آلودگی هوا جان هزاران آمریکایی در هر سال – در اینجا یک استراتژی کم هزینه به منظور کاهش تلفات

حدود 1 از هر 25 مرگ و میر در ایالات متحده رخ می دهد قبل از موعد مقرر به دلیل قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا. هوا کثیف کشته شدن حدود 110,000 آمریکایی ها سالانه است که بیش از همه حمل و نقل حوادث و عکاسی ترکیب شده است.

زمانی که ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست وزن گیری در مورد آلودگی هوا, مقررات آن را به طور معمول انتخاب نامزد اقدامات از یک یا چند بخش از جمله تولید برق و صنعت است. برای هر استراتژی در نظر گرفته شده آژانس به دقت برآورد هزینه ها و مزایای سپس تصمیم می گیرد که اقدامات به دنبال.

ما مطالعه آلودگی هوا و گزینه های برای کاهش آن. در تازه منتشر شده مطالعه ما بدبختانه به روش سنتی در اطراف با شروع با هدف پیدا کردن کنترل انتشار اقدامات در میان تمام منابع است که می تواند صرفه جویی در تعداد مشخصی از زندگی با کمترین هزینه. در انجام این کار ما شناسایی مجموعه ای از کم هزینه اقدامات برای کاهش آلودگی هوا تولید گازهای گلخانه ای از شدت آلاینده های صنعتی و مسکونی منابع مسکونی مانند سوختن چوب کوره های است که می تواند بسیار مقرون به صرفه مزایای بهداشت و درمان.

ایالات متحده ساخته شده است پیشرفت فوق العاده ای در کاهش آلودگی هوا از سال 1990 و این تولید قابل توجهی در سلامت عمومی بهبود. اما آلودگی هوا هنوز هم تحمیل جدی برای سلامت بار در جمعیت ایالات متحده و نشانه هایی وجود دارد که گذشته پیشرفت در بهبود کیفیت هوا در حال حاضر ممکن است درست کردن. روش های جدید تجزیه و تحلیل اقدامات برای کنترل آلودگی هوا و سلامت آن اثرات می تواند کمک کند.

تعداد بد هوایی روز در 35 شهرستانها عمده ایالات متحده است plateaued از سال 2013. USEPA

یک روش جایگزین

تحت 1970 قانون هوای پاک است و سازمان حفاظت محیط زیست به مجموعه ملی محیط هوا با کیفیت استاندارد. این مقررات محدود کردن غلظت شش آلاینده های هوا است که آسیب بهداشت عمومی و محیط زیست است. پس از آن هر دولت تصویب اقدامات است که دیدار با این استانداردها از جمله کاهش تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های برق یا صنایع بزرگ.

سازمان حفاظت محیط زیست همچنین محدودیت در تولید گازهای گلخانه ای از برخی منابع خاص است و اختیارات قانونی از جمله نیروگاه های جدید و وسایل نقلیه موتوری. در انجام این کار این سازمان با هدف هوایی در نظر گرفته است که سالم برای همه آمریکایی ها برای نفس کشیدن.

برای هر استراتژی در نظر گرفته شده که سازمان حفاظت محیط زیست اغلب اجرا می شود کامل تحلیل هزینه منفعت. این روش نیاز به یک مجتمع جوی مدل برای برآورد که چگونه هر پیشنهادی اقدام خواهد تاثیر آلودگی هوا غلظت و سلامت اثرات آن منجر خواهد شد. این محدودیت تعداد گزینه های است که می تواند در نظر گرفته شود.

ما مطالعه بر روی ذرات ریز شناخته شده به عنوان PM2.5. ما ایجاد یک چارچوب است که ساده پیچیدگی جو و آلودگی هوا سلامت اثرات. برای هر یک از ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه ما محاسبه تاثیر عوامل که نشان دهنده مرگ و میر مربوط به PM2.5 قرار گرفتن در معرض هر تن از انتشار گازهای گلخانه ای از اجزای مختلف شیمیایی از منابع مختلف. سپس ما تغذیه این عوامل تاثیر به یک مدل اقتصادی از ایالات متحده انرژی سیستم مدل برای محاسبه مرگ و میر برای هر استراتژی است.

بعد ما یک محدودیت در تعداد مرگ و میر ناشی از PM2.5 و مدل را انتخاب کنید که حداقل گران مجموعه ای از اقدامات است که پاسخگویی نیازهای انرژی – یک عامل مهم به دلیل استفاده از انرژی عمده آلودگی هوا منبع – در حالی که نگه داشتن PM2.5-مرگ و میر ناشی از زیر سقف ما. مدل ما پیش بینی آینده سناریوهای 2050 بنابراین ما در نظر گرفته های مختلف سقف در نقاط مختلف در زمان و مشاهده اقدامات این مدل انتخاب شده است.

این روش جایگزین استفاده از با توجه به طیف گسترده ای از امکان کنترل استراتژی است که بر بسیاری از منابع مختلف. این اولویت اقدامات است که بیشترین هزینه به طور موثر کاهش مرگ و میر زودرس. علاوه بر این با توجه به این اقدامات در چارچوب گسترده تر سیستم انرژی ما می تواند شامل اقداماتی مانند سوخت تعویض و بهره وری انرژی به عنوان جایگزین و کمیت عواقب ناشی از اقدامات در سراسر ایالات متحده سیستم انرژی.

چگونه PM2.5 تحت تاثیر قرار بدن خود را هنگامی که آن را استنشاق.

بالا ذرات قطره چکان

با استفاده از این رویکرد ما مشخص مجموعه ای از منابع که تولید گازهای گلخانه ای کمک نامتناسب به PM2.5 مرگ و میر اثرات. آنها شامل کارخانه ها و دیگر مراکز صنعتی طراحی شده توسط زغال سنگ و نفت و چوب اخراج کوره های مسکونی. تولید گازهای گلخانه ای از این منابع در حال افزایش است و ممکن است در ادامه به افزایش در آینده بدون کنترل های اضافی.

مدل ما نشان داد که کاهش تولید گازهای گلخانه ای از این منابع به طور عمده توسط برق آنها قطع می تواند پیش بینی ملی آلودگی هوا مربوط به مرگ و میر در سال 2050 به نصف بسیار مقرون به طور موثر. به طور کلی ملی مزایای بهداشت و درمان از این کاهش خواهد بود تقریبا هفت برابر هزینه های کنترل آلودگی. به عنوان بسیاری از مطالعات نشان داده اند که آلودگی هوا کنترل تمایل به بسیار مقرون به صرفه به دلیل این انتشار باعث می شود مردم به مرگ قبل از موعد مقرر از طریق بیماری های قلبی و عروقی و سکته مغزی و سرطان ریه و دیگر دراز مدت بیماری.

کاهش در هزینه های PM2.5-مرگ و میر مرتبط با توجه به کاهش انتشار آلاینده ها از هر دولت از یک سناریو است که کاهش پیش بینی شده ملی PM2.5-مربوط به مرگ و میر در سال 2050 به نصف. Ou et al., 2020., CC BY

مطالعه ما نشان می دهد که این رویکرد را کاهش می دهد PM2.5-مربوط به تولید گازهای گلخانه ای در هر کشور است. پیشرفت خواهد بود بزرگترین در شمال و شرق متحده از جمله اوهایو و پنسیلوانیا است. این مناطق بسیاری از بزرگ صنعتی منابع و پرجمعیت که بدان معنی است که بسیاری از مردم در بهره مندی از هوای پاک.

اوهایو دارای بزرگترین پتانسیل برای هزینه به طور موثر کاهش PM2.5 مرگ و میر از طریق برش صنعتی, زغال سنگ تولید گازهای گلخانه ای. کالیفرنیا به نفع بسیاری از کنترل های مسکونی سوزاندن چوب و تگزاس را بزرگترین کاهش در تولید گازهای گلخانه ای از بزرگ پتروشیمی است.

ما نیز در بر داشت که این اقدامات تا به حال نفوذ کمی در به طور کلی مصرف انرژی در ایالات متحده و در نتیجه اثر کمی در انتشار گازهای گلخانه ای. این جالب بود چرا که پژوهش های قبلی نشان داده است که بسیاری از طرح ها به منظور کاهش گازهای گلخانه ای – که به طور معمول شامل تعویض به کمتر آلاینده سوخت مانند رفتن از زغال سنگ به گاز طبیعی به انرژی های تجدید پذیر – همچنین کاهش آلودگی هوا تولید گازهای گلخانه ای با مزایای قابل توجهی برای سلامت عمومی است. اما این قضیه درست نیست: کم هزینه آلودگی هوا و کنترل به نظر نمی رسد به یک تاثیر بزرگ در ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای.

هزینه ها و فواید شناسایی کم هزینه اقدامات به کاهش پیش بینی شده ملی 2050 PM2.5-مرگ و میر ناشی از 10 درصد به 50 درصد است. یانگ OuCC BY-ND

به دنبال به جلو به تمیز کننده هوا

رویکرد ما در می یابد که حداقل هزینه راه کاهش سلامت اثرات ذرات آلودگی در میان همه آمریکایی ها. اما آن را نمی کند اطمینان حاصل شود که استانداردهای فعلی خواهد شد در همه جا. یکی از محدودیت های روش ما این است که ما تجزیه و تحلیل گازهای گلخانه ای در سطح دولت اما ما مدل فعلی اجازه نمی دهد ما را به دقت بیشتر در کیفیت هوا و سلامت اثرات را برای فرد مناطق شهری در ایالات متحده است که بیش از ذرات استاندارد.

ناکارآمد کوره های چوب و چوب سوز کوره های عمده ذرات منابع. مدیسون & Dane County بهداشت عمومی

هنوز هم ما روش ارائه یکی دیگر از ابزار است که سازمان حفاظت محیط زیست و دولت ها می توانید استفاده کنید برای کمک در برنامه ریزی بهبود کیفیت هوا و اقدامات شناسایی شده به عنوان هزینه و موثر برای بهبود سلامت می تواند در مقایسه با کسانی که در حال حاضر به دنبال. Spotlighting جایگزین کاهش آلودگی گزینه می توانید کمک های فدرال و ایالتی تنظیم کننده تصمیم گیری در مورد منابع انرژی و اثرات زیست محیطی و بهداشتی برای دهه های آینده.

به عنوان گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر سقوط قیمت انرژی صنایع در میان یک انتقال رانده شده توسط فن آوری های جدید و در حال تغییر اقتصاد است. به این تغییر صورت می گیرد مهم است که به در نظر گرفتن چگونه به دیدار با خواسته های جدید انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و سلامت اثرات آلاینده های هوا. ما امیدواریم که ما روش مفید خواهد بود در اطلاع رسانی این تصمیمات در ایالات متحده و جاهای دیگر.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im