آفریقا چگالی بالا شهری شهرک های: برش نوار قرمز و بریده بریده هزینه مسکن

چالش های اسکان غیررسمی باید یک بار دیگر انداخته شده را به کانون توجه در این میان از زمان همه گیر. تحقیقات نشان داده است که برخی از مهمترین خطر در جمعیت و در نتیجه پتانسیل نقاط از COVID-19 در سکونتگاه های غیررسمی که در آن چگالی بالاتر از آستانه مورد نیاز برای اجتماعی فاصله.

عواقب این در حال حاضر تبدیل به آشکار است. در غرب استان کیپ آفریقای جنوبی اسکان غیررسمی همچنان به تجاوز مسکونی حومه در تعداد COVID-19 موارد است. نزدیک به 12 درصد از استان عفونت در کیپ تاون بزرگترین کم درآمد حل و فصل Khayelitsha حتی اگر آن خانه را به فقط 6% از جمعیت.

در همان زمان برخی از متراکم ترین شهرهای جهان مانند سنگاپور موفق شده اند شیوع بهترین. شیطان است بنابراین نمی تراکم خود را. و نه این واقعیت است که بسیاری از دولت های آفریقایی باید برنامه ریزی شده و سرمایه گذاری در سکونتگاه های غیررسمی برای مدیریت جنبه های منفی تراکم – از جمله سرایت.

این کاملا بدیهی است با آب و فاضلاب زیرساخت ها است. تنها حدود 56 درصد از جمعیت شهری در سراسر آفریقا دسترسی به لوله کشی آب است. این باعث می شود حداقل استاندارد از 20 لیتر برای هر نفر در روز ضروری برای رسیدن به سطح سلامت و بهداشت در نزدیکی غیر ممکن است.

دولت آفریقای جنوبی اختصاص داده R2 میلیارد دلار برای به روز رسانی های فقیرنشین به منظور بهبود دسترسی به آب و امکانات بهداشتی. این می تواند تاثیر قابل توجهی نه تنها در زمان بیماری همه گیر اما در سلامت کلی.

با این حال بهسازی سکونتگاه های غیررسمی ممکن است تنها یک راه حل موقت است. برای مدیریت تراکم آن خواهد شد بسیار مهم در پیشگیری و مبارزه با بیماری های همه گیر از آینده دولت در سراسر آفریقا نیز باید مقابله با مقررات محیط زیست است که نگه می دارد هزینه های ساخت در مقیاس بزرگ مقرون به صرفه مسکن بالا و در نتیجه محدود عرضه آن است.

پل زدن شکاف بین رسمی و غیر رسمی

در سراسر جهان یک خانه را اغلب مهم ترین دارایی یک خانواده می تواند خود را. حتی زمانی که مالکیت یک گزینه نیست اجاره می تواند تا بخش قابل توجهی از کلی مصرف خانگی. این درست است به خصوص برای شهرهای آفریقایی که در آن ساکنان شهری صورت 55% حق بیمه قیمت اجاره در مقایسه با دیگر شهرستانها در جهان است.

این است رانده شده توسط تعدادی از عوامل از جمله عملکرد ضعیف بازارهای زمین همراه با این واقعیت است که هزینه های ساخت و ساز و همچنین ثبت ملک به طور رسمی گران تر از جاهای دیگر است.

دولت ها سعی کرده اند به این آدرس در تعدادی از راه های از مسکن کوپن طرح های اغلب استفاده می شود در ایالات متحده آمریکا است که اجازه می دهد تا خانواده های فقیر را انتخاب کنید که در آن آنها می خواهند به زندگی می کنند به مقیاس بزرگ عمومی دولت مسکن برنامه به عنوان در حال انجام است در آدیس آبابا.

وجود دارد اغلب اصول است که باید حل شود به رسمی بازار مسکن عمل کارآمد برای خدمت بهتر به شهری ضعیف است. حقوق زمین و توانایی ساکنان به استفاده از اموال خود را به عنوان وثیقه در حال اعوجاج که محدودیت سرمایه گذاری خصوصی. یکی دیگر از رسمی تراکم محدودیت که عمدتا بیش از حد سختگیرانه در زمینه توسعه و فشار هزینه مسکن قیمت. در دارالسلام به عنوان مثال حداقل اندازه زیادی است 375m2 – نسبت به 28m2 در فیلادلفیا آمریکا در مراحل اولیه توسعه است.

با سهم آفریقا جمعیت ساکن در مناطق شهری مجموعه ای برای رسیدن به 50 درصد تا سال 2030 تقاضا برای مسکن نیز افزایش سرعت. عرضه مقرون به صرفه و با کیفیت مناسب و معقول سهام مسکن است نه نگه داشتن و در نتیجه بیشتر گسترش اسکان غیررسمی.

در محل ارتقاء

اسکان غیررسمی اغلب واقع کاملا متمرکز در شهرستانها. تحقیقات نشان داده است که اغلب مردم را انتخاب کنید برای زندگی در این شهرک به جای دیگران با کیفیت بهتر, مسکن, چرا که آنها نزدیک به فعالیت های اقتصادی.

در این شهرک انبوه شبکه های اجتماعی شکل گرفته و بنابراین در محل ارتقاء طرح برای بهبود liveability دارای مزایای عمده ای از حفظ مکانی و شبکه, مزایای استفاده از شهرک. در همان زمان به روز رسانی برنامه ها می تواند سیگنال است که دولت به طور رسمی به رسمیت شناختن شهرک – مهم (اما کافی نیست) گام به formalisation.

وجود دارد هزینه ها را در محل به روز رسانی بیش از حد. مقاوم سازی دائمی زیرساخت که در آن مردم در حال حاضر حل و فصل می تواند تا سه برابر گران تر. بعلاوه محل مرکزی از برخی از زمین ممکن است به این معنی است که حل و فصل مسکونی است و نه کارآمد ترین استفاده از آن زمین در یک سرعت در حال رشد شهرستانها. و سکونتگاه های غیررسمی ممکن است در مناطق خطرناک و مستعد ابتلا به جاری شدن سیل و یا رانش زمین.

در علاوه بر این به روز رسانی باعث افزایش ارزش زمین و ملک در آن منطقه است. پیامد ناخواسته چنین طرح می تواند gentrification. این مورد با تلاش برای ارتقاء Namuwongo زاغه در کامپالا که در آن هزینه های بالاتر ساکنان مجبور به حرکت و ایجاد سکونتگاه های غیررسمی در جای دیگر.

شرایط اسکان مجدد

که در آن چالش های سنگین تر بودن از مزایای وجود دارد و روشن است اقتصادی و اجتماعی استدلال جابجایی از مردم به گرینفیلد سایت گزینه دیگری است. اما این مهم است که این سایت ها برنامه ریزی شده اند و سرویس قبل از مردم حل و فصل. این انجام شد به عنوان مثال در شهرستانها تانزانیا در 1970s و 1980s.

توطئه های مسکونی در حومه شهرستانها شد سرویس در درجه اول با آب برق و جاده ها. مردم بودند و پس از آن دعوت به نقل مکان به این توطئه برای هزینه. جالب است که این کار انجام شد و در همان زمان به عنوان برخی از سکونتگاه های غیررسمی در مناطق دیگر در تانزانیا قرار گرفتند ارتقاء برنامه اجازه می دهد مقایسه هر دو مداخلات مورد مطالعه 30 سال بعد.

روشن است که این شهرک دریافت سایت های و خدمات شانس به طور قابل توجهی بهتر از کسانی است که به روز رسانی شد – آنها بهتر برنامه ریزی شده و در حال حاضر ارزش زمین تا پنج برابر بالاتر است.

حرکت مردم به سایت دیگر است که همیشه امکان پذیر نیست. در برخی موارد زمین ممکن است به سادگی در دسترس باشد. از همه مهمتر شواهد نشان می دهد که حتی در جایی که جابجایی داوطلبانه است ساکنان ممکن است بخواهید به حرکت می کند.

در تانزانیا سایت و خدمات برنامه بود و در واقع متوقف شده به عنوان سرمایه اولیه سرمایه گذاری بالا بود و بلافاصله نمی تواند جبران توسط این هزینه ها پرداخت می شود.

این می آید به این واقعیت است که ارزش خانه است به مراتب بیشتر از آجر و ملات. آن را در مورد نزدیکی به فرصت ها و شبکه های اجتماعی است. دولت نیاز به پیدا کردن راه از گزینه های جایگزین جذاب تر به ساکنان قوی از طریق گفت و گو و درک درستی از اولویت های خود را به عنوان به خوبی به عنوان جبران خسارت است که منعکس کننده که.

کلید این است که به خوبی مدیریت تراکم

اقدامات کوتاه مدت برای ارتقاء اسکان غیررسمی به عنوان اعلام شده توسط دولت آفریقای جنوبی ضروری است هنگامی که فکر کردن در مورد مقابله با COVID-19. با توجه به اینکه در حال ظهور شواهد نشان می دهد که اکثریت انتقال از طریق تماس با تمدید مردم در فضاهای کوچک دراز مدت سیاست ملاحظات و سرمایه گذاری مورد نیاز خواهد بود برای اطمینان از تراکم است که به خوبی موفق در سراسر هیئت مدیره.

برای افزایش liveability و انعطاف پذیری از آفریقا شهرستانها بیش از دراز مدت ما نیازی به کاهش تراکم. ما باید به خوبی مدیریت تراکم زمانی با پرداختن به مقررات محدودیت های که در حفظ و رسمی مسکن در دست نیافتنی هزینه ها و همچنین به عنوان کسانی که جلوگیری از ساکنان شهرستان از سرمایه گذاری در خواص خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de