عفیف, نعیم برنده دوشیزه ODI تماس-یو پی اس به عنوان بنگلادش اعلام ترکیب تیم ملی فوتبال زیمبابوه سری

کاپیتان Mashrafe بن Mortaza و pacer محمد Saifuddin بازگشته اند از آسیب های با Bangladesh Cricket Board آوردن هفت تغییرات به تیم ملی از آخرین سری در سری لانکا.

این BCB اعلام کرد 15-عضو تیم ملی در روز یکشنبه برای اولین بار در دو بازی از این سری به بازی در سیلهت در Mar 1 و 3. مسابقه نهایی برگزار خواهد شد در همان محل در Mar 6.

Liton دس بازگشت پس از یک مرخصی برای عروسی خود را پس از جام جهانی. رودخانه Najmul Hossain Shanto و هاي Al امین حسین دو دیگر اجزاء.

Shanto به ثمر رساند و 20 اجرا می شود و در سه نوبت در سال 2018 و جام ملت های آسیا مسابقات است. Al امین بازی گذشته خود ODI در برابر زیمبابوه در داکا در سال 2015.

کاره احمد و فرهاد رضا که تا به حال شده است از جمله در تیم ملی سریلانکا سری اما نه در بازی یازدهم شده اند کاهش یافته است.

دیگران از آخرین سری از سمت چپ برای آینده یکی Enamul Haque, Rubel Hossain و Sabbir Rahman.

“این یک چیز بزرگ به Mashrafe بازگشت. تجربه و رهبری مهم هستند برای ما یک روزه کریکت. Saifuddin بسیار مهم برای تیم تعادل” رئیس انتخاب Minhazul عابدین گفت.

Shanto فرم در سال های اخیر داخلی و بین المللی مسابقات به رهبری BCB تا او را در تیم ملی Minhazul گفت.

این Shanto-نعیم-عفیف سه نفر بخش هایی از بنگلادش دراز مدت برنامه ریزی برای کوتاه تر فرمت های از بازی رئیس انتخاب اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>