فرودگاه غربالگری گم شده و دو سوم از COVID-19 موارد محققان نشان می دهد

پاریس, فرانسه — جهانی غربالگری تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع coronavirus هستند به احتمال زیاد به شکست با توجه به تحقیقات جدید هشدار داد که حتی در بهترین حالت نمایش از مسافران را از دست ندهید بیش از نیمی از افراد آلوده.

رمان coronavirus آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان پس از ظهور آن در مرکزی چین ماه گذشته.

مسافر غربالگری با استفاده از درجه حرارت مانیتور و پرسشنامه کلید پاسخ اندازه گیری و در عین حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز چهارشنبه گفت: برای اولین بار تعداد موارد جدید در خارج از سرزمین اصلی چین بیش از کسانی که در درون آن.

محققان در ایالات متحده و بریتانیا در یک مطالعه منتشر شده در مجله eLife با استفاده از مدل های کامپیوتری برای پیش بینی تاثیر غربالگری بر اساس آخرین اطلاعات از نحوه coronavirus رفتار و چه مدت آن طول می کشد برای بیماران مبتلا به علائم نشان می دهد.

ساختمان در کار مشابه در سال 2015 آنها را در بر داشت که بسیاری از موارد ناچار خواهد بود از دست رفته و به نام دوباره فکر می کنم در مورد چگونه ملت صفحه نمایش مسافران است.

“اگر کسی متوجه آنها شده اند در معرض, نمی, می کند و در عین حال نشان می دهد علائم و سپس آنها اساسا غیر قابل کشف” Katelyn Gostic یک محقق فوق دکترا در دانشگاه شیکاگو و نویسنده سرب به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما تخمین می زنند که به طور متوسط غربالگری را از دست حدود دو سوم از آلوده مسافران است.”

Gostic تاکید کرد که این نتواند بود نه ناشی از خطای انسانی بلکه اجتناب ناپذیر محصول چگونه این ویروس عمل می کنند.

چه کسی می گوید که نمونه دوره کمون-که در آن زمان بین یک بیمار پیمانکاری ویروس و علائم نشان دادن — در حدود 10-14 روز است.

این به این معنی است که بیماران می تواند مسری حتی بدون دانستن آن ارائه دما آزمون در جستجوی یک داستان تب و حتی خود گزارش دهی از قرار گرفتن در معرض تا حد زیادی بی فایده است.

پس از غربالگری مسافران را به یکی از چهار دسته بندی ها: علامتی اما غافل از قرار گرفتن در معرض; آگاه اما بدون علامت; علامتی و آگاه باشند; و نه علامتی نه آگاه است.

Gostic و این تیم نشان داد که نهایی دسته به طور کامل غیر قابل کشف توسط سنتی و روشهای غربالگری و مسافران در رده سوم تنها می تواند گرفتار شود اگر آنها مایل بودند به خود گزارش.

‘نقطه اوج’

حتی با فرض بهترین سناریو که در آن تنها یک در 20 مسافر بودند “تحت بالينی” — که شده است آلوده اما نه نشان دادن علائم — مدل های پیش بینی کرد که 53 درصد از موارد خواهد بود از دست رفته است.

“بخش قابل توجهی از افرادی که آزمایش مثبت در قرنطینه… نشان نداد تشخیص علائم در زمان تشخیص” گفت: Gostic.

“برخی از این افراد ممکن است درست باشد و تحت بالينی موارد است. دیگران احتمالا نشانه توسعه در چند روز زمان است. در هر صورت این داستان نشان دادن دشواری های غربالگری که در آن هدف این است که برای تشخیص موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است اما در جایی که مردم به سادگی نمی نشان می دهد قابل تشخیص علائم اولیه در این دوره از عفونت است.”

Gostic هشدار داد که جهان ممکن است در یک “نقطه اوج” که در آن غربالگری و حتی نوع اقدامات قرنطینه دیده در وقوع این کانون ووهان دیگر موثر است.

“دولت باید به فکر کردن در مورد همه گیر کاهش,” او گفت:.

“اما ما باید با تشخیص و ارزش بسیار زیاد است که بر روی زمین مهار تلاش آورده اند تا این نقطه—ارائه زمان برای بهداشت و درمان کارگران و سیاست گذاران برای آماده سازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im