هوایی کانادا مسافر پرواز از مونترال به ونکوور آزمایش مثبت برای COVID-19

مونترال — هوایی کانادا مسافر سفر از مونترال به ونکوور در روز ولنتاین دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

خطوط هوایی تایید کرد که در آن توصیه شد شنبه قبل از میلاد مرکز کنترل بیماری ها است که یک مسافر آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ایر کانادا در حال همکاری با مقامات بهداشت عمومی و گرفته همه توصیه می شود اقدامات” ایر کانادا روابط رسانه ای سخنگوی پاسکال Dery نوشت: در یک ایمیل.

هوایی کانادا کارکنان مطلع شدند این حادثه در یک یادداشت فرستاده شده به کارکنان در روز شنبه. این یادداشت متحده مسافر بود و سفر از ایران به ونکوور از طریق مونترال.

“به هر روش طبیعی, the British Columbia مرکز کنترل بیماری ها توصیه ما به دنبال استاندارد تماس با ردیابی روش های که در حال اجرا در هر زمان یک مسافر شناخته شده است به عنوان تست مثبت برای هر بیماری عفونی ، “همان روش است که به دنبال آن هستند که ما باید یک مسافر مبتلا به مقدار بیشتر بیماری های عفونی مانند سرخک یا سل.”

“همانطور که در روش های خود قبل از میلاد CDC تماس خواهد تنها خدمه در خدمت بخش مربوطه از هواپیما و مسافران سفر در سه ردیف بلافاصله در جلو و پشت آلوده مسافر. اگر چه وجود خواهد داشت هیچ پیگیری با ما خدمه دیگر به عنوان در هر سال قبل از میلاد CDC ما انتخاب به توصیه تمام خدمه و همچنین خلبانان آن پرواز است.”

این یادداشت اشاره می کند که خطر انتقال از coronavirus در نظر گرفته شده است کم و خدمه از پرواز لازم نیست به قرنطینه می شود و یا برای جلوگیری از پرواز اما توصیه به “خود-مانیتور برای 14 روز آغاز در روز پرواز و گزارش هر گونه علائم خود را به محلی بهداشت عمومی حرفه ای باید آنها را توسعه دهد.”

خدمه می توانید انتخاب برای جلوگیری از پرواز در طول 14 روز دوره باید آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de