سالخورده مراقبت مرگ باید مانع شده اند

در حال بارگذاری

چهار ماه پیش در کمیسیون سلطنتی به سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی به نام دولت استرالیا و سن ارائه دهندگان مراقبت برای هوشیار در مورد تاثیر و پاسخ به COVID-19. این کمیسیون تأکید بر اهمیت اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت و نیاز به حداقل رساندن تاثیر این اقدامات تا به حال در کیفیت زندگی برای مردم زندگی در مراقبت های مسکونی – عدم تماس و پشتیبانی از خانواده و دوستان و انزوا از جامعه است.

دولت مشترک المنافع قابل توجهی ارائه شده در بودجه اضافی برای مراقبت از سالمندان به آدرس COVID-19: در $205 میلیون دلار برای پوشش COVID-19 هزینه های; در مارس 340 میلیون دلار و پس از آن 100 میلیون دلار برای آموزش کارکنان اضافی, آسیب شناسی خدمات و بهبود کنترل عفونت.

اما پول به تنهایی نبوده است به اندازه کافی. خصوصی سالخورده مراقبت از اپراتورها دریافت سهم از بیش از 12 میلیارد دلار به کشورهای مشترک المنافع صرف مراقبت های مسکونی. روشن نیست که در آن پول اضافی رفته است و تفاوت در میزان عفونت های عمومی در مقابل امکانات خصوصی وسرد است.

با وجود تماس های مکرر برای کمک, ویکتوریا, خصوصی ارائه دهندگان هنوز هم به کارکنان و تجهیزات حفاظت شخصی. کارکنان اغلب بازی گاه به گاه ضعیف پرداخت غیر ماهر و کار در بیش از یک مرکز. تا این هفته کارکنان نمی تواند همه گیر ترک اگر آنها تا به حال به خود منزوی.

شده است وجود دارد کمی منطقه ای هماهنگی مراقبت از سالمندان با ویکتوریا سلامت و خدمات اورژانس. ارتباط با خانواده ها شده است ناکافی است.

اگر چه کشورهای مشترک المنافع دارای بودجه و نظارتی مسئولیت برای مراقبت از سالمندان آن تقریبا هیچ ظرفیت برای نظارت بر هماهنگی و مدیریت خدمات بر روی زمین و نه برای برقراری ارتباط با و حمایت از خانواده های ساکنان.

در حال بارگذاری

همه چیز اجرا مرکزی از کانبرا. در بالای آن وجود دارد واضح است نیاز به مراقبت از سالمندان همراه با GP بیمارستان و خدمات اورژانس.

از آن شده است از Newmarch شکست مفتضحانه است که فوری موضعی پاسخ اضطراری به منظور هماهنگی و مدیریت مراقبت از سالمندان نیاز بود در سراسر کشور برای رفع همه مشکلات شناسایی بیش از چهار ماه گذشته.

Belatedly این هفته مشترک المنافع تاسیس ویکتوریا مراقبت از سالمندان مرکز پاسخگویی به هماهنگی و گوشت گاو تا مراقبت از سالمندان پاسخ با ویکتوریا سلامت و خدمات اورژانس.

محلی هماهنگی مدیریت و پاسخگویی ضروری است فوری مرحله است که باید در جای خود قرار داده بیشتر به طور گسترده ای در منطقه و در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترده تر بلایای طبیعی در مراقبت از سالمندان.

در حال بارگذاری

اما هیچ کس نباید تحت هیچ توهم که اقدام اضطراری برای جلوگیری از گسترش عفونت است به اندازه کافی به رفع مشکلات اساسی در مراقبت از سالمندان. کمیسیون سلطنتی گسترده مستند underfunding کیفیت و اداری گسل و قبل از COVID-19.

مشترک المنافع فعلی متمرکز شل اداره, مدل بازار توسط شرکت های خصوصی ارائه در مقیاس بزرگ “جعبه بزرگ” نهادی برای مراقبت از افراد مسن است که دیگر مناسب برای هدف. گسل اجرا و آن را به تعهد به رفع آنها.

در آینده نزدیک عمده اصلاحات و بودجه اضافی نیاز خواهد بود. به عنوان جمعیتی خود برسد 80s, بسیاری از مردم خواهد شد نیاز به مراقبت از سالمندان. بیشتر نمی خواهید آنچه در حال حاضر در ارائه.

افراد مسن باید حق دریافت خدمات آنها نیاز به زندگی می کنند یک زندگی مناسب و معقول. عناصر کلیدی از اصلاحات باید بسیار بیشتر تاکید بر روی صفحه اصلی به جای نهادی مراقبت بهتر و آموزش بیشتر کارکنان به منظور بهبود کیفیت مراقبت و مطمئن شوید که وجود دارد بسیار قوی تر ارگانهای محلی و پاسخگویی برای مراقبت از سالمندان خدمات برای حفاظت از افراد مسن ،

دکتر هال Swerissen یک همکار در برنامه سلامت در Grattan موسسه. دکتر استفان Duckett است برنامه مدیر برنامه بهداشت در Grattan موسسه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net