نزدیک به 1500 نفر از اماکن اقامت در دسترس ساخته شده تحت این طرح در میان رکود در رزرو در خانه اجاره start-up به عنوان محدودیت های مسافرتی و محدودیت هایی در گردهمایی های اجتماعی به اجرا در آمده است در سراسر جهان.

بریتانیا نگاه به تقویت آن خدمات بهداشت عمومی به مقابله با این بحران از جمله احداث یک بیمارستان صحرایی در یک زمان المپیک محل برگزاری و تبدیل یک پارک به یک مرکز آزمایش برای سلامت کارگران است.

“با همکاری با یکدیگر ما می توانیم اطمینان حاصل شود که کارگران خط مقدم می توانید پیدا کردن یک محل مناسب برای اقامت به عنوان آنها همچنان خود کار مهم است” گفت: پاتریک رابینسون مدیر سیاست عمومی در Airbnb.

Airbnb انجام داده است و طرح های مشابه در ایتالیا و فرانسه در پاسخ به شیوع بیماری و با هدف خانه 100,000 پرسنل اورژانس در سراسر جهان در این بیماری همه گیر.

این شرکت به حالت تعلیق در فعالیت های بازاریابی را به صرفه جویی در پول و مدیران در نظر گرفتن قطع پرداخت به شرکت در جنگ با رکود در رزرو باعث گسترش coronavirus.

Airbnb را رزرو در شهرستانها عمده در سراسر جهان رنج می برد به عنوان مسافران لغو سفر و ماندن در خانه برای محافظت از خود و جلوگیری از گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو