طرفداران تقاضا انتاریو تعطیل مزارع به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد در میان کارگران

تورنتو — یک مزرعه در ویندزور-Essex, Ont. مرتبط شده است 175 موارد جدید COVID-19 در استان reigniting نگرانی در مورد گسترش سریع این ویروس در میان کارگران موقت خارجی.

انتاریو گزارش 257 موارد جدید COVID-19 روز دوشنبه 177 که تایید توسط ویندزور-اسکس بهداشت عمومی واحد زیر هدفمند تست مهاجر کارگران مزرعه بیش از آخر هفته.

مقامات اشاره کرد که یک مزرعه که در استخدام حدود 450 کارگر منبع 175 از آن موارد است.

“این شیوع اخیر هستند و در مورد آنها مطرح چالش های منحصر به فرد است که نیاز به یک هدف پاسخ به” دکتر باربارا Yaffe, انتاریو کاردانی افسر پزشکی بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

بیش از 1000 کارگران کشاورزی تشخیص داده شده اند با COVID-19 در انتاریو از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به حمایت گروه عدالت برای کارگران مهاجر.

دو کارگران موقت خارجی از مکزیک کشته شده اند از این بیماری در ویندزور-Essex منطقه. یک سوم مهاجر کارگر بود که به کار در یک مزرعه در نزدیکی Simcoe, Ont., نیز درگذشت و پس از تست مثبت است.

رشد مورد اعداد در میان کارگران مزرعه را مشتعل خواستار انتاریو به تعطیل کردن بخش کشاورزی به طور کامل تا زمانی کافی بهداشت و ایمنی اقدامات می تواند اجرا شود.

“صنعت باید فورا متوقف تولید و به عنوان یک جامعه ما باید تقاضا است که منافع کارگران پارامونت نه سود یک میلیارد دلار در صنعت” عدالت برای کارگران مهاجر سخنگوی کریس Ramsaroop در بیانیه ای گفت به CTVNews.ca.

“پیام ما به استانی و فدرال سیاستمداران — توقف قتل مهاجران توسط خود inactions.”

هر دو انتاریو و فدرال دولت متعهد شده اند تا سطح شیب دار به بازرسی و نظارت در مزارع به مبارزه با گسترش COVID-19.

“ما یک تیم بزرگ در خارج وجود دارد و ما قصد داریم به انجام همه چیز را در قدرت ما برای حل و فصل این موارد در اسرع وقت” فورد روز دوشنبه گفت و اشاره کرد که این استان اقدام علیه “پرواز در شب” استخدام سازمان که ممکن است skirting قوانین قرار دادن در محل برای محافظت از کارگران در طول بیماری همه گیر.

هفته گذشته این استان منتشر شد سه نقطه برنامه ریزی برای کاهش خطر انتقال از COVID-19 در مزارع از جمله گسترش بر روی سایت تست در کشاورزی-مواد غذایی کسب و کار و دسترسی به مزایای اضطراری و پشتیبانی برای کارگران خارجی.

اما آن را نیز اجازه می دهد تا کارگران مزرعه آلوده به ویروس به ادامه کار به عنوان طولانی به عنوان آنها بدون علامت است.

وقتی پرسیده شد که اگر افزایش موارد جدید را تغییر دهید کسانی که برنامه های امنیتی به نظر نمی به طور مستقیم به جای ذکر است که بهداشت عمومی بازرسان در حال کار برای تعیین اینکه آیا یا نه آن که آزمایش مثبت بدون علامت هستند.

“ویندزور-اسکس فرستاده است یک تیم از سلامت عمومی پرستاران و بازرسان به مزرعه است که در اکثر موارد به دوباره مصاحبه آنها تعیین اینکه آیا آنها باید علائم و تعیین بهترین گام های بعدی در نظر کنترل شیوع” گفت: Yaffe.

“در پایان روز کارفرما مسئول تضمین این که دیگر کارگران در معرض خطر هستند.”

مقامات اشاره کرد که خاموش کردن مزرعه یک “نظر” را به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد.

مکزیک سفیر کانادا Juan José Gómez Camacho هشدار داده است که هر مزرعه که نتواند به دنبال COVID-19 احتیاطی نمی خواهد دریافت کمک از کارگران مکزیکی.

“اجازه دهید به من می گویند چیزی. هر مزرعه می کند که از قوانین پیروی نمی کنند قطعا هر مکزیک کار” گومز کاماچو گفت: CTV قدرت در بازی هفته گذشته است.

مکزیک متوقف خود را کارگر موقت خارجی برنامه در اوایل این ماه با توجه به نگرانی از گسترش ویروس در میان کارگران مزرعه, اما بعد از آن دوباره آن را پس از کانادا متعهد به سطح شیب دار تا بازرسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net