. اما این است که چگونه الکل مصرف در نیوزیلند. تقریبا نیمی از مصرف به عنوان سنگین و نوشیدن شراب خواری (تعریف شده به عنوان هشت یا بیشتر قوطی premixed الکلی نوشیدنی برای مردان و شش و یا قوطی های بیشتر برای زنان).

برای مصرف کنندگان سنگین premixed نوشیدنی ها یک منبع ارزان, الکل, و وجود دارد, هر دلیلی برای انتظار زیادی از ارواح و premixed نوشیدنی سفارش آنلاین در طول این دوره جاری از دسترسی محدود مصرف خواهد شد در این راه است.

نوشیدن سنگین منجر به بیماری های متعدد است که به احتمال زیاد باعث تشدید اثرات COVID-19. دولت در تصمیم گیری های پیش بینی شده این ایده از الکل عرضه به عنوان یک کسب و کار ضروری و آن را به نظر می رسد به نفع منافع تجاری بر بهداشت عمومی.

این رویکرد تحت تاثیر نیوزیلند سیاست پاسخ برای چند دهه قبل از دولت فعلی صورت گرفت ، توصیه های مبتنی بر شواهد ساخته شده توسط نیوزیلند قانون کمیسیون در سال 2010 و با حمایت های بعدی سوالات اجرا نشده اند با وجود بیش از 800 مرگ و میر است که می توان به الکل و NZ$7.8 میلیارد دلار در هزینه های هر سال است.


ادامه مطلب: تعاملی نقشه بدن: آنچه واقعا به شما می دهد سرطان ؟


رفتن به جلو به یک پست-همه گیر جهانی ما باید یاد بگیرند از دولت مبتنی بر علم پاسخ به تهدید coronavirus به اطلاع ما پاسخ به مداوم و در حال انجام مضرات از بازاریابی و عرضه بیش از حد از الکل ارزان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net