به عنوان کشور در سراسر جهان تلاش کرده اند شامل COVID-19 دانشمندان تعجب که آیا آلودگی هوا می تواند به افزایش نرخ مرگ و میر در میان کسانی که با این بیماری است.

خوب ذرات آلودگی هوا — از ترافیک تولید گازهای گلخانه ای آلودگی های صنعتی و آتش سوزی جنگل ها — شایع ترین مورد مطالعه آلاينده. این ذرات بسیار کوچک هستند — تقریبا سه درصد به عنوان گسترده ای به عنوان یک موی انسان است. آنها سرطان زا و قرار گرفتن در معرض افزایش خطر ابتلا و مرگ ناشی از بیماریهای قلبی عروقی و بیماری های تنفسی.

بیماران با COVID که این بیماری هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیمارانی که نمی کنند. بنابراین ممکن است که خوب ذرات ممکن است با افزایش خطر مرگ در میان کسانی که با COVID-19.

در آوریل 4, نیویورک تایمز گزارش داد که دانشمندان در دانشگاه هاروارد به حال کشف ارتباط بین خوب و ذرات آلودگی هوا و افزایش مرگ و میر از COVID-19. آنها دریافتند که افرادی که در یک منطقه تنها با افزایش اندکی (یک ميکروگرم در هر متر مکعب) در قرار گرفتن در معرض خوب ذرات آلودگی نیز به نام ساعت 2.5 بودند 15 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ است.

به عنوان اپیدیولوژی که مطالعه کرده اند آلودگی هوا برای بیش از دو دهه ما در بر داشت این اثرات متناوب. انجمن 15-20 بار قوی تر از گذشته یافته برای تمام مرگ و میر به علت PM 2.5.

اما در اینجا مشکل: مطالعه نکرده اند و کارشناسی — آن را قرار داده نشده است به موشکافی کارشناسان دیگر در این زمینه به ارزیابی کیفیت پژوهش و اعتبار نتایج. هنگامی که ما نگاه از نزدیک در این پژوهش ما شاهد بسیاری از کاستی ها است که ما را متقاعد نتایج.

این محققان به نتیجه گیری خود را با مدل سازی میزان مرگ و میر در 3,080 شهرستان در ایالات متحده و مقایسه آنها در برابر میانگین غلظت ذرات ریز از 17 سال در هر شهرستان. اپیدیولوژی این تماس بگیرید “زیست محیطی مطالعه است.”

این مطالعات آیا استفاده از داده ها در سطح فردی است. آنها بسیار مورد توجه در اپیدمیولوژی زیرا آنها دارای محدودیت های بسیاری است که جلوگیری از آنها را از ارائه درک و بینش کلی نسبت علت و معلولی روابط است. این مطالعه متفاوت است. ما احساس می کنیم این مهم است به رسمیت شناختن محدودیت کلید این کار است که ما را توصیف کنید.

زمان بندی در این بیماری همه گیر منحنی

COVID-19 یک بیماری است که به سرعت در حال تحول است نهفته مناطق مختلف در زمان های مختلف. شهرستان ها در این مطالعه در نقاط مختلف در این بیماری همه گیر منحنی. کسانی که در مراحل اولیه این بیماری همه گیر را به حال خوشه در مرگ و میر که به احتمال زیاد منعکس شده که در آن بخش ذخیره کردن بر روی منحنی به جای اینکه با توجه به آلودگی هوا است.

مهم شهرهای تمایل به سطوح بالاتری از آلودگی هوا. آنها همچنین تمایل به افزایش فرصت برای گسترش بیماری به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم است. انتظار داریم این شهرستانها به بالاتر از نرخ مرگ و میر از COVID-19 به دلایلی که هیچ ربطی به آلودگی هوا.

مردم خود را حفظ فاصله آنها به عنوان ورزش در نزدیکی La Jolla, ساحل, در سن دیگو, کالیفرنیا. (AP Photo/گرگوری گاو)

فیزیکی, فاصله, سیاست

ایالت ها و استان ها را تصویب رسید و همان سیاست های فیزیکی فاصله. برای مثال در گرجستان, مناطق که اتخاذ فیزیکی فاصله شیوه های گزارش شده به تجربه بسیار بالاتر از نرخ مرگ و میر در مقایسه با دیگر بخش های دولت است. کالیفرنیا به تصویب رسید اقامت-در-محل سفارشات زودتر از دیگر مناطق است.

مناطقی که اتخاذ این شیوه تا به حال موفقیت بهتر در مسطح منحنی. مطالعات نیاز به حساب تفاوت در هر دو آلودگی هوا غلظت و اجتماعی فاصله شیوه برای درک اینکه چگونه هر یک نهفته بود مرگ و میر. این مطالعه نداشت.

در زیر گزارش از مرگ و میر

تعداد مرگ و میر نسبت به COVID-19 ناقص هستند و undercounted. بسیاری از مرگ و میر است که باید نسبت به COVID-19 عوض شده نسبت به علل دیگر احتمالا به دلیل بیماران زمینه ای شرایط بهداشتی و تست شده برای COVID-19.

یک county توانایی را به درستی تعیین علت مرگ بستگی به منابع موجود است. وجود دارد تفاوت های زیادی در توانایی یک شهرستان برای ارائه مراقبت های بهداشتی و این مربوط به آلودگی هوا. شهرستان که در حال غرق با درمان COVID-19 بیماران ممکن است تعداد بیشتری که مرگ و میر خود را ممکن است به اشتباه طبقه بندی شده. حسابداری برای این مسائل برنامه نویسی پیچیده است و این محدودیت ممکن است تمایل یافته است.

عوامل دیگر

مردم محروم مانند کسانی که با هیچ بیمه درمانی و مدیریت ضعیف شرایط بهداشتی هستند بیشتر مستعد ابتلا به قرارداد COVID-19 و مرگ از آن است. در یک تفسیر اخیر منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکادکتر کلاید Yancy امتیاز به شمار اجتماعی و اقتصادی دلایل نرخ بالاتر از عفونت و افزایش خطر مرگ ناشی از COVID-19 در میان سیاه و آفریقایی مردم است.


ادامه مطلب: Coronavirus است بزرگ اکولایزر — موضوعات مسابقه


استان ها به خصوص آنهایی که بزرگ می تواند کاملا ناهمگن بر همه این عوامل از جمله مناطق از محرومیت و فراوانی است. یک تجزیه و تحلیل مبتنی بر شهرستان در سطح داده های اندازه گیری نمی تواند این و می تواند منجر به تعصب. چون COVID-19 نیز یک بیماری جدید, درمان همچنان به تکامل و ممکن است تفاوت های منطقه.

آن است که تقریبا غیر ممکن است سعی کنید به تنظیم برای تاثیر همه این عوامل به عنوان این مطالعه سعی به انجام این کار به دلیل فعل و انفعالات بین این متغیر بسیار پیچیده است. حسابداری برای این عوامل تنها می تواند انجام شود در مطالعات با استفاده از اطلاعات از فردی به سطح اطلاعات است.

فضایی واگذاری آلودگی هوا

در این مطالعه هر شهرستان همراه بود با یک مقدار از آلودگی هوا. اما یک شهرستان می تواند پس از دیگری متفاوت از نظر اندازه و جمعیت آن را حس می کند کمی به انجام این کار.

برای مثال طبخ شهرستان است که به طور موثر شیکاگو دوم-پرجمعیت ترین شهرستان در ایالات متحده آمریکا با جمعیت بیش از پنج میلیون نفر و مساحت 4,235 کیلومتر مربع. در مقابل آدامز کانتی در می سی سی پی, یکی از فقیرترین کشورهای است که تنها 1,191 کیلومتر مربع است و جمعیت 32,000 شبیه به دیگر استان ها در این دولت است. آلودگی هوا غلظت می تواند در راه های مهم در شهرستان را مهم وجود دارد اشکالاتی به اختصاص یک سطح از آلودگی برای یک منطقه بزرگ است.

با یک تک آلودگی هوا ارزش اختصاص یافته به هر شهرستان برای 17 سال دوره تفاوت در قرار گرفتن در معرض در فضا و زمان نمی شد اسیر به خصوص در بزرگتر و پرجمعیت تر بوده است.

خوشه ای از موارد و مرگ و میر

اکثر مطالعات گذشته قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و مرگ و مير فرض کنیم که مرگ و میر نامربوط به یکدیگر است. این درست نیست برای COVID-19.

در این بیماری همه گیر ما شاهد چندین مرگ و میر اتفاق می افتد با هم در گروههای در معرض خطر مانند بازنشستگی خوابگاه. در داکوتای جنوبی نیمی از دولت را شناسایی COVID-19 مورد از Smithfield گوشت خوک کارخانه فرآوری.

کارکنان و اعضای خانواده و تجمع Smithfield غذاهای پردازش گیاه در Sioux Falls, S. D. (AP Photo/Stephen نخلستان فایل)

این بیماری رانده شدند توسط تعاملات اجتماعی و نه آلودگی هوا. این بیماری به نوبه خود ممکن است پایمال مدیریت محلی از COVID-19 مهمی راننده از مرگ و میر. این مطالعه در حساب این مکانیزم.

خطرات overestimated

نگرانی های ما پرتاب نتایج و نتیجه گیری این مطالعه در شک و تردید. آن است که به نظر ما که این یافته ها به شدت دست بالا گرفتن خطرات ناشی از COVID-19 مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا.

بهینه اپیدمیولوژیک طراحی خواهد بود یک مطالعه کوهورت که در آن افراد مبتلا COVID-19 خواهد بود به دنبال از طریق زمان به صورت گذشته نگر. کسانی که از درگذشت COVID-19 خواهد بود در مقایسه با کسانی که نمی. چنین مطالعه استفاده کنید فردی در سطح داده ها به جای گروه بندی داده ها. این امر می تواند به چالش کشیدن به انجام, اما می تواند در جلوگیری از بسیاری از تعصبات از محیط زیست طراحی شده است.

بررسی دقیق کمک می کند تا اطمینان از یکپارچگی تحقیقات بهداشتی. نتایج حاصل از مطالعات انجام شده بر روی مکانیسم عفونت درمان و واکسن نیاز می شود ساخته شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است — و ما به رسمیت شناختن و حمایت از آن است.

مناسب بررسی دقیق باید کنار — و تعهد به احترام به آن نقش می افتد و نه فقط روزنامه نگاران بلکه دانشمندان برای برقراری ارتباط صحیح اطلاعات دقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im