هوابرد coronavirus شناسایی شده در ووهان بیمارستان

که قبلا شده بود نشان داد در آزمایش های آزمایشگاهی, اما اکنون دانشمندان چینی تحصیل در شرایط دنیای واقعی گزارش می دهند که آنها اسیر قطرات کوچک حاوی نشانگرهای ژنتیکی این ویروس از هوا در دو بيمارستان شهر ووهان چین که در آن شیوع آغاز شده است.

یافته های خود را منتشر شد دوشنبه در مجله طبیعت است.

آن ناشناخته باقی می ماند اگر ویروس در نمونه های آنها جمع آوری شد عفونی اما قطرات کوچک که که اخراج تنفس و صحبت کردن می تواند باقی می ماند و هوا و استنشاق توسط دیگران است.

“کسانی که در حال رفتن به ماندن در هوا شناور در اطراف برای حداقل دو ساعت” گفت: Linsey Marr استاد مهندسی عمران و محیط زیست در ویرجینیا بود که درگیر با طبیعت کاغذ. “آن را به شدت نشان می دهد که وجود دارد بالقوه برای انتقال هوابرد.”

Marr و بسیاری دیگر از دانشمندان می گویند شواهد نصب است که کروناویروس در حال گسترش قطرات کوچک شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا. سازمان بهداشت جهانی تا کنون عنوان امکان و گفت که این بیماری عمدتا انتقال از طریق قطرات بزرگتر که نیست هوا باقی می ماند برای مدت طولانی و یا از طریق دست زدن به سطوح آلوده.

حتی با یافته های جدید این موضوع حل و فصل نشده است. اگر چه coronavirus RNA — آقايی از ویروس بود و در حال حاضر در ذرات معلق در هوا, دانشمندان هنوز نمی دانند که آیا این ویروس عفونی باقی می ماند و یا اینکه این آزمون فقط شناسایی ویروس بی ضرر قطعات.

“قطعه گم شده است قابل دوام ویروسی تکرار” گفت: هاروی V. Fineberg که منجر کمیته دائمی در حال ظهور بیماری های عفونی و قرن 21 تهدید سلامت در آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی است. “می تواند شما فرهنگ این ویروس از هوا؟”

در ووهان پژوهش بدون ویروس تشخیص داده شد و در بسیاری از اماکن عمومی آنها مورد مطالعه از جمله ساختمان های مسکونی و سوپر مارکت اگر چه برخی از سطوح تشخیص داده شد در مناطق شلوغ خارج از بيمارستان و در بخش فروشگاه.

“جالب بود برای دیدن وجود دارد قابل اندازه گیری مقدار” Marr گفت. “من فکر می کنم آن می افزاید: شواهد خوبی برای جلوگیری از ازدحام.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de