آلبرتا فراتر از 2000 مورد از COVID-19 می رسد 50 میر

ادمونتون — آلبرتا گزارش 162 موارد جدید COVID-19 و دو مرگ و میر بیشتر سهشنبه آوردن سطح استان در مجموع به 2,158 موارد و 50 مرگ و میر.

پنجشنبه تعداد موارد تایید شده است که بالاترین مجموع روزانه تا کنون در رمان coronavirus بیماری همه گیر.

دو نفر که کشته شدند در ادامه امکانات مراقبت: یک مرد در 70s در کلگری منطقه و یک زن در 80s در شمال منطقه گفت: افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw.

قربانی در شمال منطقه ساکن بود از Manoir du Lac خانه که در آن وجود دارد در حال حاضر 38 مورد و پنج مرگ و میر.

“مقیاس این بیماری همه گیر بدان معنی است که ما اغلب بحث در مورد اعداد اما ما باید هرگز فراموش نکنید که در هر مورد یک فرد است; هر مرگ یک تراژدی برای افرادی که آنها را دوست داشت” Hinshaw گفت.

آلبرتا بالا دکتر همچنین گفت: قطع برق که پایین آورده داده سیستم سه شنبه شب باعث شد الکتریکی کوچک آتش و حل و فصل نشده است. Hinshaw امید به موضوع تعداد کسانی که در روز جمعه به روز رسانی.

“من می دانم که بسیاری بهره مند روزانه COVID-19 روز رسانی” Hinshaw گفت. “تیم در حال کار در سراسر ساعت به بازگرداندن تمام برنامه های کاربردی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از بیماران بهبود یافته اند از روز سه شنبه به روز رسانی و یا چگونه بسیاری از موارد احتمالی وجود دارد.

آلبرتا خدمات سلامت انجام شده 2,779 آزمون از روز چهارشنبه به روز رسانی.

کارکنان شیوع در کلگری بیمارستان

هفت کارکنان در کوهپایه های پزشکی مرکز بخش زنان و زایمان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

هیچ بيماران تحت تاثیر قرار گرفتند و هیچ کارکنان بیشتر موارد گزارش شده در هفته گذشته Hinshaw گفت.

“به محض این که آزمون برگشتم مثبت مقامات بهداشتی در زمان اقدام فوری به منظور محدود کردن گسترش به کارکنان و محافظت از بیماران.

“من می خواهم برای اطمینان از بهره وجود ندارد و افزایش خطر ابتلا به باردار بیماران که به کوهپایه مرکز پزشکی.”

آلبرتا گرفته شده اقدامات لازم برای کاهش خطر عفونت در مراکز بهداشت و درمان از جمله منع غیر ضروری بازدید کنندگان است.

Hinshaw یادآوری بهره استان رسیده است اوج ویروس و او انتظار دارد که شیوع بیماری در سراسر استان به احتمال زیاد بیشتر از جمله امکانات مراقبت های بهداشتی.

“این مهم است به یاد داشته باشید که COVID-19 نیست هوابرد. تنها افراد خاص در معرض خطر هستند که موارد مثبت شناسایی می شوند. اگر بیماران در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ما هشدار بهره.”

کاهش سیگار کشیدن در طول همه گیر

Hinshaw نیز توصیه بهره که دود و یا vape به ترک و یا کاهش طول بیماری همه گیر.

او توضیح داد COVID-19 تنفسی است ویروس و کسانی که سیگار می کشند ممکن است در افزایش خطر ابتلا به یک بیماری شدید اگر آنها قرارداد coronavirus.

“وجود دارد در حال رشد است و شواهد نشان می دهد ترک سیگار یا vaping حتی به طور موقت می تواند به نتایج مثبت در پیشگیری و درمان COVID-19.”

Hinshaw اضافه شده که ترک سیگار می تواند به کاهش خطر ابتلا COVID-19 دلیل این که شما در حال لمس کردن صورت خود را و یا لب.

“من می دانم که ترک آسان نیست,” او گفت:. “این باور نکردنی را تعيين و پشتیبانی. این یک زمان استرس زا و ترک می تواند اضافه کردن به که استرس است که بسیاری از در حال حاضر احساس می کنم.”

افسر ارشد پزشکی بهداشت همچنین توصیه می شود نگه داشتن آشامیدنی خود را به حداکثر دو نوشیدنی در روز برای زنان و سه برای مردان است.

“آن مهم تر در حال حاضر از همیشه به دنبال پس از خود را به سلامت جسمی و روانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de