مراقبت از سالمندان بازدید کننده دستورالعمل تعادل ساکنان حقوق و coronavirus خطر – اما ممکن است سخت به پیاده سازی

یکی در چهار استرالیایی که درگذشت از COVID-19 است از یک مرکز مراقبت از سالمندان.

این مرگ و میر نشان می دهد که چگونه کشنده و سریع گسترش عفونت می شود و چالش های حاوی ویروس هنگامی که یک مورد مثبت به نظر می رسد در مراقبت از سالمندان در خانه.

اما نیز وجود دارد که جامعه فشار به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای مراقبت از سالمندان ساکنان و امکانات که ممنوع بازدیدکننده داشته است برای شروع اجازه می دهد اعضای خانواده و دوستان برای دیدن عزیزان خود را دوباره.


ادامه مطلب: ممنوعیت بازدید کنندگان برای مراقبت از سالمندان در طول coronavirus افزایش چندین سوالات اخلاقی – با هیچ پاسخ ساده


برای پرداختن به این نگرانی ها روز جمعه سالخورده به بخش مراقبتهای مصرف کننده و سازمان وکالت منتشر شد پیش نویس یک بازدید کننده کد دسترسی. کد هدف پاسخگویی به نیازهای ساکنان به دیدن خانواده و دوستان خود در حالی که به حداقل رساندن هر گونه خطر گسترش COVID-19.

اما قرار دادن این کد به تمرین بیشتر نیاز کارکنان زمان برای اجرای آنها. و در حالی که بودجه اضافی است که در آن راه های موجود و کمبود نیروی کار ممکن است به معنی تاخیر برای تقویت خط مقدم نیروی کار است.

حقوق و مسئولیت های ساکنان و بازدید کنندگان

با توجه به کد بازدید کنندگان باید با ارائه منظم به روز رسانی و اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در مرکز.

آنها همچنین باید این گزینه را به صحبت کردن با یک دوست خود را از طریق ویدئو کنفرانس و یا تماس های تلفنی به مکمل نفر بازدیدکننده داشته است.

اما آنها نمی توانید ببینید در حالی که آنها به سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم. آنها همچنین باید به حال خود واکسن آنفولانزا شستن دست های خود را باقی می ماند در رزیدنت اتاق یا منطقه تعیین شده و برای تماس های آینده قبل از بازدید. آنها همچنین ممکن است درجه حرارت خود گرفته و در هنگام ورود.

کد گوید ساکنان باید دسترسی به ویدئو کنفرانس و یا تماس های تلفنی. گئورگ آرتور Pflueger /Unsplash

هر یک از تسهیلات ایجاد خواهد شد خود را با دستورالعمل در مورد که در آن ساکنان می توانید مهمانان بازدید – این که آیا آن را در یک اتاق اختصاصی ساکن اتاق یک بازدید از پنجره و یا چیز دیگری.

بیشترین بازدید باید مختصر باشد. اما ساکنان خود را در هفته های پایانی زندگی و کسانی که با الگوی مراقبت از یک عضو خانواده یا دوست به عنوان مثال برای کمک به آنها غذا خوردن باید اجازه دیگر و/یا بیشتر بازدیدکننده داشته است مکرر.

کد متحده ساکنان می توانید همچنان به استفاده از فضاهای عمومی در مرکز از جمله فضاهای باز. اما اگر وجود دارد شیوع آنها باید محدود به اتاق خود.

حقوق و مسئولیت های ارائه دهندگان

امکانات باید حق امتناع از ورود به کسی که برای یک دلیل موجه و به حرکت به مستند اگر وجود دارد شیوع.

آنها باید مسئولیت برای اطمینان از تمام کارکنان خود را, عکس های آنفولانزا برای تسهیل ویدئو کنفرانس و یا تماس تلفنی با خانواده و دوستان فعال در شخص بازدیدکننده داشته است.

این تغییرات بیشتری نیاز کارکنان

تمام این تغییرات اضافی نیاز کارکنان به منظور تسهیل ارتباط بهتر, ویدیو کنفرانس و افزایش بازدید در طول بیماری همه گیر.

استفاده از فن آوری های جدید نیاز به یک مقدار قابل توجهی از زمان کارکنان است. بسیاری از ساکنان خواهد نیاز به کمک نگه داشتن تلفن و یا شماره گیری شماره و یا با استفاده از زوم یا Facetime و حفظ یک مکالمه تصویری آنلاین. برای برخی از ساکنان از جمله فن آوری ممکن است یک جهان کاملا جدید تجربه.


ادامه مطلب: ما بیمار سالخورده مراقبت از سیستم را نشان می دهد شما نمی توانید کم در مراقبت پرستاری


مصرف رزرو برای بازدید بار و غربالگری بازدید کنندگان برای حرارت واکسن آنفولانزا وضعیت و دست sanitising قابل توجهی طول می کشد زمان کارکنان است. به عنوان نشانی از همراهی بازدید کنندگان به اتاق و استفاده از تسهیلات در حالی که آنها در حال حفظ فاصله فیزیکی در سراسر.

کارکنان را افزایش می دهد زمان را برای اجرای

مسکونی سالخورده مراقبت طولانی با تجربه نیروی کار مشکلات از جمله کارمندان بالا و عدم جذب کارکنان با صلاحیت کافی و آموزش و مسائل رهبری, به نام چند.

به موقع و موثر در پاسخ به COVID-19 شیوع است به احتمال زیاد مانع این بخش را با چالش های موجود.

اجرای این دستورالعمل را تا بیش کارکنان زمان. شاتر

دولت استرالیا به عنوان حامی مالی و تنظیم کننده مراقبت از سالمندان, سیستم, های وعده داده شده برای تزریق بیش از$850 میلیون به مراقبت از سالمندان بخش در پاسخ به COVID-19 pandemic به:

  • آدرس نیروی کار مسائل از طریق کارکنان-skilling, افزایش اعداد و کمک به حفظ کارکنان
  • پشتیبانی خدمات جدید مانند پزشکی از راه دور و استفاده از فن آوری برای کمک به ساکنان و خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار کنید
  • در ادامه به منظور بهبود کیفیت و ایمنی.

اما این احتمال وجود دارد به برخی از زمان برای دیدن اثر واقعی از این بودجه بر روی زمین و در سراسر بخش.


ادامه مطلب: چرا افراد مسن بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?


پیش نویس یک گام مثبت در پرداختن به برخی از سردرگمی در اطراف اجتماعی فاصله اقدامات در مراقبت از سالمندان در خانه. بسیاری از ارائه دهندگان در حال حاضر اجرای این اصول در کد و فراتر از آن. اما برخی نیست.

امیدوارم این کد خواهد بود به طور گسترده تر و به طور مداوم تمرین توسط همه سن ارائه دهندگان مراقبت.

عمومی, مشاوره در مورد کد در حال انجام و نزدیک 3 بعدازظهر روز شنبه, مارس 7. اگر شما یک عضو خانواده یا دوست کسی زندگی در مراقبت از سالمندان و یا شما یک ارائه دهنده مراقبت یا کارکنان شما می توانید به افزایش نگرانی و یا نظرات در مورد این کد اینجا. کد است که با توجه به نهایی شدن, on May 11.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de