الاقصی واعظ صدای پژواک در سراسر اورشلیم عاری از ماه رمضان جمعیت

در صحنه های تاریخی به ندرت اگر تا کنون شاهد در سومین جنش سایت در اسلام و در زیر او kneeled تنها تعداد انگشت شماری از روحانیون مسلمان در facemasks ماندن چند پا به غیر از coronavirus محدودیت.

“ما از خدا می خواهیم به ما رحم کنید و تمام بشریت و برای نجات ما از این کشنده بیماری همه گیر” امام گفت.

در حالت عادی سال در ماه رمضان در نماز جمعه نمازگزاران مسلمان جمع آوری شده توسط دهها هزار نفر در درخت پوشیده تپه فلات نهفته است که در قلب بیت المقدس شهر قدیمی و شناخته شده است که مسلمانان به عنوان الحرام al-شریف (شریف پناهگاه) و به یهودیان به عنوان معبد کوه.

اما در این سال 35 هکتار ترکیب در اطراف مسجد الاقصی و طلایی گنبد از سنگ بود تقریبا خلوت فقط یک تعداد انگشت شماری کوچک از وفادار ایستاده در خط در حال افزایش و زانو هماهنگ است.

چند نیز تبدیل شده تا در خارج از دیوارهای شهر فقط 10 نفر – حداکثر مجاز توسط مقامات اسرائیل – دعا در خارج دروازه شیر رو به کوه زیتون.

اسرائیل گزارش کرده است نزدیک به 15,000 موارد coronavirus با 193 مرگ و میر. در سرزمین های فلسطینی حدود 350 موارد تایید شده اند با دو مرگ و میر.

در ماه مارس مقامات مذهبی مسلمان بسته دروازه به نمازگزاران با توجه به بیماری کروناویروس و این تمدید شده است در طول ماه رمضان.

یهودی و مسیحی مقامات مذهبی را به اعمال مشابه اقدامات پیشگیرانه در خود مقدس از جمله دیوار غربی و کلیسای مقبره مقدس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru