پس از سوزان تابستان کوئینزلند برای خشک پاییز

Dr واتکینز گفت: تابستان بود و دو آب و هوا رانندگان است.

“در آغاز تابستان ما شاهد هر دو بسیار قوی مثبت دو قطبی اقیانوس هند و نزدیک به رکورد منفی جنوب حلقوی حالت که منجر به هر دو گرمترین و خشک ترین ماه دسامبر در رکورد قابل توجهی در آتش آب و هوا در سراسر بسیاری از نقاط کشور,” او گفت:.

Dr واتکینز گفت: رانندگان دو بازگشت به خنثی سطح در ماه های ژانویه و دیر رسیدن شمالی موسمی در آورده رطوبت.

“بارش کمک شامل بسیاری از عمر طولانی bushfires در شرق و کمک به سهولت شرایط خشکسالی در برخی از نقاط,” او گفت:.

“اما بسیاری از مناطق داخلی با تجربه تنها تکه تکه بارندگی و ما هنوز هم نیاز به دیدن پایدار بارندگی برای رفع خشکسالی در بسیاری از مناطق.”

Dr واتکینز گفت: تابستان بود و از لحاظ تاریخی یک زمان از سال که اصلی آب و هوا رانندگان تغییر از یک حالت به حالت دیگر است.

“تمام مدل های بین المللی مورد تجزیه و تحلیل توسط این اداره در حال حاضر به نشان دادن آب و هوا ما رانندگان در اقیانوس آرام و یا اقیانوس هند باقی مانده خنثی در ماه های آینده,” او گفت:.

Dr واتکینز گفت: بارندگی در کوئینزلند ادامه خواهد داد به نگاه کمیاب در تابستان به ویژه در ماه مارس زمانی که شرایط پیش بینی می شود خشک تر از نرمال در نیمه شمالی کشور.

“از نظر درجه حرارت آن است که به دنبال گرمتر از دمای,” او گفت:.

Dr واتکینز گفت: وجود خواهد داشت واضح تر نشانه ای از رانندگی تغییرات در زمستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>