آلبرتا فراتر از 1000 موارد COVID-19; 5 مرگ و میر بیشتر تایید

ادمونتون — آلبرتا در حال حاضر به بیش از 1000 مورد از COVID-19 بعد از استان تایید 107 موارد جدید همراه با پنج مرگ و میر بیشتر در روز جمعه.

این اخبار در داستان است. از آن خواهد شد به روز رسانی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

آلبرتا ارائه خواهد شد روز جمعه COVID-19 روز رسانی در 4:30 بعد از ظهر به آنچه برتر جیسون کنی به نام “سخت ترین هفته از این بیماری همه گیر” واین به پایان رسید.

دکتر دینا Hinshaw آخرین به روز رسانی تایید 97 موارد جدید از رمان coronavirus و دو مرگ, افزایش بالغ به 968 و 13.

برای شروع هفته, استان منتقل شده خود را تست تمرکز به خطر جمعیت و بهداشت و درمان کارگران و افزایش آن به ظرفیت کامل پس از یک کمبود عرضه است.

نتیجه این شد سنبله در موارد چهار شنبه و پنج شنبه. افسر ارشد پزشکی از سلامت ابراز نگران به عنوان موارد نزدیک به 1000 اما توضیح داد که او بزرگترین نگرانی این است که ثابت دو درصد مثبت نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده روزانه است.

روز چهارشنبه پس از حدود سه هفته از اقدامات تهاجمی برای پهن کردن منحنی و با بهره تعجب هنگامی که ویروس را به اوج و چقدر دیگر آنها را به ماندن در خانه بمانند — Hinshaw گفت: او را گسترش دهد در چه استان COVID-19 داده ها به معنی پایان هفته.

Hinshaw به روز رسانی در این هفته نیز بر محور این شیوع در ادامه مراقبت در خانه در سراسر آلبرتا.

وجود دارد در حال حاضر 74 نفر از COVID-19 در نه از این خانه ها از جمله 65 مورد و چهار مرگ و میر در کلگری مکنزی مرکز Towne.

“در این لحظه من بزرگترین نگرانی در مورد سلامت و ایمنی از کسانی که در ادامه مراقبت و جمع تنظیمات” Hinshaw گفت.

یک روز بعد او اجرا اقدامات جدید برای محافظت از سالمندان و کارکنان این امکانات.

کارکنان در حال حاضر نیاز به فورا بگویید مقامات بهداشتی هنگامی که یک coronavirus مورد مشکوک است و کارگران شاغل در بیش از یک خانه باید به اطلاع سرپرست خود را اگر آنها مشغول به کار در یکی دیگر از امکانات با یک مظنون مورد تایید شده.

معلوم نیست اگر کنی خواهد شد در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی; اما او اتحاد پیوست Hinshaw هر یک از سه جمعه ها که قدمت آن به 13 مارس — یک هفته پس از آلبرتا گزارش اول خود را presumptive مورد COVID-19.

جمعه گذشته آقای کنی اعلام کرد تجمع بزرگ اندازه کاهش از 50 تا بیش از 15 نفر و همچنین اقدامات لازم برای محافظت از مستاجرها.

سازمان دیده بان آلبرتا COVID-19 روز رسانی زنده در CTVNewsEdmonton.ca.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de