در آن متوجه به Anglicare این کمیسیون اظهار داشت: آن “را شناسایی کرده است که فوری و شدید خطر به سلامت ایمنی و رفاه مراقبت گیرنده” در Newmarch خانه.

در حال بارگذاری

در علاوه بر این به پذیرش انتصاب مستقل مشاور Anglicare باید اعتراف هر ساکنان جدید تا زمانی که آن را می توانید نشان می دهد “که این خطر جدی برای مراقبت کنندگان در این سرویس شده است به طور موثر خطاب”.

مراقبت از سالمندان کمیسر جانت اندرسون اشاره کرد چهار عمل آمد و پس از یک قبلی اداری جهت در آوریل 23, به دنبال عدم رعایت مقررات.

“این کمیسیون را تشدید کرده ما اجرای به عنوان یک نتیجه از ادامه شواهدی از عدم موثر کنترل عفونت و فوری و شدید خطر برای ایمنی و سلامت و رفاه ساکنان در Newmarch خانه” خانم اندرسون در بیانیه ای گفت.

وزیر فدرال برای مراقبت از سالمندان ریچارد Colbeck گفت: این اقدام نظارتی “فراهم می کند پشتیبانی به Anglicare در قالب ظرفیت اضافی حمایت از نظارت Newmarch”.

“هنگامی که Anglicare قادر به حفظ کافی نیروی انسانی دولت در پا و ارائه منابع به اعداد به یک سطح مورد نیاز برای مقابله با COVID-19 شیوع. شده است وجود دارد هیچ محدودیتی قرار داده شده در این منابع” آقای Colbeck گفت.

The NSW coronavirus epicentre Newmarch House in western Sydney.

NSW coronavirus کانون Newmarch خانه در غرب سیدنی است.اعتبار:کیت Geraghty

یک سخنگوی Anglicare اذعان عمل و این که “از آنجا که شیوع ما حمایت سخاوتمندانه از ارائه دهندگان خدمات در مراقبت از سالمندان بخش از جمله کشورهای مشترک المنافع و NSW دولت ها و سازمان های مختلف”.

“در حالی که شیوع بیماری در Newmarch خانه ثابت شده است بسیار چالش برانگیز برای همه درگیر این وضعیت به طور قابل توجهی بهبود یافته است. ما همچنان به همکاری با ذینفعان کلیدی به عنوان ما را از طریق چالش های ادامه در هفته آینده” سخنگوی گفت.

تعداد تایید COVID-19 موارد در NSW افزایش هفت روز چهارشنبه تقریبا از 6900 آزمون آوردن مجموع به 3042.

وجود 26 مورد جدید ثبت شده در سراسر کشور از جمله 17 در ویکتوریا که در آن یک خوشه از ملبورن کشتارگاه آلوده 49 نفر و منجر به دولت فدرال راه اندازی رسیدگی به سرو گوشت. این خوشه شده است وجود دارد مربوط به دو مورد در دو مکان در یک خانه سالمندان و یک بیمارستان است.

ویکتوریا رهبر مخالفان مایکل اوبراین دارای برچسب کشتارگاه های خوشه ای به عنوان “Daniel Andrews خود روبی شاهزاده”.

تاسمانی کشف دو مورد جدید در حالی که بقیه کشورها و مناطق ثبت شده صفر است.

بیش از 688,000 coronavirus آزمایشات انجام شده در استرالیا با توجه به دولت فدرال است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو