عذاب و غم و اندوه: بیماران از ترس مرگ به تنهایی از COVID-19 انزوا قوانین

تورنتو — شاید هیچ چیز بیشتر دلخراش از مرگ به تنهایی. اما برای بسیاری از sickest قربانیان COVID-19 ممکن است این بود که چگونه آن را به پایان می رسد.

یک بار ژرف آن تقریبا تبدیل به یک واقعیت تلخ برای 81 ساله برنیس Fiala و سه دختر: از آمدن به شرایط با علم به این که Fiala نهایی روز خواهد بود صرف به تنهایی بعد از بیمارستان ممنوع بازدید کنندگان برای محافظت از بیماران خود.

“آن را مانند یک چاقو است. من نمی دانم که این می تواند بدتر از این گفت:” دختر Joanne King که ماند در ارتباط با یک تماس تلفنی شبانه و پس از او دیگر مجاز به بازدید.

“این عذاب آور و دردناک روده. من حتی نمی تواند آن را در کلمات آنچه در آن احساس می کند مانند.”

Fiala بستری شد چتم-کنت بهداشت داد, یک بیمارستان در جنوب غربی انتاریو در مارس 16, که در آن او آزمایش مثبت برای COVID-19. او در حال حاضر در حمایت از زندگی و دخترش جوآن تنها بازدید کننده مجاز تا این هفته که در بیمارستان در ابتدا گفت: با بازدیدکننده داشته است او در حال مرگ مادر شد و در حال حاضر ممنوع است.

بیمارستان به نظر می رسد به یک تغییر از قلب پس از آن تماس گرفته شد اخبار CTV گفت: تمام بیمارانی که imminently مرگ می تواند یک دوست با آنها.

بنابراین اگر Fiala گرفته شده است حمایت از زندگی او دختر جوآن خواهد بود وجود دارد.

اما همه این است که خیلی خوش شانس.

زمانی که مبارک Popat آلوده شد با COVID-19 اوایل این ماه آن را در زمان بیش از دو هفته برای این بیماری به ادعا می کنند زندگی خود را. Popat دختر Nooreen و پسرش در قانون ریک هر دو پزشکان و کار در بیمارستان که در آن او درگذشت.

دلخراش بود گفتند که نمی توانند با او در لحظات پایانی خود. تجربه “devastatingly منزوی” و دلخراش برای Popat دختر, دانستن است که پدر خود را احساس به تنهایی در لحظات پایانی خود.

آن است که ظلم و ستم از این ویروس — برای جلوگیری از آن حدت از, پخش كردن, برای محافظت از عزیزان را هر کس به ماندن از لحاظ فیزیکی از هم جدا. از آن محروم مرگ راحتی از عزیزان و سالم از خداحافظی.

پزشکی ethicists می گویند آنچه را که یک بار در نظر گرفته شده است غیر انسانی است که در حال حاضر واقعیت این بیماری همه گیر جهانی است. وجود دارد هیچ دستورالعمل کشوری نحوه بیمارستان ها باید رسیدگی پایان زندگی COVID-19 موارد است.

“به عنوان مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش بیشتر و بیشتر خانواده ها را از این وضعیت گفت:” Ron قصاب پزشکی ethicist در لندن, Ont.

برای Fiala حداقل او باید خانواده اش با او از طریق یک آی پد در لحظات پایانی با دختر او جوآن در کنار او.

با فایل های از CTV تورنتو شان دیویدسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de