Albanese زمین به بهشت-Monaro رای دهندگان: کار خواهد بازگرداندن ABC بودجه

Anthony Albanese وعده داده است یک کار دولتی را معکوس ائتلاف $83.7 میلیون نفر قطع می شود به ABC کمک های مالی به مبارزات او در آخرین روز قبل از عدن-Monaro byelection در روز شنبه.

این امر “نجات منطقه ای و مشاغل, محافظت, مهم رادیو و تلویزیون های اضطراری و حمایت های محلی, اخبار و مطالب” Albanese در بیانیه ای گفت با Kristy McBain های ALP نامزد برای این کار برگزار شد حاشیه NSW صندلی.

کارگری معتقد است بودجه فشار بر ABC طنین انداز به عنوان یک مسئله در رای دهندگان که رسانه ملی تا به حال حیاتی ارتباطات نقش در طول bushfires.

اسکات موریسون را رد کرده ABC بودجه بوده است “قطع” به دلیل کاهش طول می کشد به شکل یک مکث در indexation.

هفته گذشته ABC اعلام کرد تا 250 شغل بروید و تغییرات برنامه نویسی می باشد به دور انداختن 7.45 رادیو am بولتن اخبار.

Albanese گفت: ABC اورژانس پوشش نجات در آتش سوزی. بودجه وعده “می سازد در کار تعهد به بهبود پخش پوشش در سراسر Eden-Monaro با تمرکز بر ABC محلی رادیو لکه های سیاه و سفید و همچنین به عنوان قدرت بازگشت به بالا برای پخش و انتقال امکانات به طوری که آنها کار را برای طولانی تر در طول بلایای طبیعی”.

“این شنبه مردم عدن-Monaro باید شانس خود را برای ارسال به دولت یک پیام. قطع نمی ABC مشاغل, اخبار منطقه, یا اورژانس رادیو و تلویزیون”.

این انتخابات برای اولین بار سر به سر آزمون بین موریسون و Albanese. این است که به ویژه مهم برای Albanese به دلیل از دست دادن می تواند ثبات خود را از رهبری است.

این بیماری همه گیر است و شاهد افزایش مردم در رای گیری اولیه و تقاضا برای پستی رای.

ABC انتخابات تحلیلگر آنتونی سبز گزارش شده است که در حال حاضر در قبل از رای گیری “21.6 درصد از رای دهندگان رای داده بودند – 24,697 آرا نسبت به 21,982 قبل از نظرسنجی رای در مدت مشابه در سال 2019 انتخابات.

“نیز وجود دارد یک افزایش بزرگ در پستی رای برنامه های کاربردی بیش از دو برابر کسانی که در دریافت 2019 انتخابات 16,391 تا کنون در مقابل مجموع 7,428 در سال 2019. که 14.3 درصد از رای دهندگان اعمال پستی رای” سبز نوشت: در وبلاگ خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de