علایم ضخیم شدن خون و لخته شدن بودند شناسایی شدن در اندام های مختلف توسط پزشکان از تخصص های مختلف است. این امر تبدیل به یکی از نگران کننده راه این ویروس نابسامانی بدن به عنوان پزشکان وجود دارد و در جاهای دیگر بودند شروع به درک.

در کوه سینا nephrologists متوجه کلیوی دیالیز کاتتر وصل شدن با لخته است. Pulmonologists نظارت COVID-19 بيمار در ونتیلاتورهای مکانیکی می تواند بخش هایی از ریه ها بودند عجیب بدون خونریزی. جراحان مغز و اعصاب مواجه خروش در معمول خود را caseload از سکته مغزی به دلیل لخته شدن خون سن قربانیان حملات جوان با حداقل نیمی از آزمایش مثبت برای ویروس.

“این بسیار قابل توجه چقدر این بیماری باعث لخته شدن به فرم” Dr. J Mocco یک کوه سینا جراح مغز و اعصاب گفت: در مصاحبه ای توصیف چگونه برخی از پزشکان فکر می کنم COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که بیش از یک بیماری ریوی است. در برخی موارد Mocco گفت: سکته مغزی یک جوان بیمار اولین علامت از COVID-19.

به عنوان همکاران از تخصص های مختلف خود را با هم مخلوط مشاهدات آنها توسعه یک درمان جدید پروتکل. بیماران در حال حاضر دریافت دوزهای بالا از نازک شدن خون مواد مخدر و حتی قبل از هر گونه شواهد از لخته شدن خون به نظر می رسد.

“شاید فقط شاید اگر شما در جلوگیری از لخته شدن شما می توانید این بیماری را کمتر شدید,” گفت: دکتر دیوید رایش بیمارستان رئيس جمهور. این پروتکل جدید استفاده نمی شود در برخی از بیماران در معرض خطر به دلیل رقیق کننده های خون می تواند منجر به خونریزی در مغز و سایر ارگان ها.

“خنده دار شما ذکر شده است که”

در سه هفته آغاز اواسط ماه مارس Mocco دیدم 32 سکته مغزی در بیماران با انسداد خون در مغز دو برابر تعداد معمول برای آن دوره است.

پنج نفر غیر منتظره ای جوان زیر سن 49 با هیچ آشکار عوامل خطر ابتلا به سکته مغزی “که دیوانه است,” او گفت:. “بسیار غیر معمول.” جوانترین تنها 31.

حداقل نیمی از 32 بيمار خواهد تست مثبت برای COVID-19, Mocco گفت.

در ضمن دکتر هومن فقیر یک کوه سینا ریه متخصص خودش کار اواخر شیفت با 14 نفر در هواکش. ونتیلاتور خوانش بودند و نه آنچه او انتظار می رود.

J Mocco, MD, Director of Mount Sinai's Cerebrovascular Center, poses outside Mount Sinai Hospital in Manhattan, during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in New York City, New York, US, April 17, 2020. Reuters

J Mocco, MD, مدیر کوه سینا را عروقی مغز مرکز به شمار خارج بیمارستان کوه سینا در منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در New York City, New York, US, مارس 17 سال 2020 است. ایسنا

ریه ها به نظر نمی رسد سفت به عنوان شایع است در ذات الریه. در عوض به نظر می رسید خون بود گردش آزادانه از طریق ریه ها به هوادهی با هر نفس.

فقیر زد به دکتر کلیه آن شب که اظهار داشت که کاتتر دیالیز اغلب مسدود شدن با لخته است.

“و من گفت:” این خنده دار است که شما اشاره کردید که چون من احساس می کنم مثل تمام این بیماران باید لخته شدن خون در ریه,'” فقیر به یاد می آورد.

رایش بیمارستان رئیس جمهور گفت: پور در مورد افزایش سکته مغزی دیده می شود Mocco و گفت: دو پزشک باید تیم, تنظیم کردن روز بحث و جلسات با بیمارستان سر گروه.

در 2:46 صبح در عید پاک یکشنبه فقیر فرستاده Mocco اولین پیش نویس از آنچه که تبدیل به جدید پروتکل درمان.

پزشکان به اشتراک گذاری یافته ها

به عنوان بخش خود شروع به سرریز با COVID-19 بیماران کوه سینا پزشکان خواندن مقالات توصیف یافته های مشابه از پزشکان در چین هوبئی استان و دیگر سخت-آمار مناطق و مورد بحث آنها را با همسالان خود در تماس های تلفنی و آموزشی است.

Mocco به نام جراحان مغز و اعصاب او می داند که در جای دیگر در کشور است. در فیلادلفیا دانشگاه توماس جفرسون, بیمارستان, دکتر پاسکال Jabbour آغاز شده بود برای دیدن مشابه افزایش سکته در میان مردم با COVID-19. راه خود را از خون بيماران سفت یادآور مادرزادی شرایط مانند لوپوس و یا برخی سرطان ها.

“من هرگز دیده می شود هر گونه ویروس ها باعث شده که” Jabbour گفت.

در بوستون بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی شروع یک کارآزمایی بالینی در اوایل این ماه برای دیدن اگر tPA ضد لخته شدن دارو می تواند کمک کند به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

لخته شدن خون می تواند در توسعه هر کسی که می شود بسیار بیمار و صرف مدت زمان طولانی بی حرکت بر روی یک دستگاه تهویه اما پزشکان می گویند این مشکل به نظر می رسید به نشان می دهد تا هر چه زودتر در COVID-19 بيمار به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس.

در کوه سینا بیماران در بخش مراقبت های ویژه اغلب دریافت خون-عامل نازک شدن هپارین در پیشگیری ضعیف تر دوز. تحت پروتکل جدید دوزهای بالاتر از هپارین به طور معمول استفاده می شود به حل لخته داده خواهد شد و به بيماران قبل از هر گونه لخته شناسایی شده است.

درمان می پیوندد رشد toolbox در بیمارستان که در آن برخی از بیماران در حال دریافت آنتی بادی پلاسمای غنی از بهبود COVID-19 بیماران یا تجربی داروهای ضد ویروسی.

The American Society of Hematology, که همچنین با اشاره به لخته شدن خون می گوید: در آن راهنمایی برای پزشکان است که مزایای استفاده از رقیق کننده خون درمان برای COVID-19 بيمار در حال حاضر نشانه هایی از لخته شدن هستند “در حال حاضر ناشناخته است.”

“من قطعا انتظار نمی تبریك به بازی و فرشتگان به آواز خواندن و مردم را فقط به rip کردن خود داخل وریدی خطوط و والس از بیمارستان گفت:” رایش. “این به احتمال زیاد رفتن به چیزی که در آن فقط تعدیل می شود میزان این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im