مونترال — یک مقام اتحادیه می گوید هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی در کاهش مسیر و پارک هواپیما با توجه به COVID-19.

وسلی Lesosky که سر به هوایی کانادا جزء کانادا اتحادیه عمومی کارکنان (CUPE) می گوید: حامل تخمگذار کردن در مورد 3,600 اصلی کارکنان و همچنین همه Air Canada روژ را 1,549 خدمه پرواز.

اخراج که Lesosky می گوید اثر توسط مارس تحت تاثیر قرار حدود 60 درصد از خدمه پرواز در دو بخش.

هوایی کانادا می گوید اخراج موقت و کارکنان خواهد شد بازگشت به وظیفه فعال وضعیت زمانی که هواپیمایی قادر است به سطح شیب دار تا شبکه خود را برنامه.

مونترال-بر اساس شرکت گفت: آن را به حالت تعلیق درآورد که اکثریت آن را بین المللی و ایالات متحده به پرواز در مارس 31.

هواپیمایی سهام کاهش یافت 76 درصد در دو ماه رها شدت در دو هفته گذشته به مرز نزدیک و پرواز تقاضا فرو.

“این بوده است که بیشترین زمان به چالش کشیدن هر یک از ما احتمالا تا کنون تجربه به عنوان خدمه پرواز در,” Lesosky در بیانیه ای گفت.

“اعضای ما شده اند در خط مقدم از این بحران پس از یک روز است, و آن را یک سفر سخت است از زمان. دل ما به تمام اعضای ما به خصوص کسانی که بیمار در حالی که انجام کار خود را.”

اتحادیه تایید کرده است که اعضای گذاشته شدن یا رو “off-duty وضعیت” قادر خواهد بود به جمع آوری اشتغال و بیمه و همچنین دسترسی به مزایای.

CUPE نیز گفت: این کمک خواهد کرد گذاشته و اعضا با مراحل بعدی خود را و کار خود را هنگامی که شرایط در این صنعت ایجاد ثبات در.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد مارس 20, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im