پس از چهار فصل, صبحانه, Harvey Weinstein سر به مرطوب و سرد نیویورک زندان

آن است که با توجه به پایان در نیویورک به خشونت زده Rikers Island زندان های پیچیده که در آن سابق هالیوود به تولید فیلم در انتظار صدور حکم پس از یک هیئت منصفه او را گناهکار در روز دوشنبه از تجاوز به یک زن و آزار جنسی دیگری است.

وکلای او می پرسید که Weinstein, 67, تواند فرستاده شده به زندان شمالی درمانگاه فرمان – دو مرطوب و سرد ساختمان است که خانه بیمار زندانیان و کسانی که به اندازه کافی بد نامی به نیاز به حفاظت از همسایگان خود است. شهر نیویورک گروه اصلاح کاهش یافته است به می گویند که در آن او خواهد شد.

خشونت و غفلت در زندان تبدیل شده اند به طوری تثبیت شده است که شهردار بیل د Blasio قول داد در سال 2017 به آن را در یک دهه. در سال 2015 دادستان فدرال در نیویورک به این نتیجه رسیدند پس از یک تحقیق که سپاه پاسداران به طور معمول آزار زندانیان در این زندان که نشسته بر روی یک جزیره در شرق رودخانه در زیر فرودگاه لاگاردیا مسیر پرواز.

قرار دارد تا حدودی در زندان اصلی ساختمان بیمارستان شمال درمانگاه فرمان است که خیلی از, مهلت با توجه به افرادی که در آنجا کار می کرد.

یک وکیل برای Weinstein یادآوری قاضی James Burke روز دوشنبه از برخی از مشتری بیماری اشاره کرد او طول می کشد چند داروها و نیاز به تزریق در چشم خود را به ممانعت از کوری. او وارد شد و به سمت منهتن دادگاه هر روز با تکیه بر یک واکر باقی مانده با توجه به وکلای او از بازگشت از عمل جراحی او در ماه دسامبر.

“این تمیزترین و” Malissa آلن, یک روانی, سلامت, مشاور که درمان زندانیان در درمانگاه در مصاحبه ای گفت:. “این بسیار قدیمی زندان است. بسیاری از مردم شکایت در مورد بوی. این پیر زیرزمین بوی.”

ساختمان اصلی رفت تا در سال 1932 با توجه به اصلاح افسران خیرخواه انجمن اتحادیه کارگران به نمایندگی از زندان سپاه پاسداران است.

Weinstein به احتمال زیاد فصل قهوهای مایل به زرد jumpsuit به نشان می دهد او هنوز باید محکوم آلن گفت: با شنیدن مجموعه ای برای مارس 11. محکوم به اعدام زندانیان در حال لباس پوشیدن و در لباس سبز.

Weinstein را به قید وثیقه لغو شد و او دست به دستبند در مدت کوتاهی پس از منصفه او را به جرم آزار جنسی سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز جسیکا مان یک زمانی بازیگر مشتاق در سال 2013. او را حفظ کرده است و بی گناهی خود و تجدید نظر در نبرد است به احتمال زیاد.

هنوز روشن نیست که در چه نوع از اتاق یا سلول Weinstein برگزار خواهد شد. وجود دارد سفری برای اتاق تا 40 یا بیشتر بیماران که beeping بیمارستان ماشین آلات برای نظارت بر علائم حیاتی آلن گفت. او ممکن است در نهایت در خصوصی یا نیمه خصوصی همراه, به عنوان اغلب اتفاق می افتد با زندانیان که ممکن است تهدید دیگران است.

“من فکر می کنم اگر شما تا به حال به در Rikers Island, شما ممکن است ترجیح می دهند درمانگاه” لیزا پلوسی جنایی دفاع وکیل در نیویورک در مصاحبه ای گفت:. “اما آن است که قطعا یک محل لذت بخش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im