حامیان شهردار و عضو شورا نامزدها در دو شهرستان شرکت braved باران زمستان برای شروع روز مبارزات انتخاباتی در چهارشنبه اتصال با رای دهندگان درب-به-درب پخش آهنگ ها به دنبال رای در بلندگوها و برگزاری تظاهرات.

شیخ Fazle نور Taposh این عوامی لیگ نامزد داکا جنوب شهرستان, شرکت, شهردار, رونمایی انتخاباتی خود را در مانیفست حزب Bangabanbdhu خیابان ستاد در روز چهارشنبه. عکس: محمود علی Ovi

شیخ Fazle نور Taposh این عوامی لیگ نامزد در جنوب خود پرده برداری پنج نقطه مانیفست در Bangabandhu خیابان مقر حزب با وعده برای تبدیل پایتخت به یک پر جنب و جوش و به خوبی اداره شهر با حفظ میراث خود.

“به غیر از جلوگیری از سر و صدا و آلودگی هوا ما را برای ساخت زمین بازی ورزشگاه کتابخانه گردشگاهها برای زنان و کودکان و سالمندان و مراکز جامعه با امکانات مدرن در هر بخش گفت:” Taposh.

رقیب اصلی او BNP را Ishraque Hossain پیوست یک کنفرانس خبری در خانه اش در Gopibagh در بعد از ظهر زیر مبارزات در دیگر پیر داکا مناطق.

“BNP را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای محافظت از رای دهندگان گفت:” اصرار تمام به رای خود را بدون ترس.

Khandaker مشرف Hossain ارشد BNP عنوان رهبر آن انتخابات حاکم بر کمیته در جنوب رد اتهامات مطرح شده توسط عوامی لیگ است که حزب مخالف بود جمع “مسلح غیر خودی” برای نظر سنجی.

“این عوامی لیگ به ارمغان آورده است که اسلحه و سه میلیون فعالان از خارج [داکا]” ادعا مشرف.

صحبت با خبرنگاران در دبیرخانه پیش از آن در روز عوامی لیگ و دبیر کل Obaidul Quader گفت: “انتخابات در محیطی کاملا خوب همانطور که از در حال حاضر. اما نگرانی این است که خارجی ها از جمله مسلح آنهایی هستند که بسیج پیش از روز رای گیری.”

حمل و نقل جاده ها و پل ها وزیر با اشاره به BNP رهبران تماس خود به فعالان برای محافظت از مرکز رای دهی در روز انتخابات.

پنج شنبه بود و نه یک مبارزه خوب بعد برای همه است. در شمال عوامی لیگ Atiqul اسلام او را دیدم تجمع در یک پارک در گلشن خنثی با توجه به درگیری بین طرفداران دو عضو شورا نامزد. او بعد از مبارزه کرد و در Mohakhali و Mirpur.

“من تمرین سخت برای نه ماه. تمرین خوبی را به ارمغان می آورد نتایج خوب در بازی نهایی. من امیدوارم که رای دهندگان را به من این فرصت را به بازی پنج سال آزمون مسابقه,” او گفت: با اشاره به کوتاه خود را روی لئامت دادن به عنوان شهردار پس از مرگ Annisul Huq.

رقیب خود را Tabith Awal از BNP مبارزات انتخاباتی در Baridhara, گلشن Notun بازار Bhatara و Moghbazar.

“من انتظار نداریم که هر چیزی مقدار در روز انتخابات با توجه به تغییر در وضعیت. اما من امیدوارم که مردم خیلی مشتاق است که آنها را جلوگیری از تمام تلاش ها برای خنثی کردن رای این زمان,” او گفت:.

EC Secretary márcio هر چیزیکه صدا میکند خوشحال است در مورد قانون و نظم است.

او گفت که آنها تا به حال به دستور پلیس اجازه نمی دهد هر کسی از خارج از شهرستان در مراکز رای دهی.

“اما ما نمی توانیم به آنها بگویید نه اجازه می دهد تا خارجی ها در سراسر شهرستان. وجود دارد بسیاری از افرادی که رای دهندگان در داکا اما باید برای اقامت در این شهر به دلایل مختلف. ما می خواهیم آنها را به بازدید از مراکز رای دهی در روز انتخابات” او گفت:.

[گزارش اضافی توسط Obaidur Masum, Kazi مبارک حسین و Joyanta Saha]

خواندن داستان در بنگلادش: প্রচারের শেষ সময়ে দুই পক্ষের অভিযোগ ‘সশস্ত্র সন্ত্রাসী’ নিয়ে

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو