سالخورده-مراقبت از خانه نیاز به پول بیشتر برای مقابله با COVID-19

در عین حال همانطور که در بسیاری از مناطق در حال حاضر که تعداد COVID-19 موارد کاهش یافته است در جامعه بحث نقل مکان کرد و یک بحث این است که شروع کردن در مورد چگونه به راحتی این محدودیت ها در حالی که خطر بیشتر عفونت در یک سطح معقول.

طی هفته گذشته نخست وزیر اسکات موریسون گفته است که زمان جداسازی اقدامات بیش از حد شدید است و او نگران سلامت روانی افراد قطع از تماس با دوستان و خانواده.

او می خواهد خانه به توافق برسند به رعایت دستورالعمل های است که اجازه می دهد تا به دو بازدیدکننده داشته است یک روز تعیین شده توسط مراقبین در مناطق دور از فضاهای عمومی از مرکز.

آن سخت است می دانم که چگونه بسیاری از خانه ها مطابق با دستورالعمل. حدیثی وجود دارد شواهدی وجود دارد که در برخی موارد بازديد حتی با عزیزان ممنوع شده است اما این بخش می گوید این است که گسترده نیست.

Prime Minister Scott Morrison wants restrictions on visits to aged-care homes to ease due to mental health concerns.

نخست وزیر اسکات موریسون می خواهد محدودیت در بازدید سالخورده مراقبت از خانه به سهولت با توجه به بهداشت روانی و نگرانی است. اعتبار:Alex Ellinghausen

سن-صنعت مراقبت استدلال می کند که اگر برخی از خانه ها به تصویب قوانین سخت تر از آن است که تا حدودی به دلیل مخلوط پیام در مورد اجتماعی فاصله برای افراد مسن. در حالی که سالخورده مراقبت از خانه هستند گفت: آنها به شما اجازه در دو بازدید کننده در هر ساکن در افراد مسن هنوز هم زندگی خود را گفته شده است که آنها باید خود را منزوی به طور کامل. NSW برتر Gladys Berejiklian گفت که او نمی خواهد به دیدار پدر و مادر او در تمام طول بحران.

در هر صورت اگر آقای موریسون نگران سلامت روانی از مردم در مراقبت از سالمندان و افراد مجاز به دیدن او باید شروع به کمک به سالمندان-مراقبت از خانه های مقابله با افزایش هزینه های مربوط به ساخت آن را امن برای شما بازدید کنندگان است.

در حال بارگذاری

سالخورده-مراقبت از خانه نیاز به کارکنان اضافی برای ضد عفونی کردن و انجام حرارت چک در تمام مردم ورود امکانات خود را. آنها را به ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی به کارمندان حتی با اندک نشانه برای متوقف کردن مردم با COVID-19 آمدن به محل کار. آنها را به خرید مقادیر عظیمی از تجهیزات حفاظت فردی و آموزش کارکنان برای آماده شدن برای شیوع.

این هزینه ها تنها تشدید فشار مالی بر روی سیستم در معرض توسط کمیسیون سلطنتی به سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی. در این بخش می گوید: دولت تا کنون تحت پوشش تنها حدود 15 درصد از هزینه های اضافی متحمل شده با تشکر COVID-19.

با توجه به میلیاردها دلار که پرتاب شده است در مبارزه با این بیماری همه گیر آقای موریسون باید به ارائه پشتیبانی بیشتر از این در معرض خطر بخش. به اقتصاد باز می شود و خطر شیوع دوباره افزایش می یابد, استرالیایی مسن تر هستند افرادی که بیشترین نیاز به حفاظت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>