حامیان رئیس جمهور پیشرو رقیب عبدالله عبدالله را متهم به افغانستان کمیسیون انتخابات از طرفداری غنی و تهدید به تشکیل دولت موازی اگر این کمیسیون اعلام کرد که نتایج راضی نکرد نارضایتی خود.

رای گیری برگزار شد در ماه سپتامبر در میان تعداد بی سابقه ای از حملات طالبان در نظر گرفته شده برای بی ثبات کردن انتخابات به حال خود شده است بارها و بارها به تاخیر افتاد و خدشه دار عدم قطعیت به عنوان یک قرارداد صلح بین آمریکا و طالبان بیش از آینده افغانستان نزدیک شد پدیا. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توبیخ مذاکرات تنها چند هفته قبل از انتخابات بود انتظار باز شدن راه را برای رای به ادامه.

در حال حاضر با کسانی که مذاکرات از سر گرفته و مشروط تاریخ اعلام شده برای امضای توافق هسته ای بین ایالات متحده و طالبان, تازه بحران سیاسی خطرات انحراف که شکننده روند که انتظار می رود برای باز کردن راه را برای مذاکرات میان دولت افغانستان و طالبان بیش از آینده سیاسی کشور.

“حتی اگر آنها با قرار دادن چاقو در گلو من حتی اگر آنها را قطع من را قبول نمی کند یک اطلاعیه بر اساس تقلب” عبدالرشید دوستم یکی از انتخاباتی حامیان اصلی و قدرتمند قدرتمند که قبلا غنی با معاون رئیس جمهور گفت: در جلسه هفته گذشته است. “اگر آنها اعلام یک دولت مبتنی بر تقلب, ما اعلام موازی دولت است.”

در یک کنفرانس خبری اعلام نتیجه پس از ممیزی در حدود 15 درصد از کل رای کمیسیون انتخابات رئیس گفت که اشرف غنی برنده شده بود با باریکترین حاشیه — 50.64 درصد آرا فقط بیش از 50% حداقل مورد نیاز برای برنده شدن. عبدالله دریافت 39.5 درصد به کمیسیون.

پیروزی می دهد غنی یکی دیگر از دوره پنج ساله به عنوان رئیس جمهور.

عبدالله و چند تن دیگر نامزدها را مورد مناقشه حدود 300,000 آرا از پایین مردم در انتخابات در حدود 1.8 میلیون. در میان کسانی که از 100.000 برگه ثبت نام در سیستم قبل یا بعد از رای گیری ساعت — در برخی از موارد با هفته یا ماه.

عبدالله حامیان می گویند کسانی که تقلب در آرا به نفع اشرف غنی. کمیسیون انتخابات نسبت به بی نظمی به خطای انسانی در تنظیم زمان و تاریخ دستگاه است که ثبت رای.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو