پس از یک هفته از صفر موارد New Brunswick بازگشایی پارک ها و سواحل

تورنتو — نیوبرانزویک شروع به شل برخی از آن فاصله فیزیکی اقدامات پس از آن هفتم راست بعد با هیچ مورد جدید از COVID-19.

اطلس استان تعیین یک جدول زمانی در این هفته به آرامی برای بازگشایی کسب و کار و حرکت به سمت یک “طبیعی است.”

به عنوان بخشی از مرحله اول که موثر واقع شد در روز جمعه در پارک ها و سواحل شده اند بازگشایی دوره های گلف در کسب و کار دانشگاه ها و کالج ها می تواند باز پردیس امکانات و خدمات مذهبی برگزار می شود دوباره به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج با فاصله فیزیکی اقدامات در محل.

نیوبرانزویک خانواده ها نیز می تواند معاشرت دوباره — اما تنها با یکی دیگر از خانواده تا زمانی که هر دو خانواده به توافق برسند. اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع است.

بیانیه ای صادر جمعه از نخست وزیر دفتر در ستایش این استان موفقیت در نگه داشتن COVID-19 تا حد زیادی موجود تا کنون.

“به تاریخ ما شده اند قادر به مدیریت یک وضعیت بسیار دشوار است” گفت: برتر بلین هیگز در بیانیه ای. “واقعیت این است که طی چند روز گذشته شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید است که باعث می شود برای اندازه گیری خوش بینی.”

پنج استان و یا سرزمین های ثبت شده صفر مرگ و میر مربوط به COVID-19 به تاریخ: New Brunswick, Yukon, سرزمین های شمال غربی جزیره پرنس ادوارد و نانووات است که هنوز گزارش یک مورد.

“ما خوش شانس است که ما کمترین تعداد COVID-19 موارد سرانه هر استان در کانادا گفت:” کوین ویکرز, رهبر, New Brunswick حزب لیبرال.

در حالی که نیوبرانزویک ساکنان خود را اسکن لیست دوستان برای انتخاب یک خانواده به معاشرت با یک اقلیت پر سر و صدای در انتاریو در حال نادیده گرفتن بهداشت و درمان توصیه و ابراز خشم خود را.

معترضان مسخره, فیزیکی, فاصله, قوانین و نقض اضطراری ترتیب ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر برای جمع آوری خارج از قوه مقننه استانی در روز شنبه و تماس برای پایان دادن به مستند اقدامات است.

انتاریو برتر داگ فورد به نام گروه بی پروا خودخواه و “یک دسته از yahoos.”

“آنها در حال شکستن قانون و قرار دادن خود در معرض خطر قرار دادن کارگران در معرض خطر” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در انتاریو حدود 14,000 موارد COVID-19 ثبت شده است و در مجموع بیش از 800 نفر کشته شده اند.

هفته آینده انتاریو و کبک که با هم حساب برای بیش از 80 درصد از کانادا COVID-19 موارد را در مجموعه ای به انتشار برنامه های فردی خود را به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: صبح روز شنبه که کانادا باید “بسیار دقیق و بسیار تدریجی” در مورد بازگشایی اقتصاد است.

او گفت که اطمینان ما به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ضروری است برای آماده بازگشایی.

بیشتر منابع در حال حاضر در راه, او گفت:, و اضافه کرد که “planeloads از PPE لوازم … خواهد بود که تقریبا در هر روز هفته آینده” که تولید داخلی ظرفیت “ramping تا به سرعت.”

“اینها چیزهایی است که ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن حق تا اطمینان حاصل شود که تمام فداکاری ما در طول هفته های گذشته نمی تواند برای هیچ چیز” او گفت:.

به تازگی آرامش قوانین برقرار جمعه برای نیوبرانزویک هستند و تنها مرحله اول در یک طرح آنها منتشر شد در این هفته نشان میدهد که چگونه آنها را به آرامی بازگشایی امکانات و فضاهای عمومی.

“مرحله به مرحله برنامه اجازه خواهد داد که کارشناسان بهداشت برای نظارت و ارزیابی تاثیر لغو محدودیت های” بیانیه می خواند.

بسیاری از خوشحال هستند در مورد چشم انداز بازگشت به فضاهای اوقات فراغت از جمله زمین گلف و پارک ها. اما نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول حتی برای کسانی که پاک به باز دوباره.

در Rockwood Park Golf Course, جیم پیرسون گفت: CTV News آنها خواهد بود هوشیار در مورد فاصله فیزیکی.

“تعدادی از توپ را روی گوه بار است … محدود اجتماعی فاصله هنوز به انجام,” او گفت:. “چیزهایی مانند دو نفر در یک سبد خرید گلف? مگر اینکه آنها در همان خانواده که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

با توجه به نمودار ارسال شده توسط New Brunswick, دولت در مرحله بعدی از شل شدن محدودیت است به رخ می دهد دو تا چهار هفته از در حال حاضر.

این به این معنی است که در اوایل تا اواسط مارس, New Brunswick ساکنان می تواند اجازه برای دیدار در گروه 10 و یا کمتر و کسب و کار و یا فعالیت های است که می تواند اطمینان حاصل شود فاصله فیزیکی می تواند دوباره با سخت اقدامات ایمنی در محل.

اما به عنوان استان دست و پنجه نرم کردن با چگونگی و زمانی که به بازگشایی همه چیز را از مغازه ها و رستوران ها به سالن مو, سلامت, کارشناسان هشدار عمومی به انتظار بازگشت کامل به حالت عادی تا زمانی که یک واکسن.

“حتی زمانی که ما شروع به دیدن چیزهایی باز اگر ما هنوز تمرین فیزیکی فاصله و پایبند به خوب بهداشت دست ما واقعا می تواند اطمینان حاصل شود وجود دارد کمتر و کمتر انتقال این ویروس در جامعه تنظیمات” گفت: دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی با دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im