تورنتو — ایر کانادا اعلام کرده است که آن را به حالت تعلیق پروازها به مقصد آمریکا پس از مارس 26 به عنوان یک نتیجه از توافق بین کانادا و ایالات متحده به گسترش مرز محدودیت های اضافی 30 روز.

در بیانیه ای که برای آن سایت در سه شنبه, هوا, کانادا گفت: سفر به آمریکا را از سر در 22 مه در انتظار هر بیشتر محدودیت دولت در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

مونترال-بر اساس هواپیمایی گفت: آن را صرف تغییر هزینه برای هر یک از مشتریان تحت تاثیر تعلیق. برنامه ریزی و زمان آخرین پرواز تجاری از آمریکا به کانادا خواهد بود در آوریل 26.

فعلی مرز اقدامات که در زمان اثر در مارس 21, محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز, اما اجازه می دهد برای جریان تجارت و بازرگانی و همچنین مراقبت های بهداشتی کارگران که عبور از مرز به کار خود ادامه می دهند.

پس از مرز محدودیت را برای اولین بار اجرا هوایی کانادا گفت: آن را حفظ کرده بود “محدود خدمات” به 11 مقصد در ایالات متحده آمریکا “در درجه اول به منظور تسهیل در بازگشت از کانادایی ها” در طول بحران.

شرکت هواپیمایی می گوید آن را “کاهش آن برنامه توسط بیش از 90 درصد به عنوان یک نتیجه از COVID-19” از اواسط ماه مارس.

هوایی کانادا قبلا به حالت تعلیق پروازهای بین المللی بیشتر تا ماه ژوئن در حالی که Air Transat و Sunwing هواپیمایی Ltd. در حال لغو همه سفرهای تا مارس 31 با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو