پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید هندی شهر پاک باتلاق

تهمت می رسد در هند در فوریه. 24 در ازدواج دو روز سفر که با هدف ترمیم روابط دو جانبه صدمه دیده توسط یک تجارت تف کرد.

او برای بازدید از طرح های غربی شهر احمدآباد هند و پایتخت آن دهلی نو و همچنین آگرا که در آن او را نظر مشهور بنای تاریخی به عشق تاج محل در غروب آفتاب.

در شهرستان مقامات در پاک کردن درایو از جمله آبهای آلوده از رودخانه Yamuna که پشت به بنای تاریخی پیچیده است.

جال سینگ مینا, یک افسر با آگرا Ganga Nahar دولت بدن که مدیریت کانال شبکه است که تغذیه به Yamuna در آگرا گفت: در روز پنج شنبه اضافی 17 میلیون لیتر آب در حال منتشر شد از سه قفل در هفته قبل مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در روز دوشنبه بیش از دو برابر مقدار معمول است.

اضافی جریان شده بود دستور داد “به نگه داشتن آن را تمیز و پاک از ناپاک بوی” او به رویترز گفت.

در روز پنج شنبه کارگران scrubbed دیوار و چشمه در بنای تاریخی راه اندازی شده در سال 1632 توسط امپراتور مغول شاه جهان در حافظه از اواخر همسرم, ممتاز, کانال های تلویزیون نشان داد.

هند بهترین و شناخته شده ترین جاذبه, تاج محل سفر کرده است با نزدیک به هفت میلیون گردشگر در سال, با توجه به داده های رسمی, اما شده است رنگ باخته با ازدحام و آلودگی است.

همراه با آب آلوده مقامات در حال مبارزه با برخی از جهان filthiest هوا است که لکه های سفید سنگ مرمر از این بنای تاریخی و به طور فزاینده تهاجمی نیروهای میمون ها است که شناخته شده است برای حمله به بازدید کنندگان است.

مقامات منطقه را تکذیب کرد رسانه های محلی گزارش آنها نقل مکان برخی از این بیشتر مزاحم پستانداران برای بازدید و که یک پل بر روی یک پیشنهاد مسیر گرفته شده توسط ناروا خواهد بود قادر به تحمل وزن خود را armour-plated خودروسواری بزرگ شناخته شده به عنوان “جانور”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو