بزرگترین خوشه از coronavirus عفونت های خارج از چین است که مرتبط به یک بوش کروز قرنطینه در یک بندر با 218 نفر از این کشتی را تایید کرد به عنوان آلوده و گرفته شده به بیمارستان.

روز جمعه برخی از کشتی به مسافران اجازه داده شد به پیاده با اولویت داده شده به مسافران شده اند محدود به پنجره کابین – خود را به صورت کامل قرنطینه در ساحل.

NHK و تلویزیون گفت: یک زن راننده تاکسی در جزیره جنوبی اوکیناوا تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و شانس بالا بود او تا به حال تماس با مسافران از کشتی در طول یک Feb 1 پورت تماس بگیرید.

NHK همچنین گزارش دو مورد جدید در توکیو که هر دو آنها تا به حال ارتباط با توکیو راننده تاکسی در 70s که عفونت اعلام شد در روز پنج شنبه. یکی از موارد جدید بود یک کارگر در یک قایق که در آن راننده تاکسی برگزار شد ،

یک دکتر در یک بیمارستان در استان واکایاما که در آن موارد تایید شده بودند تحت درمان بود و همچنین آزمایش مثبت بود و در بیماری جدی است.

“ما را به ماندن در تماس با دولت های محلی و گسترش روش های تست و درمان بیماران به منظور جلوگیری از گسترش” نخست وزیر ژاپن به خبرنگاران گفت: یک روز پس از نیروی کار در این بیماری به خود جلب کرد تا اقدامات لازم برای مقابله با آن از جمله هزینه های 10.3 میلیارد ین از بودجه ذخایر.

ژاپن ثبت اولین مرگ ناشی از ویروس و سوم خارج از سرزمین اصلی چین در روز پنج شنبه زمانی که مقامات گفت: یک زن در 80s فوت کرده است. او را تایید کرد و تنها به عنوان داشتن coronavirus پس از مرگ او.

Coronavirus پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر و برخی از 1,367 مردم فوت کرده اند بیشتر در هوبئی استان که ووهان سرمایه است. یک فرد فوت شده در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

وجود حدود 450 موارد تایید شده در برخی از 24 کشور و سرزمین در خارج از چین است.

ژاپن تایید کرده است 33 نفر به عنوان از ظهر روز جمعه و همچنین 218 از الماس شاهزاده کشتی کروز است که لنگر در یوکوهاما در جنوب توکیو پس Feb 3.

‘آهسته گسترش’

با وجود موارد جدید وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: هیچ شواهدی وجود دارد coronavirus پخش شد به طور گسترده ای در ژاپن اگر چه او گفت که آن را ممکن است و دولت تا به حال برای آماده سازی.

اما هیروشی Oshitani یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی گفت: وضعیت در ژاپن تا به حال وارد یک مرحله جدید است.

“ما نمی توانیم از آن داشته باشد اما ما می تواند سرعت خود را گسترش. چگونه به انجام این پرسشی است که ما نمی توانیم قفل همه چیز را به عنوان آنها در ووهان” Oshitani گفت.

سازمان توکیو بازی های المپیک تابستانی را رد کرد و از ترس این ویروس را مجبور به لغو بازی.

“مشاوره است که ما دریافت کرده اند به خارج از کسی است که هیچ موردی برای هر احتمالی برنامه از لغو بازی ها و یا حرکت بازی ها” John Coates بین المللی المپیک, کمیته هماهنگی کمیسیون به خبرنگاران گفت.

بازی های المپیک با توجه به شروع در جولای 24.

این اولین مسافران چپ الماس شاهزاده خانم به دور گرفته شده در اتوبوس ها خود را به صورت کامل قرنطینه.

زنگ اول مطرح شده در این کشتی پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ در تشخیص داده شد با این ویروس. آن قرنطینه است به پایان on Feb 19.

کشتی موفق توسط شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط و متعلق به Miami-بر اساس کارناوال پارسیان به طور معمول دارای یک خدمه 1,100 و یک مسافر ظرفیت 2,670.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو