مونترال — هوایی کانادا است که کاهش تقریبا نیمی از آن کانادا نیروی کار ایران را برای درخواست اتاوا اضطراری یارانه دستمزد برنامه و حفظ و یا بازگشت مبتلا به کارکنان خود حقوق و دستمزد برای برنامه مدت است.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد در ماه گذشته آن را مورد 16,500 شغل به عنوان بخشی از برنامه کاهش هزینه با توجه به COVID-19 همه گیر و تحمیل جهانی محدودیت های مسافرتی.

هوایی کانادا می گوید که با توجه به سطح دستمزد بسیاری از کارکنان دریافت خواهد کرد بیشتر تحت کانادا اضطراری یارانه دستمزد برنامه از آنها را از اشتغال و بیمه به علاوه آنها را در حفظ سلامت خود را بیمه و مزایای دیگر.

هواپیمایی اتحاد خود را کاهش داد, صندلی ظرفیت 85 تا 90 درصد به علت بحران همه گیر و می گوید هر گونه کوتاه مدت بهبود خواهد تکیه بر بلند کردن اجسام از داخلی و بین المللی و محدودیت های مسافرتی و بازگشت ترافیک مسافری.

در علاوه بر این به طور موقت نیروی کار کاهش هوایی کانادا اعلام کرد که رئیس اجرایی Calin Rovinescu و رئیس امور مالی مایکل روسو توافق کرده اند که به چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را.

مدیران ارشد نیز چشم پوشیدن بین 25 و 50 درصد از حقوق خود را در حالی که اعضای Air Canada مدیره موافقت کرده اند به 25 درصد کاهش. دیگر هوایی کانادا مدیران باید حقوق خود را کاهش می یابد 10 درصد برای سه ماهه دوم.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد آوریل 8 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو