تورنتو — تنها چند ماه پیش اعضای خانواده به راحتی می تواند قدم زدن به Anson محل مرکز مراقبت از یک انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه به دیدار عزیزان خود.

در حال حاضر تنها بازدید کنندگان برای Anson محل ها از مراسم تشییع جنازه به خانه آمدن به خلاص شدن از آخرین قربانیان COVID-19.

پس از کارکنان در مراقبت از خانه منفجر سوت در فقدان اقدامات احتیاطی گرفته شده برای حفاظت از ساکنان و کارگران در تاسیسات مقامات در Anson محل می گویند که آنها در حال اجرای استراتژی برای مدیریت شیوع.

اما با 70 نفر در حال حاضر با داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس و 19 نفر کشته و در مجموع — چهار بیشتر داشتن درگذشت سهشنبه, با توجه به بیانیه ای از Anson محل — بسیاری از مقامات می گویند این تاسیسات باید نقل مکان کرده اید بسیار سریعتر.

“بسیاری از اقداماتی که باید به بازی می آیند واقعا به سرعت به عنوان به زودی به عنوان آن شناخته شده است که این خطرات را به ساکنان و آنها را (پیاده سازی آنها)” ویکی McKenna, رئیس جمهور, Ontario انجمن پرستاران (ONA) گفت: CTV News.

در مارس 18, Anson محل واقع در Hagersville, Ont., حدود یک ساعت در جنوب غربی تورنتو برای اولین بار هشدار داده محلی بهداشت عمومی دفتر بالقوه انتقال COVID-19.

بین است که هشدار دهنده است و زمانی که اولین ساکن درگذشت نه روز بعد کارکنان نمی شد گفت در مورد پتانسیل شیوع با توجه به ONA. و حتی به عنوان موارد مثبت و مرگ و میر شروع به شمع مناسب تجهیزات حفاظتی ارائه نشده برای کارکنان.

“در آن طول می کشد نفس خود را دور به فکر می کنم که) آنها خیلی آهسته به عمل و B) که این اقدامات در جای خود قرار داده بودند کاملا ناکافی” گفت: McKenna.

ربکا شاو-Piironen شخصی در حمایت از کارگران در Anson, محل, گفت اخبار CTV در روز دوشنبه که شرایط در این مرکز بودند “وخیم” توصیف تنگ چهارم و کمی تلاش برای نگه داشتن بیماران جدا از ساکنان سالم.

“قدر از این… قلب من فقط درد. من و من و همکاران ما فقط خیلی غم انگیز در حال حاضر,” او گفت:.

همانطور که از دوشنبه, 30 کارکنان نیز آزمایش مثبت برای این ویروس اضافه کردن به دشواری در مراقبت از بیماران و ساکنان در معرض خطر است.

ONA باید ثبت جداگانه شکایت با وزارت کار که بررسی اتهامات که مراقبت از خانه نمی واکنش نشان می دهند به سرعت به اندازه کافی به این تهدید است.

آنها همچنین هشدار داده محلی افسر پزشکی سلامت در 9 آوریل که ساکنان که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 هنوز های حمام و سرویس بهداشتی با ساکنان سالم و که بخش واحد — که در آن ساکنان زنده چهار به یک اتاق — هنوز هم موجود ترکیبی از COVID-19 مثبت بیماران و کسانی که تا به حال آزمایش مثبت است.

در پاسخ به این انتقادات Anson محل در اصل گفت: در نامه ای که وجود دارد “حریم خصوصی پرده بین این تخت که کاهش گسترش COVID-19” – یک ادعا می کنند که مگس ها در صورت از آنچه مقامات بهداشتی شده اند تکرار برای هفته ها در مورد فاصله فیزیکی و همچنین باید برای کسانی که با علائم خود به خود منزوی.

“وجود دارد … قطعا باید بهتر موانع است که می تواند در جای خود قرار داده به جای ورق و یا پرده” گفت: McKenna.

آنسون محل اعلام کرد روز سه شنبه در بیانیه خود که آنها “اجرای دستورات برای مدیریت شیوع” از جمله جداسازی بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و ramping تا مطابق با پروتکل های.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: نزدیک به نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر در کشور در ارتباط بودند به شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه.

و با بسیاری از ساکنان آسیب پذیر هنوز در Anson محل آن را روشن است که حتی با بیشتر سیستم های حفاظتی در محل روزهای آینده به احتمال زیاد شامل بیشتر تراژدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو