بله آلن نزدیک به 400 کشته شدن بیشتر افراد مسن ایتالیایی ها در یک روز است “اغراق” و هیچ معامله بزرگ است. فقط به عنوان آن بود زمانی که آن را به نزدیک به 500 چند روز بعد.

این بیهوده گویی از او بود و نه یک فعال اما بخشی از سازگار تم جونز او را صدا برای روز که کل coronavirus چیزی است پر از شکوفه. نتیجه اجتناب ناپذیر? بسیاری از سالمندان شنوندگان را ندارد احتیاطی آنها نیاز به و که خواهد شد که مخرب ترین عواقب قابل تصور است. او قرار است بسیار زندگی از شنوندگان خود را و دیگر در استرالیا در خطر است. اگر که نیست غیر مسئولانه پخش من نمی دانم چیست. اگر که نیست به اندازه کافی به او را گرفته و هوا و من نمی دانم چیست.

مژده

Yonks پشت من در کنار یک مجری تلویزیون همسر من که باقی خواهد ماند nameless – اجازه دهید فقط او را دیوید کخ – به یک کلمه آرام.

“دیوید به من گفت. من گفتم: من گفت: حیوان خانگی من گفت: عشق من گفت: نگاه . . .”

“دیوید به اندازه کافی در حال حاضر با تمام احساس خوب جمعه’ چیزی که شما در حال انجام در طلوعکل این ایده که هر جمعه شما تنها با قرار دادن اخبار خوب است. که هرگز کار و نه روزنامه نگاری است.”

او ادامه داشت به هر حال آن کار می کرد به خوبی. در حال حاضر زمانی که آن را می آید به coronavirus به عنوان شما را از من باز سخنان آن است که چیزی را بسیار جدی واقع است. اما زمانی که من از یک پزشکی همسر من, پروفسور جرارد ساتون به من سه glimmers از خوش بینی در تمام پوشاند تاریکی او برای اولین بار با دقت به ذکر است که در حالی که ویروس ها هستند نه تخصص پزشکی وجود دارد در واقع حداقل سه glimmers او می توانید ببینید.

Sunrise presenter David Koch pressed ahead with delivering the good news.

طلوع مجری دیوید کخ فشرده پیش رو با ارائه اخبار خوب است.اعتبار:Nic واکر

1. در حال حاضر ما در حال آزمایش جدید کروناویروس واکسن در زمان ثبت.

2. در آکسفورد آنها را توسعه داده اند یک تست رژیم که با دقت بیشتر و با سرعت بیشتری شناسایی ویروس و که خواهد شد بسیار مهم در کاهش منحنی در سراسر جهان است.

3. ما در حال حاضر مشغول کار بر روی یک تعداد عوامل درمانی است که می تواند بهبود بخشد اگر هنوز درمان این بیماری است.

خود را گسترده تر اظهارات شد: به جای فکر دل تنگی و عذاب ما باید به دنبال الهام از استرالیا هاوارد فلری (دهانه) و اسکاتلندی الکساندر فلمینگ که بین آنها آمد تا با پنی سیلین است که پس از ذخیره میلیون ها نفر بی شماری از زندگی است.

“من بازگشت,” او می گوید: “استرالیا بری Marshalls از جهان است که آمد تا با درمان زخم معده دهه گذشته است. برای هر ادم سفیه و احمق است که hoards یک رول کاغذ توالت وجود دارد بهتر است مرد یا زن است که به از خود به ترمیم و, بله, درمان استرالیا و استرالیایی.”

با تشکر از شما. این بهترین من می توانم برای یک خبر خوب جمعه.

نقطه گذاری برای پیاده رو

بله کنده کاری نام خود را در مرطوب سیمان متقابل بین خرابکاری و گرافیتی و به تقبیح. اما اگر شما نگاه از نزدیک در همراه عکس از Gouldsbury خیابان در مسامان شما می توانید ببینید که نه تنها در محل آفتابی و یک آپوستروف قبل از قبل از اینکه به نشان می دهد کاهش یافته ثانیه از اینجا بلکه از فر آن را به راه راست. به خوبی انجام می شود, رو به آفتاب. شما یک dickhead اما شما نمی توانید چیزی از مدرسه. باید عشق این شهر!

Apostrophe love in Mosman.

آپوستروف عشق در مسامان.

جوک روز

فرار از توالت رول طوری شده است کاهش می یابد به جایگزین کردن آنها را با برگ کاهو. من واقعا احساس می کنید که فقط نوک کوه یخ است.

در Coles شب دیگر من خواسته مدیر اگر او تا به حال هر کاغذ توالت. “هیچ!” او فریاد زد و من در مقابل تمام چک کردن صف. همه آنها را نگه داشته و خیره به من. من به شما گفتن که راه رفتن پایین راهرو 5 به لوس با شلوار من در اطراف مچ پا شد و تحقیر آمیز ترین پیاده روی از زندگی من است.

به نقل از هفته

“دولت ما این است که در نبرد با یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای و در خطوط مقدم که در نبرد هستند و پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی است. آنها سربازان ما.” – NSW وزیر بهداشت براد کلید اخطار دادن اعتبار که در آن اعتباری است که به علت.

“تا آن متهم می توانید اقامت در شکوه انزوا.” – عدالت الیزابت فولرتون از NSW دیوان عالی کشور در مورد دو هفته adjournment در دادگاه جنایی از دو سابق نیروی کار وزیران ایان مک دونالد و ادی عبید.

“به عنوان شگفت انگیز به عنوان این است که من در نظر گرفتن این پروژه یک موفقیت بزرگ هنگامی که ما در حال بازگشت از 200 به 300 نوجوانان به سیستم رودخانه در هر سال. اما این است که واقعا راه شاد برای لگد کردن کسانی که پس از تلاش های بسیار غم.” – تالار ارک رئیس جمهور تیم فاکنر در مورد کلاچ از 10 کودک در معرض خطر منینگ رودخانه لاک پشت ها از تخم در طی ماه گذشته به لطف یک برنامه پرورش است که ممکن است کمک به نگه داشتن نژاد زنده در دراز مدت. براوو شما با شکوه حرومزاده!

“آنچه دولت مشاوره است که بر اساس روشن توصیه های پزشکی این است که بهترین کاری که ما می توانیم به عنوان یک ملت این است که به نگه داشتن مدارس ما باز است و دو دلیل برای آن است. یکی این است که ما باید از نیروی کار ما و به خصوص پزشکی ما نیروی کار است. تا 30 درصد از پزشکی ما نیروی کار می تواند نهفته باشد اگر مدارس نزدیک است. دوم و … است که سلامت عقل. اگر شما بچه ها در خانه اغلب افراد مسن را به در به دنبال پس از آنها قرار می دهد که آنها در خطر است.” – NSW وزیر آموزش و پرورش دن Tehan.

“من دیده ام بسیاری در افغانستان اما هیچ چیز تا فاسد. که رفتار خجالت زده همه ما است. که رهبری بی پایان بود. ما از دست ما احترام به زندگی انسان و این بدان معناست که ما از دست ما احترام به خود.” SAS سرباز که در افغانستان خدمت نموده و به تماشای چهار گوشه برنامه های این هفته است. مانند بسیاری از او در خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از عذاب.

“آن را متوقف کند. آن است که نه معقول است و نه مفید است, و آن را یکی از ناامید کننده ترین چیزهایی که من را دیده اند در استرالیا رفتار در پاسخ به این بحران است. که است که ما به عنوان یک مردم است. آن است که لازم نیست. آن چیزی است که مردم باید انجام دهند.” – اسکات موریسون کنه خاموش استرالیایی که در حال رقص برهنه کردن قفسه های سوپر مارکت به ذخیره کردن مواد غذایی و مواد غذایی در طول شیوع کروناویروس.

توییتر: @Peter_Fitz

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de