Albanese وعده کار دولت را تا سال 2050 کربن خنثی هدف

Anthony Albanese را مرتکب کار دولت به اتخاذ یک هدف خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در یک سخنرانی با عنوان “رهبری در جدید آب و هوا” برای تحویل در روز جمعه.

رهبر مخالفان را در آغوش این هدف که ALP همچنین در زمان به انتخابات گذشته در راستای سیاست های دولت و قلمرو دولت بسیاری از شرکت ها و شورای کسب و کار استرالیا. همچنین این مکان ایستاده از برخی از لیبرال میانه رو است اما کاملا رد اتباع و سخت-خط لیبرال ها.

نخست وزیر اسکات موریسون حاضر به اتخاذ آن است.

“در حال حاضر هیچ کس نمی تواند به من بگویید که رفتن این مسیر هزینه خواهد شد شغل نمی خواهد قرار داده تا خود را از افزایش قیمت برق و نمی خواهد تاثیر منفی بر مشاغل در اقتصاد روستایی و منطقه ای استرالیا گفت:” این هفته است.

در سخنرانی خود منتشر جلوتر از زمان Albanese همچنین می گوید کار دولت هرگز استفاده از کیوتو اعتبار برای دیدار با استرالیا در پاریس اهداف به عنوان دولت انجام خواهد داد در صورتی که لازم است.

و Albanese دوباره محکوم به دولت برای قرار دادن 4 میلیون دلار به یک مطالعه امکان سنجی برای سوخت زغال سنگ نیروگاه در بیلیس کرسردس Queensland.

اما Albanese است تا زمانی که نزدیک به انتخابات کوتاه مدت هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کار اتخاذ خواهد شد.

در آخرین انتخابات آن متعهد به 45 درصد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030. کار برای اولین بار صورت گرفت که هدف به سال 2016 انتخابات و Albanese قبلا گفت: این یک اشتباه بود و نه به نقد و بررسی آن قبل از 2019 نظرسنجی.

او می گوید در سخنرانی خود در سال 2050 کربن خنثی هدف باید “غیر قابل بحث در استرالیا به عنوان آن را در بسیاری از کشورهای”.

“این خواهد بود که یک هدف واقعی با هیچ یک از پوچ و بی معنی به اصطلاح “انتقال اعتبار” است که نخست وزیر پخته شده است تا به تصور او را از انجام کاری که او نیست.

“این اقدام نیست. آن را فریب داد. و استرالیا نیست متقلب.”

در بیلیس کرسردس پروژه او می گوید: “اجازه دهید روشن باشد. وجود دارد هیچ چیز به یک شرکت خصوصی سرمایه گذاری پول خود را در چنین یک پیشنهاد. دلیل آن نیست که آن را نمی کند پشته.”

این 4 میلیون دلار است “فقط hush پول برای آب و هوا منتقدان که توقف هر گونه اصلاحات واقعی و کسی که متوقف ملی انرژی تضمین پشتیبانی شده توسط Turnbull, موریسون و Frydenberg.

“رقت انگیز است. اگر از آن ساخته شده حس بازار خواهد ارائه کمک های مالی.

“آب و هوا منتقدان بازار هستند منتقدان به عنوان” Albanese می گوید.

“سرمایه گذاران نمی خواهد کمک به دلیل خطرات اقتصادی به سادگی بیش از حد بزرگ است. هزینه های بالاتر و افزایش است. و هزینه های جایگزین مانند انرژی های تجدید پذیر پایین تر است و در حال سقوط است.

“هر کس در بخش برق می داند که تنها راه جدید زغال سنگ نیروگاه ساخته خواهد شد در استرالیا است که از طریق قابل توجهی مالیات دهندگان یارانه از جمله کربن خطر جبران خسارت است که گروه صنعتی استرالیا برآورد هزینه به $17 میلیارد دلار برای یک گیاه.

“به همین دلیل یکی نیست باز شده است از سال 2007 ساخت و ساز آغاز نشده در یکی از سال 2004 و مناقصات نشده است نام این قرن” Albanese می گوید.

در ضمن شرایط مرجع برای bushfire سلطنتی کمیسیون منتشر شده توسط موریسون در یکشنبه هدایت به دور از موضوع کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

آنها اذعان دارند “تغییر جهانی آب و هوا خطر برای محیط زیست استرالیا و استرالیا توانایی برای جلوگیری از کاهش و در پاسخ به bushfires”. اما پرس و جو است به گزارش

  • بهبود هماهنگی در تمام سطوح دولت در مدیریت بلایای طبیعی
  • بهبود آمادگی انعطاف پذیری و پاسخ در برخورد با بلایای طبیعی
  • آیا تغییرات مورد نیاز به استرالیا چارچوب قانونی برای دخالت کشورهای مشترک المنافع در پاسخ به شرایط اضطراری ملی.
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im