AL نامزد Shafiul برنده داکا-10-انتخابات میزان مشارکت در انتخابات 5.28 pc

او نزدیکترین رقیب BNP را شیخ Rabiul علم رو 817 رای به عنوان یک کل از 16,995 رای دهندگان و یا 5.28 درصد از بیش از 320,000 رای خود را در حوزه در روز شنبه.

هیچ یک از چهار نامزد دیگر می تواند مدیریت بیش از 100 رای.

کمیسیون مرتب دست sanitisers برای رای دهندگان در حالی که رای گیری ماموران با دریافت ماسک و دستکش و همچنین, اما تلاش شد به اندازه کافی برای تشویق رای دهندگان به شجاع coronavirus نگرانی.

انتخابات در آمد در زمانی که مردم در حال توصیه به تمرین های اجتماعی فاصله. BNP خواستار تعویق انداختن انتخابات است اما EC تکان دادن نداشت.

Rabiul همچنین ادعا شده که عوامی لیگ رهبران و حامیان پیوست نیروهای با مجریان قانون به نوار BNP رای گیری عوامل از ورود به ایستگاه های رای گیری.

“من خوش شانس هستم که من قادر به بازیگران رای من به عنوان یک نامزد. اما من نمی دانم که آیا رای دهندگان از داکا-10 پارلمانی صندلی خواهد بود بسیار خوش شانس” Rabiul گفت.

Mohiuddin نمی تواند رای در ابتدا با توجه به پیچیدگی بیش آدرس خود را, اما در نهایت او رای خود را.

دولت موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات توصیه شده بود EC برابر با استفاده از دستگاه رای گیری الکترونیکی در انتخابات به عنوان دست زدن همان دکمه توسط بسیاری از مردم افزایش خطر شیوع بیشتر.

همایون Kawser یک افسر قاضی گفت: تنها چند زن رای دهندگان به ایستگاه خود را برای رای گیری. وجود دارد هیچ رای دهندگان در یکی از شش غرفه برای آنها تا 3 بعدازظهر. رای گیری برگزار شد از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

“رای دهندگان در حال دست پاچه. آنها می ترسند از قرار دادن انگشتان دست خود را بر روی ماشین آلات از ترس از عفونت کروناویروس” گفت: Adrian اسلام حنیف دستیار رئیس جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو