نیروی هوایی غذایی سازمان ملل متحد آژانس مقابله با بالا رفتن سرسام آور COVID-19 گرسنگی در امریکا لاتین

OTTAWA — سر از سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا می گوید: COVID-19 بحران به طور چشمگیری افزایش تعداد گرسنه مردم در آمریکای لاتین است که می تواند باعث پناهندگان مهاجرت به آمریکای شمالی اگر خطاب نیست.

دیوید Beasley این مدیر آژانس با صدور هشدار به نیروی هوایی سلطنتی کانادا آغاز شد شنبه برای آماده سازی به پایان آن نزدیک به دو هفته ماموریت که در آن یک ماموت C-17 Globemaster حمل و نقل crisscrossed آمریکای جنوبی و مرکزی و کارائیب ارائه تن از تجهیزات پزشکی.

بیسلی گفته شده است وجود دارد 269 درصد افزایش ناامنی غذایی در منطقه پس از همه گیر رخ داد.

بیسلی می گوید کانادا مطبوعات که 4.7 میلیون نفر از مردم در حال حاضر “راهپیمایی به آستانه گرسنگی” قبل از همه گیر اما در حال حاضر این تعداد افزایش یافته است به 16 میلیون.

بیسلی ستایش کانادا برای اعطای وام Globemaster و نزدیک به سه ده پرسنل به کار در پشت سر هم با برنامه جهانی غذا و سازمان جهانی بهداشت به ارائه منابع در سراسر منطقه از یک تازه ساخته شده hub در پاناما.

او گفت: مگر جهان پاسخ بزرگترین بحران انسانی در برنامه جهانی غذا در تاریخ, مردم می میرند و اقتصادی و سیاسی تحول خواهد امدن.

این سازمان در حال راه اندازی شش ماه US$4.9 میلیارد درخواست تجدید نظر برای کمک به تغذیه 138 میلیون نفر در 83 کشور جهان است. پس از همه گیر زده شده اند وجود دارد جدی مواد غذایی-افزایش ناامنی در غرب و مرکز آفریقا (135 درصد) و آفریقای جنوبی (90 درصد).

بیسلی می گوید مقابله با این مشکل نیز معنی صرف صدها میلیون دلار بیشتر به نبرد افزایش گرسنگی در کانادا نیمکره غربی حیاط خلوت.

“اولین چیز این است: بیایید فراموش چه خوب است; اجازه دهید آنچه حق است. و اگر که به اندازه کافی خوب نیست آن را از خود امنیت ملی و منافع” بیسلی در مصاحبه ای گفت:.

“اگر الگوهای تجربه هستند و از هر نشانه ای اگر وخامت اقتصادی با توجه به COVID همچنان به عنوان آن است و ما اصلا ایمنی-net برنامه های در محل, من نمی بینم که چگونه شما لازم نیست که مهاجرت دسته جمعی,” او اضافه شده است.

“شما نمی خواهد که یک مهاجرت دسته جمعی, امروز, فردا, اما شما باید آن را به زودی.”

منطقه شد و در حال حاضر تلاش تحت وزن ونزوئلا سیاسی و بحران اقتصادی است. قبل از همه گیر سازمان ملل متحد تخمین زده است که شش میلیون ونزوئلا را ترک کشور تا پایان سال به آن, اقتصادی, بهداشت و درمان و آموزش سیستم های فرو ریخت. کشورهای همسایه مانند کلمبیا پرو و اکوادور شده اند تحمل فشار از هجوم.

در حالی که این کشورها شده اند استقبال COVID-19 اضافه شده است یک لایه اضافی از فشار و Beasley گفت: رهبران این کشورها گفت: او هفته گذشته آنها بسیار نگران است.

“این است که چرا جامعه بین المللی به گام تا. در غیر این صورت وجود دارد رفتن به هرج و مرج,” او گفت:.

“و ما یک واکسن برای این هرج و مرج — آن را به نام مواد غذایی است.”

سابق فرماندار جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی بازدید اتاوا در اواسط ماه مارس نشست های متعدد کانادا سیاستمداران راست قبل از همه گیر ناودان فعالیت های عادی متوقف شد. بیسلی خواهد تست مثبت برای COVID-19 خود را روز بعد, لمس کردن, کوتاه زندگی می کردند وحشت و عجله از تست در میان نمایندگان مجلس و مقامات او را دیدم او را پس از بهبود.

بیسلی در پاناما در هفته گذشته به عنوان بخشی از یک شش کشور, تور, جایی که او ملاقات سرهنگ-سرهنگ آدم Pentney فرمانده کانادا نظامی ترابری. او همچنین با Pentney خدمه به عنوان آنها حاوی تن محافظ شخصی تجهیزات و لوازم پزشکی و بشردوستانه دیگر منابع بر روی Globemaster.

“که C-17 اسب بارکش است و این یک برکت و رحمت در زمانی که ما به آن نیاز دارید. به عنوان شما می توانید تصور کنید که ما بسیار سپاسگزار برای دولت کانادا برای ارائه این حمایت” گفت: Beasley.

“آن را دید. آن را کاملا با شکوه از آنجا که صرفه جویی در زندگی انسانی پشتیبانی می کند. این نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که جهان همکاری می کند.”

Pentney گفت: C-17 ماموریت اولین بار است که او شده است و بخشی از این کمک های بشردوستانه تلاش بسیار نزدیک به خانه.

“آن را در یک منطقه که در آن ما اغلب نمی توانید به دیدار” Pentney گفت: در یک تماس تلفنی از پاناما در هفته های گذشته است که در آن او در حال آماده شدن برای خلبان Globemaster نهایی ماموریت خود را.

روز جمعه ماموریت به گواتمالا بود که آخرین آن قبل از شروع تعطیلات آخر هفته آماده سازی به آوردن هواپیما و 31 نفر در حمایت از آن به کانادا.

“پیام من به کانادایی ها می توان آنها را بسیار افتخار از حمایت است که ارائه شده و کار که در حال انجام به بعد نگاه ما جهانی همسایگان” گفت: Pentney.

“این بیماری همه گیر است که بسیار واقعی در اینجا. کانادا دارای نقش و حضور در اینجا در حیاط خلوت ما و ما خوشحال می شود قادر به کمک به آن است.”

Pentney گفت: نمی دانم اگر یکی دیگر از Globemaster خدمه خواهد بود بازگشت. اما Beasley گفت: او ramping تا خود را به جمع آوری کمک های مردمی تلاش ها به هدف قرار دادن گروه دیگری از اهداکنندگان چرا که او گفت: دولتها در سراسر جهان در حال حاضر بسته به دلیل بیماری همه گیر.

“ما در بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم و از آن زمان برای میلیاردرهای به گام تا و می گویند: “ما در مورد مراقبت از انسانیت ما در مورد مراقبت از سیاره زمین’ از آنجا که ما در یک چهارراه در این سیاره در حال حاضر” گفت: Beasley.

“میلیاردرهای, به خصوص کسانی که در حال ساخت میلیاردها دلار به دلیل COVID آنها نیاز به گام تا. ما در حال گرفتن در مورد میلیون ها نفر از مردم در حال مرگ است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید اوت 1 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de