آلبرتا می توانید ببینید تا 800000 COVID-19 عفونت در ‘احتمال’ سناریو

ادمونتون — آلبرتا می تواند به عنوان بسیاری از 800,000 COVID-19 عفونت و تا به 3,100 مرگ و میر تا پایان تابستان فعلی بهداشت عمومی سفارشات و فیزیکی فاصله توصیه های جدید مدل سازی داده ها را نشان می دهد.

در 15 دقیقه تلویزیونی نشانی به بهره در جمعه برتر جیسون کنی در مورد جدید پیش بینی های این استان به طور فزاینده ای به اقتصاد شکننده و این طرح به عقب بر گردیم در مسیر.

کنی شروع با ارسال پیام تسلیت به خانواده های از 26 افرادی که فوت کرده اند در این استان با توجه به COVID-19 قبل از ریختن نور را در چگونه آلبرتا انجام شده است در مبارزه با این بیماری است.

“ما سرانه تعداد ثبت عفونت به طور دائم در کانادا پس از کبک, اما این است که در بخشی به دلیل ما دانشمندان و تکنسین آزمایشگاه در حال انجام یکی از بالاترین سطوح COVID-19 تست در جهان” کنی گفت.

اما آلبرتا منحنی شبیه به کشورهایی که با موفقیت آهسته گسترش ویروس مانند کره جنوبی, او گفت:.

AHS داده ها نشان می دهد احتمال بالا, حالات

احتمال سناریو این است که عفونت را به اوج خود در اواسط ماه مه با توجه به مدلسازی های انجام شده توسط Alberta Health Services.

“از ابتدای وقوع تا پایان تابستان ما می تواند به عنوان بسیاری از 800,000 عفونت و بین 400 و 3,100 مرگ” کنی گفت.

مقاطعه در دولت گذشته جمعیت برآورد 4,371,316 در سال 2019 به این معنی که بیش از یک و شش بهره می تواند قرارداد COVID-19.

تحت یک احتمال بالا سناریو عفونت خواهد قله در آغاز ماه مه با عنوان بسیاری از یک میلیون مثبت آزمایش و بین 500 و 6,600 مرگ و میر.

کنی ارائه شده بسیار وخیم چشم انداز برای استان اگر جسمی فاصله بود نه تمرین و بهداشت عمومی سفارشات بودند صادر شده است. اگر این مراحل کلیدی نیست, گرفته, استان دیده می شود می تواند به عنوان بسیاری از 1.6 میلیون عفونت و 32,000 مرگ و میر و یا 640 مرگ و میر در هر روز داده ها را نشان می دهد.

“من می دانم که این اعداد می تواند طاقت فرسا اما این مدل نه یک معامله انجام می شود,” او گفت:. “من بهره می خواهید برای دیدن آنها را به عنوان یک چالش است.”

او گفت: یکی تشویق رقم نسبتا کم تعداد افرادی که به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه با توجه به COVID-19.

در 31 پذیرش آلبرتا رای است “بسیار کمتر” از دیگر استانهای انتاریو و کبک و B. C., کنی گفت.

کنی تشکر شده بهره برای تمرین بهداشت و درمان توصیه های فیزیکی مانند فاصله و مناسب شستن دست کرد و گفت: این اقدامات باید کمک فشار منحنی پایین در استان است.

نخست وزیر همچنین گفت که او از ارائه جزئیات بیشتر در دوشنبه در نظر دارد برای گسترش ظرفیت در بیمارستان ها از جمله باز کردن بیشتر مراقبت حاد تخت ICU فضاها و هواکش.

“در حال حاضر اجازه دهید من می گویند ما با اعتماد به نفس است که ما در نظام سلامت خواهد بود قادر به مقابله و ما باید از این منابع در دست” او اضافه کرد: این استان آزاد است تا 500 میلیون دلار برای آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی.

دستورات بهداشتی را به باقی می ماند تا پایان مارس فاصله تا پایان مارس

کنی گفت: در حالی که او را درک نگرانی ها در مورد اقتصاد و صاحبان کسب و کار قادر به پرداخت اجاره خود را بهداشت عمومی سفارشات محدود کردن گروه ها و خدمات غیر ضروری در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل تا پایان ماه آوریل است.

“به عنوان سخت به عنوان این خواهد بود که این تنها انتخاب اخلاقی که جان هزاران نفر هنوز در خطر است,” او گفت:.

فیزیکی فاصله توصیه ها باید در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل تا پایان مارس این مدل نشان می دهد هر چند کنی بستری او امیدوار است که آنها در اشتباه بودند.

یک بار آلبرتا خود رسیده عفونت اوج و موارد جدید کاهش این استان را پیاده سازی یک “مجلس” استراتژی به مرحله در فعالیت های اقتصادی پس از کشورهایی مانند تایوان و سنگاپور و کره جنوبی.

موجود در استراتژی بیشتر “تهاجمی” توده تست سیستم تا 20,000 آزمون در هر روز برای شناسایی موارد مثبت و کسانی که با ایمنی بیشتر به سرعت.

کنی همچنین حمایت برای قوی تر مرز غربالگری انتقاد از دولت فدرال تصمیم به “صبر کنید تا زمانی نزدیک به مرزهای ما به خصوص از کشورهای با سطح بالایی از عفونت است.”

قرنطینه سفارشات به شدت اجرا خواهد شد و ممکن است شامل استفاده از برنامه های تلفن های هوشمند “در هنگام مناسب است.”

ماسک ادامه خواهد داد توصیه می شود در شلوغ فضاهای عمومی مانند حمل و نقل عمومی.

خواهد شد قیمت انرژی سقوط به زیر صفر ؟

در حالی که سلامت هستند که بخش قابل توجهی از چه کنی به نام “تهدید سه گانه” از COVID-19 او همچنین در مورد دو نفر دیگر از بخش های مهم: بحران جهانی و رکود اقتصادی و سقوط قیمت انرژی است.

“خانواده ها نگران پرداخت اجاره مسکن و قرار دادن مواد غذایی بر روی میز تا زمانی که شما قادر به بازگشت به کار” او گفت:. “و یا این که آیا وجود خواهد داشت یک کار را برای شما به بازگشت به زمانی که این است.”

او هشدار داد که رکود اقتصادی “دوست دارد که ما را دیده اند و نه از 1930s” خواهد بود احساس برای سال آینده به دلیل سقوط قیمت انرژی تاثیر می گذارد آلبرتا, اقتصاد بیش از سایر استان ها.

غربی نفت کانادا تا کنون افتاده در زیر 3 دلار در هر بشکه است و ممکن است که به عنوان موجودی موج در نقاط دیگر جهان آلبرتا انرژی خواهد شد “آمار منفی قیمت” کنی گفت.

“آن شده است بدتر ساخته شده توسط یک درنده قیمت جنگ به رهبری عربستان سعودی و روسیه که در تلاش هستند به طور دائم به آسیب, شمال امریکا, انرژی صنعت…است که چرا ما باید شروع بحث با ما رهبران در مورد هماهنگ دفاع از آمریکای شمالی انرژی برای محافظت از ما را از اقدامات بی پروا از آن رژیم.”

این همچنین بدان معنی آلبرتا کسری بودجه 7 میلیارد دلار می تواند نزدیک به سه گانه به 20 میلیارد دلار در این سال به تنهایی.

اما تبلیغ کنی تصمیم گیری های اخیر از جمله استان $1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در خط لوله کیستون XL و انتصاب بهبود اقتصادی شورای اسلامی به عنوان حرکت می کند برای کمک به امن آلبرتا “اقتصادی سرنوشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de