پس از محکم گزارش به Dreamworld تراژدی است که می تواند و باید پاسخگو تحت قانون ؟

کوئینزلند پزشکی قانونی جیمز مک دوگال به دست کردن یافته های خود را به, مرگ غم انگیز چهار نفر در Dreamworld را تندر رودخانه رپیدز سوار در سال 2016.

او گزارش داد مناجات از نقایص توسط Dreamworld صاحب سرسخت اوقات فراغت از جمله جنس بنجل رکورد نگه داشتن موقت بازرسی و تعمیر و نگهداری ضعیف.

مک دوگال نوشت: “هیچ مدرکی وجود ندارد Dreamworld تا کنون انجام شده مناسب ارزیابی ریسک در این سی سال از بهره برداری از سوار شدن” و سیستم های ایمنی در محل بودند “frighteningly ساده لوح”.


ادامه مطلب: Dreamworld صاحب سرسخت اوقات فراغت نیاز به یک درس در مدیریت بحران


او نتیجه گیری شد محکم برای این شرکت: این شکست گفت: کمک به مرگ چهار نفر. خو یش اغلب هوشیار در گزارش خود از مشورت و يافته است. این یک گزارش است که نیش ترمزی میزند هیچ مشت.

سابق سرسخت اوقات فراغت مدیر عامل دبورا توماس بلافاصله گفت: این یافته ها “یک نقطه عطف مهم در گسترده و مداوم بررسی” به مرگ و میر و او امیدوار است که توصیه به جلوگیری از چنین فاجعه ای اتفاق می افتد دوباره.

چهار نفر فوت کرد زمانی که یک پمپ آب malfunctioned در Dreamworld سوار. دن Peled/AAP

اتهامات تحت قوانین محل کار

پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟ پلیس نه دنبال اتهامات جنایی در زیر به طور کلی حقوق جزا در برابر هر فرد Dreamworld کارکنان. در این موارد تعقیب هستند بیشتر احتمال دارد به دهکده در محل کار, قوانین طراحی شده برای این هدف خاص.

اما از آن است که نقش خو یش به وضع هزینههای آنها به سادگی قرار داده و یافته های خود را قبل از مقامات مربوطه برای در نظر گرفتن.

یک مثال معروف است که پزشکی قانونی صریح پیدا کردن در سال 1999 که Domenic Perre تا به حال ساخته شده و با ارسال یک بسته بمب به آدلاید دفتر ملی جرم و جنایت سازمان که به کشته شدن یک کارآگاه پلیس در مارس 1994. بیست سال بعد Perre متعهد شده است برای محاکمه به اتهام قتل به عنوان یک نتیجه از پس از آن پلیس به سوالات کارآگاه مرگ است.

اما در Dreamworld استنطاق پزشکی قانونی گفت: “منطقی مشکوک” سرسخت اوقات فراغت به حال مرتکب یک جرم تحت کوئینزلند محل کار ، او با تاکید بر کوئینزلند دفتر ارتباط با صنعت به نظر پیگرد قانونی در برابر سرسخت اوقات فراغت است.


ادامه مطلب: کشته در خط وظایف کار: ما نیاز به تعمیر خطرناک است نقاط ضعف در ایمنی و بهداشت قوانین


دفتر اداره کار ایمنی و بهداشت عمل 2011 و با این کار سلامت و ایمنی دادستان, یک دفتر جدید در وجود از مارس سال گذشته است.

این قوانین محل کار طراحی شده اند برای محافظت از تمام افرادی که تحت یک وظیفه مراقبت در داخل و اطراف محل که آیا آنها در حال کارکنان و بازدید کنندگان.

تحت کوئینزلند قانون جرم دانسته شده است و اگر مراحل گرفته شده برای جلوگیری از یک خطر قابل توجهی از وقوع و یا اگر وجود دارد یک عدم تطابق با الزامات قانونی.

که در آن مرگ رخ می دهد و یا مانند یک خطر همچنان ادامه دارد, یک شرکت می تواند تا جریمه 3 میلیون دلاری. فردی که مسئول اجازه می دهد می گویند کشنده خطر باقی بماند – به طور مستقیم یا بی پروا – می تواند تا جریمه $600,000 یا به پنج سال زندان محکوم شد.

دادستان برای اثبات آن مورد با استفاده از همان استاندارد مورد استفاده در تمام امور کیفری که در آن قصد یا بی تفاوتی بی پروا هستند مربوطه – گناه فراتر از شک معقول.

استنطاق گفت: Dreamworld انجام نداده مناسب ارزیابی ریسک در سوار شدن در 30 سال. دن Peled/AAP

به همین دلیل طرح اتهامات موثر نیست

جدی تر عواقب کیفری تحت کوئینزلند جدید “صنعتی قتل نفس” قوانین نمی تواند به دنبال در پارک فاجعه است.

کوئینزلند پارلمان تصویب قوانین در سال 2017 در پی مرگ دو کارگر در عقاب مزرعه دور مسابقه در سال 2016. آنها نیز بدون شک تحت تاثیر Dreamworld مرگ و میر. این قوانین آن را بسیار آسان تر به جمله مدیران شرکت به زندان برای مرگ و میر در محل کار حتی در عدم حضور مستقیم خود را مجرمیت.

اما قوانین اعمال نمی صورت گذشته نگر. علاوه بر این مقررات فقط به مرگ و میر کارگران نه بازدید کنندگان به محل کار.


ادامه مطلب: چرا صنعتی قتل نفس قوانین بعید است که به نجات جان انسان ها در محل کار


حتی تا یک مشکل کلیدی برای کسانی که به ترویج صنعتی قتل نفس قوانین فقدان شواهد که قربانی متخلف مدیران شرکت پس از یک رویداد غم انگیز است که به احتمال زیاد برای از بین بردن شیوه های خطرناک.

قرار دادن در محل منابع قابل توجهی برای پیشگیری از حوادث است و به مراتب بهتر استفاده از منابع از پیدا کردن گسل و فرستادن افراد به شرایط کوتاه, حبس, ماه, اگر نه سال پس از فاجعه می گیرد.

در Dreamworld استنطاق McDougall توصیه می شود تغییرات قابل توجهی به موضوع مدیریت پارک از جمله دقیق تر و منظم بازرسی از سواری.

یکی دیگر از مهم بازدارنده در برابر چنین تراژدی بی معنی دوباره اتفاق می افتد واقعی است آیا غم از مدیران در بالای هر غیر مسئولانه شرکت و تهدید آسیب های اعتباری به آنها را شخصا و شرکت خود را با نام تجاری.

که یادآوری باید ورقه ورقه خانه را به تمام شرکت ها و کسب و کار نه فقط کسانی که به ارائه تفریح و پارک سرگرمی است. وجود دارد نقش مهمی در این زمینه برای کسانی که قطار رهبران کسب و کار و کسانی که خود را تنظیم امور.

هیچ مقدار از حقوقی جبران البته می توانید به عزیزان. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم هر شرکت و یا کسب و کار در این کشور است که بازدید کنندگان در مراقبت از آن را یاد بگیرند وجود ندارد و قیمت است که می تواند در ایمنی و امنیت.

یا نه تعقیب ادامه دهید و موفق هستند در Dreamworld تراژدی هر یک از پزشکی قانونی توصیه باید اجرا شود. ما مدیون که بسیار برای کسانی که غمگین امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>