پس از بنگلادش دست می دهد اولین روزنامه نگار به COVID-19 پسر می گوید: “این مثل یک خواب بد’

Khokon شهر سردبیر و خبرنگار ارشد روزنامه Shomoyer الو درگذشت چند ساعت پس از بستری به Uttara را نایب السلطنه بیمارستان در روز سه شنبه. او اولین روزنامه نگار در بنگلادش به مرگ از عفونت کروناویروس.

ساعت بعد پسرش Ashraful کبیر گفت: در Facebook پست: “برای من و خانواده ام آن را مانند یک خواب بد است و ما فقط بیدار شد از آن.”

در حالی که پست های رسانه های اجتماعی ارائه می دهد بینش به خانواده لحظات فاجعه آن را نیز نشان می دهد که چگونه با تاخیر پاسخ به کروناویروس علائم اغلب منجر به شرایط دردناک و گاهی به مرگ و میر.

“پدر من مبتلا به سرفه به مدت سه تا چهار روز و در آن مطرح شده من سوء ظن است. من از او پرسیدم — ‘نیست coronavirus آن است؟’.

“این چیزی است که می خواهم.” این که چگونه Khokon پاسخ به پسر خود. او درد لوزه های قبلی بیماری Khokon گفت: به عنوان او تلاش برای اطمینان بخشیدن به او ،

Ashraful به ذکر است که پدر خود را که استفاده می شود برای سفر به محل کار توسط دفتر حمل و نقل میان coronavirus shutdown احتمالا می خواست برای بازیابی در خانه به عنوان او فکر می کرد که نتیجه تست مثبت خواهد گسترش وحشت در محله. Khokon تا به حال احتمالا می ترسید که به لحاظ اجتماعی stigmatised.

“من فکر کردم شاید این یک خوش خیم سرفه و خواهد فروکش اگر تحت درمان با نوشیدن آب گرم و داروها. اما پدر من شرایط رو به وخامت گذاشته و احساس تب.”

که باعث ترس به دل خود و Ashraful گفت مادرش که مردم را به جمع آوری نمونه ها در یک یا دو روز و اشاره کرد که آن را روشن است که گسترش بیماری به پدرش ریه ها.

صبح روز بعد Khokon بود شدید زجر تنفسی تلاش بی اراده در برابر این بیماری است.

بعد یک آمبولانس عجله Khokon به بیمارستان.

“پزشکان تلاش خود را به او اکسیژن در بخش مراقبت های ویژه اما گفت که او هیچ پالس و مغز نمی شد دریافت اکسیژن گفت:” Ashraful که با استفاده از ‘Ashraful Abir’ به عنوان Facebook ID.

“آنها گفت: آنها در تلاش بودند خود را به بهترین امیدوار مغز واکنش نشان خواهد داد به طور معجزه آسایی. آنها به نام مادر من حدود 10ساعت برای یکی از آخرین نگاه.”

در روز چهارشنبه خود نمونه بازگشت نتایج مثبت برای coronavirus. اعضای خانواده خود را فرستاده شده به انزوا.

همسر خود را Sharmin سلطانه رینا گفت: او به خاک سپرده شد در خانه آبا و اجدادی خود در روز چهارشنبه بعد از ظهر اما خانواده همچنان در انزوا به عنوان خانه خود شده و قفل شده است.

بنگلادش ثبت شده هشت مرگ و میر بیشتر از رمان coronavirus در چهارشنبه آوردن بدن به تعداد 163. چوب خط حساب کردن از COVID-19 عفونت رسید به 7,103 در همان دوره پس از 641 نفر در یک روز رکورد پرش آزمایش مثبت از 4,968 نمونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im