مراقبت از سالمندان بحران میسازد لخت شکاف سیاسی

ویکتوریا فکر مشترک المنافع به عنوان دولت مسئول برای مراقبت از سالمندان را رفع ظروف سرباز یا مسافر.

در عوض پس از کانبرا نصب یک تیم به رهبری توسط Aspen پزشکی به بیش از خانه سالمندان در مرکز بحران – St ریحان خانه برای سالمندان در Fawkner – گزارش جدیدی از هرج و مرج تحویل مزمن understaffing و غفلت است.

منابع آشنا با این موضوع رله داستان از پرستاران که بدون نظارت چپ ساکنان نه تغذیه و مدفوع در سمت چپ تخت. در پاسخ ویکتوریا ارسال یک دوجین ثبت نام پرستاران از نزدیک Austin و شمال بیمارستان را به اتهام پاک کردن.

ویکتوریا مقامات بهداشتی بودند در روز سه شنبه آماده شدن برای تخلیه به 45 نفر از اپپینگ باغ مراقبت از سالمندان در ملبورن شمال. این آمد و پس از نیروی دفاع استرالیا پرسنل فرستاده شده به مرکز نگرانی در مورد ایمنی از نیروهای نظامی خود را.

آقای اندروز در اعلام دولت مداخله به خانه سالمندان بحران تأکید ویکتوریا انجام شد تا به درخواست کانبرا. او در سمت چپ هیچ کس شک است که در آن به اعتقاد او مسئولیت نهاده شده است.

“ما نمی اجرای این بخش اما ساکنان این خانه ها همه ویکتوریایی,” او گفت:. “از دولت فدرال خواسته است تا برای کمک و این دقیقا همان چیزی است من به دولت و سازمان ها را فراهم خواهد کرد به آنها.”

آقای اندروز در تقابل رکورد در سراسر این بیماری همه گیر از بخش مسکونی سالخورده مراقبت از امکانات بودجه توسط دولت و بخش خصوصی امکانات تنظیم شده توسط مشترک المنافع.

از 769 فعال COVID موارد مرتبط به مراقبت از سالمندان امکانات تنها پنج متصل هستند به بخش عمومی خانه. تمام 26 مرگ و میر مرتبط با مراقبت از سالمندان امکانات مربوط به امکانات خصوصی.

“من نمی خواهد قرار داده مادرم در برخی از این مکان” آقای اندروز گفت.

این عفونت می تواند تا حدی توضیح جغرافیایی تقسیم بین بخش دولتی و خصوصی سالخورده مراقبت از امکانات. در حالی که ویکتوریا دوم coronavirus افزایش بوده و محور در ملبورن شمال و حومه غربی ترین بخش عمومی امکانات در خدمت جوامع منطقه ای.

در حال بارگذاری

در عین حال کمیسیون سلطنتی به مراقبت از سالمندان و در عین حال به ارائه گزارش نهایی خود را تا شناسایی نامناسب نیروی انسانی در خانه های سالمندان به عنوان یک مشکل اصلی. در حالی که هیچ الزامی برای تمام بخش خصوصی سالخورده مراقبت از امکانات به یک پرستار در سایت در تمام دوران ویکتوریا قانون نیاز به بخش عمومی خانه به دیدار سخت پرستار-به-resident نسبت.

دولت فدرال موافقت کمبود کارکنان را مختل کرده است سالخورده به بخش مراقبتهای پاسخ به همه گیر اما اصرار دارد این است که تا حد زیادی به دلیل ویروس – نه فقیر قوانین و مقررات.

از سه شنبه 340 افراد مشغول به کار در مراقبت از سالمندان امکانات در ویکتوریا تا به حال آزمایش مثبت است. بسیاری از مجبور شده اند به قرنطینه با توجه به نزدیک خود را با تماس با این موارد.

در حال بارگذاری

دولت فدرال می گوید حاوی شیوع بیماری در مراقبت از سالمندان امکانات ساخته شده است مشکل تر است با یک مشکل گرفتار شده است که ویکتوریا را گسترده تر همه گیر پاسخ: تاخیر طولانی در تماس با ردیابی و آگاه ساختن مردم از نتایج آزمون.

آن را ادعا می کند که زمانی که دفاع پرسنل وارد ویکتوریا یک هفته پیش برای کمک به با تماس با ردیابی آنها مواجه شد با جمع شدن تا 1000 فعال موارد است.

این شکل مانند بسیار دیگری در این بیماری همه گیر است که یک ماده از اختلاف بین ویکتوریا و کانبرا.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de