شما در حال انتهایی بیت از اطلاعات شخصی مانند شماره کارت اعتباری خرید ترجیحات و آن اخبار شما به عنوان خوانده شده – به شما به عنوان سفر در سراسر اینترنت. بزرگ شرکت های اینترنتی پول در این نوع از اطلاعات شخصی با به اشتراک گذاری آن با شرکت های تابعه خود را و اشخاص ثالث. نگرانی عمومی در بیش از حریم خصوصی آنلاین منجر به قوانین طراحی شده برای کنترل کنید که چه کسی می شود که داده ها و چگونه آنها می توانید از آن استفاده کنید.

نبرد در حال انجام است. دموکرات ها در سنای آمریکا به تازگی معرفی یک لایحه که شامل مجازات برای شرکت های فن آوری که بد بکار بردن اطلاعات شخصی کاربران. که قانون به پیوستن به یک لیست طولانی از قوانین و مقررات در سراسر جهان از جمله صنعت کارت های پرداخت استاندارد امنیت اطلاعات است که به تنظیم معاملات آنلاین کارت اعتباری اتحادیه اروپا را به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند که به اثر رفت و در ژانویه و ایالات متحده در کودکان حفاظت از حریم خصوصی آنلاین عمل می کنند.

شرکت های اینترنتی باید به رعایت این مقررات و یا در معرض خطر گران دعاوی و یا تحریم دولت مانند کمیسیون تجارت فدرال اخیر آمریکا 5 میلیارد دلار جریمه اعمال شده بر روی Facebook.

اما از آن است که از لحاظ فنی چالش برانگیز برای تعیین را در زمان واقعی که آیا نقض حریم خصوصی رخ داده است مسئله ای است که در حال تبدیل شدن به حتی بیشتر مشکل ساز به عنوان داده ها در اینترنت حرکت به مقیاس. مطمئن شوید که سیستم های خود را منطبق شرکت با تکیه بر بشر کارشناسان به تفسیر قوانین پیچیده و وقت گیر وظیفه برای سازمان هایی که به طور مداوم راه اندازی و خدمات به روز رسانی.

من گروه تحقیقاتی در دانشگاه Maryland Baltimore County, توسعه فناوری های جدید برای ماشین به درک اطلاعات حریم خصوصی قوانین و اجرای انطباق با آنها را با استفاده از هوش مصنوعی است. این فن آوری را قادر می سازد شرکت به مطمئن شوید که خدمات خود را مطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی و همچنین کمک به دولت شناسایی در زمان واقعی آن شرکت است که نقض کنندگان حقوق و حریم خصوصی.

قبل از ماشین آلات می توانید جستجو برای نقض حریم خصوصی آنها نیاز به درک قوانین. Imilian/iStock/گتی ایماژ Plus

کمک به ماشین آلات درک مقررات

دولت تولید حریم خصوصی آنلاین و مقررات به عنوان متن ساده اسناد و مدارک است که بسیار آسان برای انسان به عنوان خوانده شده اما سخت برای ماشین آلات برای تفسیر. به عنوان یک نتیجه از قوانین و مقررات باید به صورت دستی مورد بررسی قرار به اطمینان حاصل شود که هیچ قوانین در حال شکسته شدن زمانی که یک شهروند خصوصی است تجزیه و تحلیل داده و یا به اشتراک گذاشته. این تاثیر می گذارد شرکت هایی که در حال حاضر به پیروی از یک جنگل از قوانین و مقررات.

قوانین و مقررات اغلب مبهم توسط طراحی به دلیل جوامع می خواهید انعطاف پذیری در اجرای آنها. ذهنی مفاهیمی مانند خوب و بد متفاوت است میان فرهنگ ها و در طول زمان پس قوانین پیش نویس به طور کلی و یا مبهم از نظر اجازه می دهد تا دامنه را برای تغییرات آینده. ماشین آلات نمی تواند روند این سروپا – آنها در عمل 1 و 0 است – به طوری که آنها نمی تواند “درک” حریم راه انسان انجام دهد. ماشین آلات نیاز به دستورالعمل های خاص به درک دانش که در آن مقررات استوار است.

یک راه برای کمک به ماشین آلات درک یک مفهوم انتزاعی است که با ساختن یک هستی شناسی و یا یک گراف به نمایندگی از دانش از آن مفهوم است. وام گرفتن از مفاهیم هستی شناسی از فلسفه جدید کامپیوتر, زبان, مانند جغد شده است توسعه یافته در AI. این زبان می تواند تعریف مفاهیم و دسته بندی ها در یک موضوع و یا دامنه خود را نشان می دهد خواص و روابط میان آنها است. هستی شناسی هستند گاهی اوقات به نام “دانش و نمودار” از آنجا که آنها ذخیره شده در graphlike سازه.

یک مثال ساده از یک دانش گراف. کارونا Pande Joshi, CC BY-ND

هنگامی که همکاران من و من شروع به دنبال در چالش ساخت حریم خصوصی قوانین و مقررات قابل فهم توسط ماشین های ما مشخص شد که اولین گام خواهد بود را به تصرف تمام کلید دانش در این قوانین و ایجاد دانش نمودار به آن را ذخیره کنید.

استخراج ضوابط و قوانین

کلید دانش در مقررات شامل سه بخش است.

وجود دارد “از لحاظ هنر”: کلمات یا عباراتی است که باید دقیق تعاریف درون یک قانون است. کمک به آنها برای شناسایی نهاد که مقررات توصیف و به ما اجازه می دهد برای توصیف آن نقش ها و مسئولیت ها در یک زبان است که رایانه می تواند درک. برای مثال از اتحادیه اروپا به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات ما استخراج شده از لحاظ هنر مانند “مصرف کنندگان و ارائه دهندگان” و “جریمه و اجرای.”

بعدی ما مشخص Deontic قوانین: جملات یا عبارات که ما ارائه فلسفی موجهات منطق می پردازد که با قیاسی رفتار است. Deontic (یا اخلاقی) قوانین شامل جملات توصیف وظایف و یا تعهدات و عمدتا سقوط به چهار دسته. “مجوز” تعریف حقوق یک نهاد/بازیگر. “تعهدات” تعریف وظایف یک نهاد/بازیگر. “ممنوعیت” شرایط و یا اقداماتی که مجاز نمی باشد. “مقدرات” اختیاری هستند و یا nonmandatory اظهارات.

محققان نرم افزار به طور خودکار استخراج Deontic قوانین مانند مجوز و تعهدات از دو حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات. اشخاص درگیر در قوانین به رنگ زرد مشخص شده. معین کلماتی که کمک به تشخیص اینکه آیا یک قانون است که اجازه منع یا تعهد برجسته به رنگ آبی. خاکستری نشان می دهد زمانی و یا مبتنی بر زمان از جنبه های این قانون است. کارونا Pande Joshi, CC BY-ND

به این توضیح با یک مثال ساده زیر را در نظر بگیرید:

  • شما باید اجازه دسترسی به درایو.

  • اما به درایو شما موظف به دریافت گواهینامه رانندگی.

  • شما در حال ممنوع از سرعت (و مجازات خواهد شد اگر شما انجام این کار).

  • شما می توانید پارک در مناطق که در آن شما باید تقدیر به انجام این کار (مانند پرداخت پارکینگ, پارکینگ محفظه و یا باز کردن مناطق نزدیک شیر آتش نشانی آتش).

برخی از این قوانین برای همه یکنواخت در تمام شرایط; در حالی که دیگران ممکن است تا حدی به تنها یک نهاد و یا بر اساس شرایط مورد توافق به نفع همگان است.

قوانین مشابه که در توصیف و انجام ندهید به درخواست آنلاین اطلاعات شخصی. وجود دارد مجوزها و ممنوعیت برای جلوگیری از نقض داده. وجود تعهدات شرکت های ذخیره سازی داده ها برای اطمینان از ایمنی خود را. و وجود دارد مقدرات ساخته شده برای جمعیت آسیب پذیر از جمله افراد زیر سن قانونی.

یک دانش گراف برای GDPR مقررات. کارونا Pande Joshi, CC BY-ND

گروه من تکنیک های توسعه یافته به طور خودکار استخراج این قوانین از قوانین و مقررات و صرفه جویی در آنها را در یک گراف دانش.

ثالثا ما نیز تا به حال به شکل از چگونه به شامل ارجاعات متقابل است که اغلب استفاده می شود در مقررات قانونی به مرجع متن در بخش دیگری از قوانین و مقررات و یا در یک سند جداگانه. این دانش مهم است که عناصر نیز باید ذخیره شده در دانش گراف.

قوانین در محل اسکن برای انطباق

پس از تعریف تمام کلید اشخاص, خواص, روابط, قوانین و اساس سیاست های حفظ حریم خصوصی داده ها در knowledge graph همکاران من و من می تواند به ایجاد برنامه های کاربردی است که می تواند دلیل در مورد قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها با استفاده از این دانش ها ،

این برنامه می تواند به طور قابل توجهی کاهش زمان آن را به شرکت ها برای تعیین اینکه آیا آنها مطابق با مقررات حفاظت از داده ها. آنها همچنین می تواند کمک رگولاتور نظارت بر داده های مسیرهای پیاده روی حسابرسی برای تعیین اینکه آیا شرکت آنها نظارت هستند و مطابق با قوانین.

این تکنولوژی همچنین می تواند کمک به افراد دریافت یک تصویر لحظهای سریع از حقوق و مسئولیت ها با توجه به اطلاعات خصوصی آنها را به اشتراک با شرکت. هنگامی که ماشین می تواند به سرعت تفسیر طولانی و پیچیده سیاست حفظ حریم خصوصی مردم قادر خواهد بود به طور خودکار بسیاری از دنیوی انطباق فعالیت هایی است که به صورت دستی انجام امروز. آنها همچنین ممکن است قادر به ایجاد آن سیاست قابل فهم تر برای مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو