طرفداران تقلا برای کمک به استفاده داخلی قربانیان به عنوان تماس های موشک وار رفتن در طول COVID-19

تورنتو — گروه های حمایت صدایی زنگ در آنچه که به عنوان یک بیماری همه گیر از خشونت خانگی در کانادا به عنوان قربانیان محدود به خانه های خود را با معتادان خود را در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما یک بیماری همه گیر در بالای یک بیماری همه گیر” آنجلا MacDougall مدیر اجرایی ضرب و شتم زنان خدمات پشتیبانی (BWSS) گفت: CTV News.

انجمن حمایت از, فراهم می کند که آموزش و پشتیبانی خدمات برای قربانیان خشونت خانگی در سراسر کانادا شروع به پوسته پوسته شدن تا خود را از بحران حمایت از اقدامات قبل از فیزیکی فاصله اقدامات موظف بودند در کانادا پس از MacDougall هشدار داده شد توسط همکاران در چین که یک “سونامی” سوء استفاده را تبدیل به یک اثر جانبی از coronavirus بیماری همه گیر.

با انتقال خانه ها و زنان پناهگاه در حال حاضر در ظرفیت یا بسته به علت ویروس نگرانی BWSS شروع به نیروی انسانی حمایت خود را از خط 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

“به عنوان به زودی به عنوان ما رفت 24/7 ما تماس به طور پیوسته افزایش یافته و به تدریج – 50 درصد به صد درصد تا اوج در 300 درصد” MacDougall گفت. “است که به پایان می رسد که بسیاری از تماس ها برای ما یک سازمان کوچک مستقر در ونکوور اما ما این ظرفیت و ما کوچک واقعا به سرعت با کارکنان آموزش دیده ما به منظور پاسخ به نیازهای از همه طرف ها در سراسر کشور است.”

از زنانی که به نام BSWW برای پشتیبانی در طول همه گیر حدود 40 درصد در حال زندگی در سوء استفاده از موقعیت های جدا شده با معتادان است.

به مسائل بدتر بسیاری از این زنان از آنها نشده و تنها كمى از سوء استفاده که آیا آن ترک خانه برای رفتن به محل کار را بچه ها به مدرسه و یا معاشرت.

هر چند بیش از نیمی از سازمان های تماس گیرنده قرار دارد در مترو ونکوور سازمان شده است دریافت تماس از سراسر کشور است. آنها همچنین دریافت تماس از زنان به دام افتاده در سوء استفاده از موقعیت های خارج از کشور که برخی از آنها کانادایی به دنبال مشاوره در مورد چگونه به بازگشت به خانه.

جداسازی یک دستور غذا برای فاجعه’

این COVID-19 انجام شده است مربوط به خوشه در خشونت خانگی گزارش و بحران, تماس, در, چین, فرانسه و انگلستان — یک روند کانادا زنان بنیاد می گوید دیده شده است در گذشته شیوع است.

تاثیر ویروس’ گسترش در زنان شده است مستند که توسط مرکز توسعه جهانی و سازمان ملل متحد که هر دو استناد ناامنی اقتصادی و افزایش انزوای اجتماعی و عدم توانایی زنان برای ترک سوء استفاده از موقعیت به عنوان دلایل برای سربازان ارتش در خشونت است.

در حال حاضر کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر است درخشان نور در شیوع خشونت خانگی در کانادا با پناهگاه تلاش برای نگه دارید تا با “frantic” تماس جنسی از زنان در معرض خطر است.

“ما تا به حال برای انطباق در بسیاری از راه و هر چیزی از کاهش ظرفیت ما متاسفانه در پناهگاه به بهبود اجتماعی فاصله” استفانی تیلور یک سخنگوی رجینا انتقال خانه با توجه به سرپناه مجبور شده است به صورت ناشناس ترتیب اتاق های هتل برای برخی از زنان هنگامی که آنها در دسترس هستند.

یکی در 10 زنان می گویند آنها “بسیار و یا بسیار” نگران خشونت در خانه خود را با توجه به استرس سلول با توجه به آمار کانادا بررسی در مورد اثرات COVID-19 منتشر شده در اوایل ماه آوریل.

“جداسازی است که واقعا ابزار اصلی یک مصرفکننده استفاده می کند. و در حال حاضر به دلیل COVID-19 همه گیر و انزوا است که دست به آنها را بر روی صفحه گرامافون نقره ای,” Samra ظفر استفاده داخلی بازمانده تبدیل مدافع گفت: اخیرا در یک ویدیو یوتیوب و با هدف بالا بردن آگاهی در مورد خطرات مواجهه با قربانیان در طول این زمان.

“بسیاری از این زنان اصلا دسترسی به اینترنت و یا منابع دیگر… زن و شوهر که با تمام جداسازی است که در حال حاضر اتفاق می افتد به این دلیل است که لازم الاجرا توسط قانون در حال حاضر آن را تبدیل به یک دستور غذا برای فاجعه است.”

ظفر نوشت که پرفروشترین خاطرات “یک همسر خوب: فرار از زندگی من هرگز انتخاب” را آغاز کرده است یک سری از رایگان هفتگی آموزشی به عنوان یک شکل مجازی برای حمایت از زنان دچار سوء استفاده.

این فیلم به YouTube آپلود ارائه حمایت عاطفی در طرح ایمنی و حتی مشاوره حقوقی.

ظفر که طرفداران که “دانش قدرت است” برای قربانیان سوء استفاده اشاره می کند که بسیاری از زنان در سوء استفاده از موقعیت آگاه نیست از حقوق قانونی خود و چند منابع در دسترس برای پیدا کردن آنچه در آن حقوق هستند.

او ویدئوها روشن این واقعیت است که در حالی که به طور منظم دادگاه عملیات معلق با توجه به همه گیر زنانی که دسترسی به مشاور حقوقی هنوز هم می تواند رو به جلو فوری حرکات برای پشتیبانی.

“شما دسترسی [به] و حضانت فرزندان. شما می توانید یک وکیل خانواده برای قرار دادن به جلو یک مورد خشونت خانگی در مقابل قاضی گفت:” اخبار CTV اشاره کرد که بسیاری از زنان آگاه نیست از حقوق قانونی خود.

منابع در دسترس برای قربانیان خشونت خانگی

دولت فدرال اعلام کرده است بودجه اضطراری برای زنان پناهگاه و دیگر خدمات برای کسانی که تجربه خشونت مبتنی بر جنسیت. اما کانادا زنان بنیاد اشاره می کند که کمک های مالی بیشتر است ضروری و مورد نیاز.

این بنیاد در حال حاضر جمع آوری کمک های مردمی از طریق خستگی ناپذیر با هم, صندوق, ملی, صندوق اضطراری برای کمک به خدمات حیاتی. همچنین کار با دولت فدرال برای توزیع بودجه به خدمات حیاتی در سراسر کشور است.

گروه “سیگنال برای کمک به” کمپین نیز با هدف بالا بردن آگاهی در مورد یک یک دست نشانه قربانیان می توانید بر روی تماس تصویری به سکوت نشان می دهد آنها نیاز به کمک.

ظفر وب سایت همچنین شامل یک سو منابع پایگاه داده فراهم می کند که یک کشور منطقه ای تفکیک خدمات و خطوط تماس ویژه در دسترس است به آن دست و پنجه نرم کردن با خشونت در خانه.

ملی خشونت خانگی با خط تلفن می توان 24/7 در 1-800-799-7233.

BWSS 24 ساعته پشتیبانی بحران را می توان در 604.687.1867 و یا تلفن رایگان در 1-855-687-1868.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de